Şimdi Ara

cd writer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanım kılavuzunda bilgisayarın fişi takılı olduğunda ömrü 125000 saat yazıyor...
  • alemin kralı plextor
  • plextor@yamaha
  • Benim 12x plextor arkadaşımdaki Lg nin 32x yazma hızıyla aynı boyut cd yi aynı sürede yazıyor.
  • bende 48x24x48 LG var, dükkana yeni 52x24x52 aldık ikiside canavar gibi çalışıyo...
  • sony nin nesi far yaf kimse sony kullanmıyormu...
  • ben lg kullanıyorum. ucuz nasıl olsa dolu dolu kullan 1 sene sonra çöpe at.
  • kullanışlı ve ekonomik diyorsan tabi ki lg
  • asus derim bazı lg lerde okuma problemi çıkıyor?
  • Bence writer de LG den şaşma....
  • Asus
    Seçeneklere niye Asus'u koymadın ki?
  • 52x LG'im cd-rom'um okumada sorun çıkartıyor, ancak 52x24x52 LG writerim canavar gibi, cd-romun okumadıklarını okuyor
  • asus 52x32x52 ve samsung 52x32x52 fiyatı nedir ?
    hangisi tercih edilir.
  • asus 52x32x52 445~46$ (Philipslerle aynı fiyat) Asusta, philips'te tavsiye ederim.

Samsunglar ise için çok farklı fiyatlar var, daha ucuz ve pahalı. Sanırım tutturabildiklerine satıyorlar. Memnun olan arkadaşlar var ama bende bir kaç şikayet duymuştum. Kullanmadım.

Philips kullanıyorum.
  • tabiki ASUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  • fiyat aralıklarına göre
    plextor - teac - asus/lg/msi/aopen/philips/samsung

fiyatlara göre kaliteleri değişiyor, ama 3. yazdığım grup arasında bir sıralama yapacak olursak. benim sıralamam şöyle olur.
    asus - aopen - lg - philips - msi - samsung
  • LG den uzak dur.ne kadar lg gorduysem soun çıkartıyor.tavsiyem bunların arasında kesinlikle plaxtor.ama bunların dışında Asustur.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SPaCeLoRD</i>
    <br />Listedekiler arasında Plextor ALınabilir ama 1 plextor alacağınıza diğerlerindne 2 tane alabilirsiniz,
    Philips teknosa da 75 milyon kdv dahil, ve 10 tane 52xphilips hediyeli, MSU 85 yada 89 milyondu ve sırt çantası hediyeliydi, ASUS ta alınabilir ama Şuanda Piyasadakilerde üretim hatası var sanırım Çok Şİkayet Var.

Ben Yamaha Alıcam, Hatta Geçenlerde Burada Da satıldı birtanesi 45 Dolara, Garanti Konusunda Benimde ŞÜphelerim vardı İThalatçısı olan SKY bilgisayara mail attım, F1 arzalanırsa ne olacak die, garanti kapsamı içerisindeyse gereken yapılacaktır die bir cevap aldım, belki tamir edilemeyecek durumdaysa ithal ettikleri diğer (plextor-aopen v.s.) cdrw lara değiştirebilrler.
    Sonuçta Yamaha Çok Kaliteli CDRW lar üretiyor. Ve Hiçbir Forumda Şikayet Edildiğini Görmedim :)

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

spacelord kutulu sıfır yamaha satılan bir yer biliyorsan bana hemen haber ver...aylardır o writer ı arıyorum...onun üstüne writer gelemez...advanced audio master disc tattoo gibi özellikleri hiçbir firma yapamaz...bende bi önceki modeli var crw3200...o da canavar gibi ama abisi daha da canavar...dediğim gibi bilen arkadaşlar cvp yazsın lütfen

• bence yanlış olmuş çunku aradakı fiat farkı tercihleri degiştiriyo .. plextor ile aynı yere lg vs.. koymak hata
  • niye ki? 3. grup içinde bulunuyor lg, plextor 1. kalite. ama aralarında fiyat farkı var. sen anlamamışın bence yazdığım şeyi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.