Şimdi Ara

CCleaner yine iş başında: Firefox eklentilerini siliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • CCleaner kullandığım zamanlarda sistem geri yükleme sağlıklı çalışmıyordu. Kayıt defteri temizleyici kısmını kesinlikle kullanmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belki Windows Xp zamanında bu tarz yazılımlar faydalı olmuştur. Lakin Windows işletim sistemleri Xp den sonra daha akıllı disk birleştirme gibi bazı görevleri arka planda otomatik yapıyor, ayrıca internet tarayıcıları da çerezleri ve geçmişi otomatik silme seçenekleri sunuyor. Bu tarz yazılımlar bence de gereksiz.

• Enemy Ccleaner, spy rank hia 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iki taraflı bakmak lazım , labaratuar analizi yapmak lazım , bunu yapabilcek babayiğit varsa buyursun , şirketlerin birbirlerinin kazına taş attığı şu dönemde , kim kime ne diyorsa önce bir durup düşünmek lazım .....
    Kullanıyorum ve memnunum , firefox ile ilgili tüm tikleri kaldırdım o yüzden ona dokunmadan diğer işleri yapıyor ...

• Bir ara arka planda veri madenciliği için çalışarak sahiplerine kazanç sağlıyordu. Bu yazılım yerine ADW kullanabilirsiniz.
  • böyle programlara ihtiyaç duyanları hiç anlamadım. bilgisayarda da telefonda da. telefonda bi ara clean master vardı. yaptığı hiçbir şey de yoktu tamamne plasebo etkisi öyle temizleme animasyonları falan olunca millet telefonunun rahatladığını falan sanıyordu   sonra güvenlik açıklarıyla dolu olduğu bilgi sızdırdığı falan ortaya çıktı. bu da aynı şeyin laciverdi işte. hiç kullanmadım eksikliğini de hissetmedim bu tarz programların. bunlara da virüs korumalarına da ihtiyaç yok. windows defender vvs. işini gayet iyi yapıyor.

• Bir gün cripto virüs yersin ertesi gün bir bakmışsın telelefonunda, bilgisayarında her yerde şifreli dosyalar donuna kadar ödeme yapsana fidyesini ödeyemeyeceğin rakamlarla karşılaşırsın sonra sana paşa paşa hatırlatırlar o özlü sözünü.)

"antivirüs programına gerek yok ihtiyaç duyanda anlamıyorum"

Bilgisayardan ve teknolojiden anlamıyorsun bari millete akıl verme be birader akşam akşam güldürdün beni 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haxhunter -- 18 Aralık 2020; 0:29:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 gün öncesine kadar çalışan virtual makinalarım bu zıkkımı yüklediğimden beri çalışmıyor.

Sizde problem olmadığı başkalarında da olmayacağı anlamına gelmez.

Kullanmayın kullandırmayın.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.