Şimdi Ara

CD Projekt, Cyberpunk 2077'nin çıkışında küçük de olsa oyun içi hatalar olabileceğini söyledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • COD ve GTA gibi kült bir seriye de kötü demezsiniz be hocam :)
  • Kötü demedim ama benim gözümde ikiside hiç bir derinliği olmayan çocuk oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milleti o kadar beklettikten sonra minik hatalar... :D

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt

Ben şahsen bu kadar büyük şeylerin bir araya getirilebilmesine bile hayranım, hiç proje yapmamışsınız hayatınızda herhalde ya da yeterince büyük proje.

• quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Ben şahsen bu kadar büyük şeylerin bir araya getirilebilmesine bile hayranım, hiç proje yapmamışsınız hayatınızda herhalde ya da yeterince büyük proje.

Cevabı ben vermeyeyim cdpr zamanında verdi zaten.

https://www.saniyedekare.com/cyberpunk-2077-cikis-tarihi-ertelendi/

Oyun grafik ve içerik olarak tamamen bitti ama son bir kez cilalamak için erteliyoruz deyip üstüne bir kez daha erteledi, şimdi de çıkıp oyunda hatalar olabilir diyen firmaya diyeceğim söz artık yoldaki çizgi bile yamuk olamaz, daldaki yaprak yamuk olsa boy boy küfür hakaret sizi bekliyor hazır olundur.

Bu söyleminden benim küfür edeceğimi çıkarman da umurumda değil zira cp77 gündeminden çıkalı 1 ay oldu isterse renkleri ters çıksın, binalar yola paralel uzansın banane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt

Ben sizin kadar zamana takılmıyorum. Yeter ki iyi bir oyun çıksın ortaya. Ufak tefek hatalar da olabilir. Makul düzeyde olsun ve yeterince hızlı çözülsün. Zaten ben hep beklerim biraz olgunlaşmasını.

• serafon kullanıcısına yanıt

Ben ne kadar uzun sürmüş ne yapmışlar ona bakmam. Bana kalsa oyunlar hiç duyuru yapmadan hazır olduklarında bir anda piyasaya sürülmeli, hatası da olsa kusuru da olsa durduk yere bir eğlence eseriyle tanışmış oluruz, eser kaliteli ve doyurucu ise hatalar sineye çekilir düzeltildiğinde helal olsun denir. Öncesinde verilen gaz, beklenti ile ortaya çıkan eser arasında her zaman olumsuz sonuç olmuştur. (Bu durum sadece oyunlar için değil neredeyse bütün eğlence eserleri için geçerlidir.)

CDPR konusunda cp77 ile ilgili gelişmeler beni ilgilendirmiyor, firmadan tek beklentim Witcher 3 için next gen güncellemesi o da artık ne zaman gelirse.

• Buda tabi ki sizin görüşünüz saygı duyarız hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.