Şimdi Ara

CCleaner'ın Başlangıç programları arasında çalışmasını engelleyemiyorum SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu program ben bilgisayarı her açtığımda Başlangıç programları arasında açılıyor.

Görev Yöneticisi-Başlangıçtan "Devre dışı bırak" diyorum.
    CCleaner içinden Araçlar-Başlangıç kısmından da siliyorum fayda etmiyor.
    Yine CCleaner ayarlarından Seçenekler " Bilgisayarı açıldığında CCleaner'ı başlat " ayarını kapattım.

Yani bunların hiçbiri işe yaramadı.
    Bilgisayarı ne zaman açarsam Başlangıç programları arasında başlıyor.
    Nasıl engelleyeceğimi bilmiyorum?
    Windows'la birlikte açılmasını istemiyorum.

Edit:Sormayı unuttum.
    Pro sürüme yükseltmek için 95.64 TL istiyor.Bu ücret aylık mı yıllık mı?
    Yoksa bu ücret tek ödeme olup ömür boyu kullamak için mi?
    Bilginiz var mı?

CCleaner'ın Başlangıç programları arasında çalışmasını engelleyemiyorum  SS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 5 Temmuz 2017; 1:27:59 >

• Hocam bu ccleaner ın itneliği gibi geliyor. Ben yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Çok iyi bir program. Ancak bu başlangıçta çalışma olayını ben de engelleyemedim. Ancak hiç denemediğim bi yöntem söyliyim ;

Ccleaner ı aç. Başlangıçta sekmesine gel. Ccleaner üzerine sağ tıklayıp regedit ile aç. Kayıt defterindeki anahtar açılınca sağ tıklayıp sil. Bunu düşündüm ama çok rahatsız etmediği için denemedim. İstersen bi dene ve bana da haber ver..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hocam bu ccleaner ın itneliği gibi geliyor. Ben yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Çok iyi bir program. Ancak bu başlangıçta çalışma olayını ben de engelleyemedim. Ancak hiç denemediğim bi yöntem söyliyim ;

Ccleaner ı aç. Başlangıçta sekmesine gel. Ccleaner üzerine sağ tıklayıp regedit ile aç. Kayıt defterindeki anahtar açılınca sağ tıklayıp sil. Bunu düşündüm ama çok rahatsız etmediği için denemedim. İstersen bi dene ve bana da haber ver..

Sormayı unuttum.
    Bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hocam bu ccleaner ın itneliği gibi geliyor. Ben yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum. Çok iyi bir program. Ancak bu başlangıçta çalışma olayını ben de engelleyemedim. Ancak hiç denemediğim bi yöntem söyliyim ;

Sormayı unuttum.
    Bilginiz var mı?

Hocam şimdi şöyle söyleyeyim ;

Ben ücretsiz sürüm kullanıyorum. Sadece kaba temizlik yeterli. Çöp ve kayıt defteri temizlensin yeter. Ücretli hiç kullanmadım. Mesela Windows veya daemon tools tek lisans ile ömür boyu kullanılıyor. Antivirüs programları ise 1-3 yıl vs süre veriyor lisans için. Ancak ccleaner ı bilmiyorum. Bunu destek sayfasına girip mail yoluyla öğrenebilirsin. 1-3 güne dönüş yapıyorlar. Gayet de ilgililer. Şu durumda yapacağın şey ; Lisans süresi ömür boyu ise satın almak, yok sınırlı ise free sürümle devam etmek. İllegal olarak kullanabilirsin, ancak bu da hoş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem gözetlemeyi kapadınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

Sistem gözetlemeyi kapadınız mı ?

Hayır kapatmadım.Ne olduğunu bilmediğim için ellemedim o ayarları.

• Gözetlemelerin hepsini kapatırsanız CCleaner başlamaz ama otomatik temizlik de yapmaz.
  • Sıkıntı çıkartan gözetleme servisi. Kapatırsanız çözülecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.