Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CD-RW Tavsiyesi...?

51
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    81 Mesaj
    bence lg veya samsung alma deim ama philips i öneririm cd-r da baya kalite
    |
    |
  • Binbaşı
    1431 Mesaj
    iki tane asus çöpe gitti lg kullanıyorum sorunsuz
    |
    |
    81 Mesaj
    ya lg sorunsuz diyosunuz muhtemelen öle ama bende lg cd-r ve cd-rw var cd- rw dan memnun degilim kafasına göre takılıyor cevremdeki bazı arkadaslardan da sikayet var lg cd-rom lar için ben lg yi bu ürünlerde önermem uzun vadede sorun yaratabilir....
    |
    |
  • Binbaşı
    1130 Mesaj
    Plextor yazıcıoğlu is hanı ilk kattaki dukkanda 50 dolar eger onu almazsan 8mb cacheli samsung veya asus al
    |
    |

CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...
  • Yarbay
    2591 Mesaj
    |
    |
    <<<22" iiYAMA VM PRO 514(1600x1200-100hz)==DFI LANPARTY ULTRA-D==AMD ATHLON 64 VENICE 3200+==2X256TWINMOSS==MSI NX GEFORCE 6600GT PCI-E==120GB SEAGATE SATA HDD==AOPEN H600A==FSP BLUE STORM 500 WATT==SKYSTAR2 v2.6C==CREATIVE AUDIGY 2 ZS==CREATIVE MEGAWORKS 550 THX 5.1==NEC 3500AG 16X DVD WRITER ==TOSHIBA 16X DVDROM==GEEK PRO-MAX UE1 256K >>>
  • Yarbay
    2802 Mesaj
    Eger LG almam diyorsan Asus al zaten yakında DvDRw alcan...
    |
    |
    Asus Maximus IV GENE-Z\Gen3 Intel® Z68 *Intel Core i7 2600K 3.4Ghz* CORSAIR 16GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ C9 * MSI 1070ti* SSD CH ForceGT * Benq XL2411p * Creative inspire p5800 * RAZER Naga+Asus strix mx red * Corsair 400c * Corsair RM850 * Coolermaster Hyper 212 Cooler Samsung103SJ 1tb x2 Raid+WD 2TB EXT * Sennheiser PC360
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    bence cd re writer yerine dvd re writer lal ama ill cd diyorsan lg derim
    |
    |
    1210 Mesaj
    samsung dan şaşma derim
    |
    |

Orjinalden alıntı: edeoo

"Quick Track" hakkında bilgisi olan yok mu?

Walla ben QUİCK TRACK kullanıyorum ama ne işe yarar bilmiyorum... Çok baktım aldığımda ek menüsü falan var mı diye ama nakka!!!!

Yalnız bir ara derginin birinde görmüştüm de kütüphane kapanıyodu diye okuyamadım yaaa...
    |
    |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
    Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
  • Yarbay
    2314 Mesaj
    nedeki 8mb önbellekli 2 seneye yakın oldu alalı daha tık demedi...ha birde lg vardı ama onu sattım 52x yazmasına rağmen daha yavaştı ve cpu yu daha fazla kullanıyordu...o zamanlar celeronum olduğu için biraz titizdim bu cpu kullanımı konusunda
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

Asus 52x32x52 test ettim onayladım.
    Lg 52x24x52 //
    Lg 52x32x52 //

+8mb önbellek cdrw'lerde gereksiz olduğu kanıtlanmış bir olay.

+1
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.