Şimdi Ara

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
31
Favori
72.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm atlanta 050 mm kablo cekmistim bi senede bozulur mu bunlar yagmurdan dolayi
  • wtrader W kullanıcısına yanıt
    adaptör ya da hdd, büyük ihtimal hdd ısınıyor ve daha çok güç çekiyor, sistem bug a düşüyor, adaptörün cihazda yaxzan min değerleri karşıladığından emin olun
  • OMERKAHVECİ kullanıcısına yanıt
    kodec tutmamıştır, yazılımı kontrol edin
  • marlonbjk M kullanıcısına yanıt
    Kimse uğraşmaz, rast gele
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Bütçenize göre
  • ikiside desteklerse iş yapar, yarıyarıya gibi bir durum söz konusu değildir,oratam hareketliliğine bağlıdır
  • serhat29 S kullanıcısına yanıt
    Değişen birşeyler olmuştur, dahilide modem ayarı gerekmez, dışardan izleyecekseniz gerekir.
    Programdaki sunucuyu kontrol edin.
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    Tr de flash lar usb den atılıyor, rom yükleniyor yani.
    RAR dosyasının içini çıkartın direk usb ye takın, öndeki görmüyorsa arkadakibazı usb ler bazı cihazlarla çalışmıyor bilginize, ama şunu söyleleyim bi açık vardır onunla girmişlerdir, siteden indirdiğiniz yazılımın güncel tarihli olmasına önem gösterin.
    Ne bilim, ben noname ürün kullanmıyoruym
  • Selam üstadlar, kabaca bir fikir almak istiyorum ürün hakkında.

http://s.aliexpress.com/6JZ363mm?fromSns=

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana sormadim zaten
  • Selamlar.8 poe li dunlop nvr kayıt cihazı kurduk bir yere.cihazın bulunduğu yerde aynı ağ içinde iVMS-4500 programı ile uzak izleme yapabiliyorum.fakat cep telefonunda mobille bağlantı yapılınca kayıt cihazına ulaşılamıyor.Nvr marka modeli Dunlop DP-2608NI-E2/8P.sizden ricam sırasıyla nvr yi mobille bağlantı kurdurmam için neleri nasıl yapmalıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde everest hv-8008 8 kanal dvr kayıt cihazı ve 4 adet ccd kamera var bunlara ek 2 kamera eklemek istedim ve sapp ahd cmos kamera aldım.Denemek için önceki kameralarımı söküp yeni aldığım kamerayı taktım ama görüntü alamadım.

Şimdi sorum şu olacak benim aldığım kameralar cmos eskiler ccd bunlar fark eder mi? Yada kısaca neden görüntü alamadım.

Not: yeni kameranın önünü kapattığımda ir ledler yanıyor yani elektrik geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: İts My Life

Elimde everest hv-8008 8 kanal dvr kayıt cihazı ve 4 adet ccd kamera var bunlara ek 2 kamera eklemek istedim ve sapp ahd cmos kamera aldım.Denemek için önceki kameralarımı söküp yeni aldığım kamerayı taktım ama görüntü alamadım.

Şimdi sorum şu olacak benim aldığım kameralar cmos eskiler ccd bunlar fark eder mi? Yada kısaca neden görüntü alamadım.

Not: yeni kameranın önünü kapattığımda ir ledler yanıyor yani elektrik geliyor
    Ntsc pal ayarindan olabilir ayni sorunu bende yasamistim
    Cevap için teşekkürler hocam ama denemiştim zaten, sanırsam dvr cihazı ahd desteklemiyor, iade edip yenisini sipariş geçtim

• Merhaba, kendi arsamıza inşaat yaptıracağız. Sözleşmede güvenlik kamerası kalemi bulunmuyor. Ben inşaat süresi içinde kamera kablolarını çektirip inşaat bitiminde kendi sistemimin uygulamasını yapmayı düşünüyorum. Bazı sorularım olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Borulamaları dışarıda köşelerde kör nokta bıraktırmayacak şekilde yaptıracağım(Bina 3 cephe bahçeli). Cat6 tarzı kablo çekilmesi daha mı uygun olur mu sistemde. Cat5 de idare eder mi? İP kamera sistemi kurmayı planlıyorum.
    2. Dışarıda 6 kamera olacak. İçeriye merdiven başına 1 adet de garaj içine kamera ekleyip 8'li ip kamera sistemi olursa bu sistemi garajın ileride oda gibi kapatacağım kısmına nvr (8 kanal poe özellikli) bir kayıt ve besleme cihazını kursam bu kameralardan gelen kablolar duvarda data prizi şeklinde yapılıp nvr ile priz arası ilave kablo ile bağlanılması şeklinde olabilir mi?
    3. Resimdeki sistem tarzında taslak hazırladım. Bu sistem uygun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D66DD504

Ne bilim, ben noname ürün kullanmıyoruym
    Hocam merhaba ben amazondan amcrest pro hd 2megapixel ip poe kamera sistemi aldım. Kurulumunu kendim yaptım. Şimdi cep telefonumdan kendi programı ile görüntü alabiliyorum fakat evdeki pc den izleyemiyorum. Sanırım port yönlendirme ile ilgili bir konu fakat o konuda biraz beceriksiz çıktım bir türlü yapamadım. Yardımcı olurmusunuz

• duravus D kullanıcısına yanıt
    Port yönlendirme yapman ve p2p den izlemen gerekir.
  • İts My Life kullanıcısına yanıt
    Kamerayı otomatik algıla modu falan var mı?
    Bi şekilde görüntü gelmesi gerekir.
    CCD-CMOS un bi etkisi yoktur bahsettiğin konuda
  • mutabek M kullanıcısına yanıt
    Tercih senin ama genelde patch panel kullanırız, 8 kamera çok az, direk switche ya da nvra ( poe çıkışklı ise ) girer.
    Cat6 daha iyidir ama dışardan götüreceksen PE kodlulardan almanı tavsiye ederim.
    Kablo bir kere yapılır, o yüzden iyi bir marka kullanmanı tavsiye ederim.
    Ayrıca mesafen 90 metreyi geçmese iyi olur. Switch/Nvr basmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.