Şimdi Ara

cccam tavsiyesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
8
Favori
57.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol. Konusuna da yazdım da cevap bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuTo_49

Arkadaşlar selam. Cihazımda cccam özelliği var. Cccam aldım geçen gün. Cccam'da donmalar yaşıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Dns tavsiyeniz var mı? Dns değiştirmek işe yarar mı? İnternet hızım 24mbit. Cccam pek fazla hızlı internete ihtiyaç duymuyor diye duydum. Bundan kaynaklanma ihtimali de var mıdır yinede acaba?

Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. Teşekkür ederim.
    pre cccamdan test alıp deneyebilirmisiniz birde. denerken diğer cccami kapatın. o zaman da donma vee kasma olacak mı bakın.
  • @cimbomly malesef denedim aynı. Her kanal donmuyor ama çoğu donuyor, neredeyse hepsi :(
  • miran976 M kullanıcısına yanıt
    Cccam pek etkili değil artık. Oscam, funcam, orca server gibi serverlar daha kaliteli artık. Spy11 uydu alıcısını tavsiye edebilirim. Ya da icone irone 4k. Ya da VuSolo 4k. Fiyatları yüksek ama marifetleride bi o kadar yüksek :)

• Astra 23.5 için cccam f/p öneriniz nedir?

• xxbarosxx kullanıcısına yanıt
    aliexpress bak 4usd cccam bulunuyor. hemen tüm uydularda alayı yeterli.
  • YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    oscam , cccam uygulama şeklidir. en basit dm500 dahi her türlü oscam ncam vs. başarı ile çözer.
  • Aliexpress teki ilanlardaki "Line"-Hat sayısı nedir? 5-7-10 line lı farklı seçenekler var.
    Şu anda Nova ve Sky Sports u çözen OSCAM var mı acaba? Son olarak, Enigma2 tabanlı VU+ DUO2 kullanıyorum. Yazılım olarak öneriniz olur mu?
  • Ben uydu alıcısı aldım onun içinde funcam var. Bu işleri tam anlamadığımdan sormak istedim misal bendeki funcam'ın çözmediği kanalları başka bir cccamserver vs. onları çözebilir mi yoksa genelde hepsi aynı kanalları mı çözme durumları oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

Ben uydu alıcısı aldım onun içinde funcam var. Bu işleri tam anlamadığımdan sormak istedim misal bendeki funcam'ın çözmediği kanalları başka bir cccamserver vs. onları çözebilir mi yoksa genelde hepsi aynı kanalları mı çözme durumları oluyor.
    Aliexpress de cccam satanlardan test için istiyorsun. İstediğin kanallar açarsa satın alırsın açmazsa bir şey yapmana gerek yok. 1-2 güne verdikleri hatlar (lines) geçersiz olur.

• ayhan515 A kullanıcısına yanıt
    Direk trial please desem yeter mi ingilizce bende o kadarda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: compy

Aliexpress teki ilanlardaki "Line"-Hat sayısı nedir? 5-7-10 line lı farklı seçenekler var.
    Şu anda Nova ve Sky Sports u çözen OSCAM var mı acaba? Son olarak, Enigma2 tabanlı VU+ DUO2 kullanıyorum. Yazılım olarak öneriniz olur mu?
    Bu konuda hiç bilgisi /deneyimi olan yok mu?
  • compy C kullanıcısına yanıt
    bazı kart paylaşımları ile oscam üzerinden sky ları açabilen kullanıcılar var. ancak çok stabil değil, takılma bolca oluyor. yakında 19 astradaki sky paketi şifreleme sisteminde değişikliğe gidecek, kart paylaşımı ile izlenmesi mümkün olmayacak. novaların izlendiğini duymamıştım, belki özel paylaşımlarda açılıyordur.
  • 39 hellassat Telekom paketini sorunsuz açan cccam bulunabilirmi?
    Aliexpress den aldım ama takılmalı açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 12 Eylül 2020; 10:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

39 hellassat Telekom paketini sorunsuz açan cccam bulunabilirmi?
    Aliexpress den aldım ama takılmalı açılıyor
    Hangi kanal ben bakayım istersen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Looksport 12565 V 30000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 12 Eylül 2020; 10:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Looksport 12565 V 30000
    Nds şifreli bende hiç.hareket yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    Bende en azından 20-30 saniye de bir takılma var,keşke sorunsuz izlenebilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 28 Eylül 2020; 22:21:7 >
  • S. a CCcam tavsiye edebilecek var mı gittigidiyor da satılan cccam leri alan varmı acaba kaliteli önerebilecek?

• Aliexpressten almıştım 12 aylık 5ay sonra kapandı başka aliexpress harici oscam satıcı tavsiyesi olan varmı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.