Şimdi Ara

CD-rom sorunu Acil ne olur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • saygıdeğer arkadşlar,Benim sorunum cd romum hiç bir cd'yi okumuyo.geçenlerde call of duty'yi install ederken 1.cd'den sonra 2.cd yi istedi taktım ve bilgisayar kilitlendi ve bir daha açtığımda cd romum hiç bir cdyi okumaz oldu.cd romu iptal ettim ve bilgisayarı resetledim açtığımda bilgisayar bir aygıt bulundu dedi ve yükledi,ama gelgelelim cd rom yine hiçbir cdyi okumuyor ve cd takın diyor. acep nedendir acil yardımcı olun ey dostlar...virüs taraması falan yaptım ama hiçbir virüs falan yok diyo.bilgisayarda hiçbir tozlanma falanda olduğuna inanmıyorum çünkü ortam gayet hijyenik

• eğer msdosta cd okuyabiliyorsa bence format atmadan tekrar windows kur(üstüne) düzelir.
  • airfatih+1 veya cd-romdan vazgeç...
  • Zaten cd-rom çok çabuk ölüo ya vazgeç bence de.
  • ide kablolarını kontrol et
    oynayınca problem yaratabiliyorlar böyle
    ha oynattım zaten diyorsan ve uğraşmak istemiyorsan at cdromu [dntw]
  • yav atayımda daha yeni nasıl olur bir oyunun ilk cd'sini yükledikten sonra böylemi olur.ben onu anlamadım .ilk c'yi install eden CD rom ikincide neden bozuluyor.
  • sistemine göre değişir aslında eğer 98 veya me gibi sistemler kullanıyosan bu tür veya benzeri durumlarla karşılaşabilirsin. yalnız diğer sistemler 2000 veya XP (burdaki gibi cdromun driver veya yazılım gibi sorunlarında) kendileri halledebilir...

bu arada sorunun (az verdiğin bilgilerinden anladığım kadarıyla) cdromun driver veya yazılımından kaynaklanıyor...
    kolay gele
  • benim cdrom da aynısını yapıyo ama makinayı kitlemiyo ince ıde kablosu tak veya gözü sil oda olmazsa garantiliyse garantiye ver yada at
  • Cd-rom u açıp okuyucu kafayı pamuk gibi veya özel temizleyicileri var onların onlarla bir güzel temizle sonra da oyunlara devam [bgdnc2]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.