Şimdi Ara

CD Projekt RED Favori PC Oyunlarını Açıkladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       The Witcher serisinin yapımcısı CD Projekt RED, TechRadar ile gerçekleştirdiği bir röportaj esnasında favori PC oyunlarını açıkladı.

İşte CD Projekt RED ekibinden beş kişinin favori PC oyunu:

1) Mateusz Piaskiewicz - Baş Seviye Tasarımcısı

Quake - 22 Haziran 1996 (id Software)

2) Kacper Niepokólczycki - Kıdemli Çevre Tasarımcısı

Metal Gear Solid - 3 Eylül 1998 (Konami Computer Entertainment Japan)

3) Mateusz Tomaszkiewicz - Ana Hikaye Tasarımcısı

Gothic II - 13 Haziran 2003 (Piranha Bytes)

4) Konrad Tomaszkiewicz - Oyun Yönetmeni

Ultima VII: The Black Gate - 16 Nisan 1992 (Origin Systems)

5) Jakub Szamalek - Yazar

Jagged Alliance 2 - Nisan 1999 (Sir-Tech Canada)

• Mgs hariç hepsi çöp
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Mgs hariç hepsi çöp

Yazık lan, bu zekayla yaşamaya çabalıyor garibim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Mgs hariç hepsi çöp

Böyle bir yorumu anca misafir olarak yaparsın klavye çocuğu.
  • quote:

Mgs hariç hepsi çöp

arkadaşı pistten alalım

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Mgs hariç hepsi çöp</blockquote>

Böyle bir yorumu anca misafir olarak yaparsın klavye çocuğu.

Acaba kendine mi cevap yazdı bilemedim. İronik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curtius -- 24 Nisan 2017; 19:7:50 >
  • Ultima 7 :)
  • PC Altın çağını 2000'lerde yaşamıştı. Şu an Altın dışkı çağında olduğu için favori, devrimsel bir oyunu yok. dota 2, lol, dota 2, lol... herşey çok değişti
  • quote:

PC Altın çağını 2000'lerde yaşamıştı. Şu an Altın dışkı çağında olduğu için favori, devrimsel bir oyunu yok. dota 2, lol, dota 2, lol... herşey çok değişti

Şuan genel anlamda oyun dünyasında altın dışkı dönemi var :D Multi-OpenWorld olarak devam ediyor oyun dünyası

• quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

quote:

PC Altın çağını 2000'lerde yaşamıştı. Şu an Altın dışkı çağında olduğu için favori, devrimsel bir oyunu yok. dota 2, lol, dota 2, lol... herşey çok değişti

Şuan genel anlamda oyun dünyasında altın dışkı dönemi var :D Multi-OpenWorld olarak devam ediyor oyun dünyası

Her şey gibi bundada piyasa devasa bir şekilde büyüdü kalitede aynı şekilde düştü eskiden daha çok hobi olarak yapıldığı için senaristin zengin dünyasında sağlam bir hikaye ile oynanıyordu işin içine para girince nerden gelirse kardır hesabına döndü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok seviyorsan mgs yi oyununa stealth mekanigi ekleseydin kardes bodoslama girmekten oteye gitmiyor butun kombatlar

• Jagged alliance 2 efsanedir , eskilerden az sayıda kişi bilir.Taktiksel sıra tabanlı çok başarılı bir oyundur, ve çok iyi bir senaryosu vardı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Jagged alliance 2 efsanedir , eskilerden az sayıda kişi bilir.Taktiksel sıra tabanlı çok başarılı bir oyundur, ve çok iyi bir senaryosu vardı .

ben ja2yi ilk 99da level dergisindeki demo diski ile oynamış ve hayran kalmıştım daha sonra kutulu olarak satın almıştım ama oyunu tam çözememiştim. bölgeyi aldıktan sonra helikopter ile haritadaki diğer bölgelere gidiyodum fakat aldığım bölgeyi tekrar geri alıyolardı. bu sebepten tam olarak çözememiştim ne yapmam gerektiğini ve nereye gitmem gerektiğini. bi arkadaş anlatabilirse çok sevinirim, uzun zaman sonra üşenmem tekrar oynarım bu oyunu.
  • Hepsi çöp. Bunlar Halo, Gears of War, Call of Duty ve Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpererez

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Jagged alliance 2 efsanedir , eskilerden az sayıda kişi bilir.Taktiksel sıra tabanlı çok başarılı bir oyundur, ve çok iyi bir senaryosu vardı .
    </blockquote>
    ben ja2yi ilk 99da level dergisindeki demo diski ile oynamış ve hayran kalmıştım daha sonra kutulu olarak satın almıştım ama oyunu tam çözememiştim. bölgeyi aldıktan sonra helikopter ile haritadaki diğer bölgelere gidiyodum fakat aldığım bölgeyi tekrar geri alıyolardı. bu sebepten tam olarak çözememiştim ne yapmam gerektiğini ve nereye gitmem gerektiğini. bi arkadaş anlatabilirse çok sevinirim, uzun zaman sonra üşenmem tekrar oynarım bu oyunu.

Selam dostum , aldığın bölgeleri kaybetmemek için wisdom özelliği yüksek olan bir elemanına train milita emri verip , yerel halkı eğitip silahlandırman gerek.Bu durumda sen ayrılsan bile bölgeyi savunacak silahlı güçler orada oluyor ,sen olmasan da bölgeyi savunuyorlar, duruma göre desteğe gitmen gerekebiliyor .Bunu yapabilmen için o bölgede nufus olmalı .

Bu tarz detaylar bu oyunu efsane yapıyor , oynadığım en iyi turn based oyundur .

• Half-Life ? Olsun yine de en sevdiğim oyun şirketlerindensin sen CD Projekt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator9 -- 1 Mayıs 2017; 0:50:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.