Şimdi Ara

Cd Writer Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4-5 aydır sorunsuz kullandığım cd writerım son zamanlarda problemli hale geldi. Çıkart tuşuna basınca sık sık takılıyor, cd witerını cd konulan bölümü bazen çıkmıyor.Bir iki defa vurunca düzeliyor sonra yine aynısı. Söktüm çıkarttım bişi bulamadım.

Nedendir bu acep, pratik bir çözüm yolu varmı?

• bulamazsın zaten
    büyük ihtimalle iletkenlik problemidir
    bu tür sorunlarda genelde o aletin işi bitmiş oluyo oyle bi kopmanın nerden kaynaklandığonı bulmak baya bi zordur.

garantisi yok mu
  • cd-rom sürücünün içinde cd varken büyük bir ihitmalle bu problemi çıkarmıyor demi? bence en yakın zamanda fazla kafanı yormadan rw yi garantiye gondermek.
  • garantisi var ve dediğinizi yapıp servise göndericem..
    bari markasını da söyleyim de cd writer alacaklar 2 kez düşünsün.

AOPEN
  • hımz
    garanti çözüm olmadı yenisini alcaksın
    ztn artık fiyatlarıda düştü iyicene ...
  • arkadaşım en iyisi hiç uğraşmaman bende bir samsung vardı yazdığı zaman bazı cdleri seçiyordu yenisini aldım para veriyorsun hakkını istemen en doğalı boşuna zamanını harcama ver onlar kafa yorsunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayims -- 10 Mart 2004, 11:29:09 >
  • Orjinalden alıntı: ohara

4-5 aydır sorunsuz kullandığım cd writerım son zamanlarda problemli hale geldi. Çıkart tuşuna basınca sık sık takılıyor, cd witerını cd konulan bölümü bazen çıkmıyor.Bir iki defa vurunca düzeliyor sonra yine aynısı. Söktüm çıkarttım bişi bulamadım.

Nedendir bu acep, pratik bir çözüm yolu varmı?

garantiye gönder
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayims

arkadaşım en iyisi hiç uğraşmaman bende bir samsung vardı yazdığı zaman bazı cdleri seçiyordu yenisini aldım para veriyorsun hakkını istemen en doğalı boşuna zamanını harcama ver onlar kafa yorsunlar
  • aopen writerlar yaninda kapak veriyordu bi ara, ve biyerde okuduguma gore o kapaklar takilinca cdrom kapaginda acilma problemi oluyormus. sen de kapak falan taktiysan bi kontrol et derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.