Şimdi Ara

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için Resmi Modlar Oluşturacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Wolvenkit'in yaratıcıları, resmi modlama desteği sunmak adına CDPR ekibine dahil oldu. Bundan sonraki süreçte ekip, Cyberpunk 2077'ye resmi modlama konusunda destek sunmak için CDPR ile birlikte çalışacak.

Bu gelişme, Cyberpunk 2077'nin mod topluluğuna büyük bir destek verecek.

Cyberpunk 2077 için son zamanlarda gördüğümüz tek büyük mod, Rebalance Megamod'udur  Bu mod, AI, zırhları, yakın dövüş sistemini, oyuncu istatistiklerini, silahları ve daha fazlasını yeniden elden geçirerek çeşitli iyileştirmeler sağlıyor.

Resmi modların ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi ve detay yer almıyor. 

• bu oyun anca 2022'nin sonlarına doğru adam olur. sabırla bekliyorum o zaman oynayacağım. şu an el hiç sürmedim. birazcık bakıp direkt sildim çünkü oyun early access gibi bişi şu an.
  • 100 tl altına düşse alırım.
  • Yeni sistem toplamayı düşünüyorum ve yeni sistem toplayana kadar bu oyun tamamlanır diye düşünmekteyim bende. Tüm güncellemeler üstüne gelecek modlar ile hayal ettiğimiz Cyberpunk temasını görebiliriz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok şey beklediniz arkadaş, Tek beklemeniz gereken şey arabalı bir Deus Ex olmasıydı ve şu haliyle bunu başarıyor. Halen Deus Ex bundan iyi ama en azından bir alternatif çıkmış oldu.

• Umarım modla sağlam bir TPS gelir…

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Deus Ex cyberpunk 2077 nin onda biri etmez yarıda bıraktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Microphone Not Found

Çok şey beklediniz arkadaş, Tek beklemeniz gereken şey arabalı bir Deus Ex olmasıydı ve şu haliyle bunu başarıyor. Halen Deus Ex bundan iyi ama en azından bir alternatif çıkmış oldu.

Deus Ex ile bu şeyi kıyaslamak, Deus Ex serisine hakaret benim gözümde. 2077 rezaletini 1.04 iken bitiren biri olarak yorumum bu, şimdi aldığı güncellemelerle efsane uf uzay vs olduysa (ki hiç sanmam ama) bilemem.
  • Adamlar oyunun belini doğrultmak için modculardan bile destek aldılar ya la. Vay arkadaş insanın küfür edesi geliyor CDPR'a... ama işte Witcher 3 den bir kredileri var tükettikçe tüketiyorlar...

• beni en çok soğutan şey fareyi tam tur çevirince npc lerin kaybolması/yenilerinin gelmesi ,atmosferi komple öldürüyor direk diğer sorunlara bile geçemiyorum şuan için :D
  • Ooo yine cyberbalon haberi.

• Adam gibi TPS kamera modu filan gelir mi acaba? Belki o zaman alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mevzu aslında biz bu gidişle oyunu tam toparlayamayacağız. oyun dünyasında unutulup gidecek en azından resmi mod desteği ile şu oyunu ayakta tutalım mevzusudur. oyunu çıkalı kaç ay oldu kaç gb güncelleme geldi halen sorunlu halen sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 1 Eylül 2021; 0:25:12 >
  • Witcher'ı geliştiren ana programcı ekibin neredeyse tamamı 2018 sonlarına doğru firmayı terk edince, dikkat edilmesi gerektiğini söylemiştim. Nitekim "güm" !

• bir kritik hata ve birkaç bug dışında sorunsuz 60 saat oynadım. ekran kartım 3090 falan da değil r9 280 3gb ama sizin saydığınız hataları sayamadım. çünkü bulamadım. redditte bakıyorum da birini bile yaşamadım bence sizin oyununuz/key’iniz bozuk. 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.