Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

cd-rom ve cd-rw sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> cd-rom ve cd-rw sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27 Mesaj
    ben bir süredir cd-rom ve cd-rw otomatik olarak kullanamıyorum yani cd-rom veya cd-rw sürücüsüne tıklamsasam cd okumaya başlamıyor...
    bu konuda ne yapabilirim...
    okuyan ve yardım eden herkese teşşekürler...

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    yanlıs yerde sorunu sormussun.
    teknik yardım bolumune yazarsan yardımcı olurlar.

isletim sistemin ne bilmiyorum ama bilgisayarımdan cd romun uzerine sag tus yapıp ozelliklerine geldiginde otomatik kullanmayı etkinlestir diye bir secenek olmalı onu etkinlestir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Buraya değil Teknik Yardıma [cop]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    ama cat_axeyns abisi kızma çocuğa daha er o
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Valla beni çok güldürdün andofthehorizons [evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]
    |
    |
  • Haber Editörü
    2561 Mesaj
    ilgili yere taşındı..
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    başlattan çalıştır/ regedit yaz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Cdrom bu keyin altına git autorun degeri eger 0 da ise bunu 1 yap aynı sekilde rw yede uygula
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bocuk</i>
    <br />başlattan çalıştır/ regedit yaz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Cdrom bu keyin altına git autorun degeri eger 0 da ise bunu 1 yap aynı sekilde rw yede uygula
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ey iyi çözümü anlatmış daha ne denirki. şu denir yanlış bölüme atmışsın topiği[ban]
    |
    |
  • Yarbay
    8717 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bocuk

başlattan çalıştır/ regedit yaz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Cdrom bu keyin altına git autorun degeri eger 0 da ise bunu 1 yap aynı sekilde rw yede uygula

Sayende çözdüm bende bu sorunu eyvallah ya
    |
    |
    Audio / Video : OnkyoTX-NR656 | Xgimi H2 Projektör | Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 | Zidoo X9S & Apple TV 4K | Samsung 60 KS8000 SUHD TV | Logitech Harmony Elite & Hub | Onkyo Aktif Sub | Vu+ Solo 4K | Asustor AS-6204T (NAS)
    PC : MSI B350 Tomahawk, AMD Ryzen 7 1700X (Xigmatek TYR SD1264B), ViewSonic VA2419-SH 24", Corsair Vengeance DDR4-3000Mhz C15 16GB (2x8GB), Gigabyte GTX 1070 Windforce OC, Coolermaster HAF912 Plus, FSP HD700 Hydro 700W PSU, Logitech MX 1000 Laser | Logitech Formula Force EX Direksiyon
    Muhtelif : Huawei P20 Pro | Ipad Pro 10.5 | Jabra 65t Elite True Wireless with ComplyFoam | Canon 60D with 18-55 & 50mm f1.8 | Braun 790cc | Philips Bodygroom TT2021 | Philips OneBlade | Philips Hue Starter & Lightstrips | Ambilight LED System Behind TV | Resmed Airsense 10 CPAP & Resmed AirFit N30i
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.