Şimdi Ara

CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
15.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baraka77

Genelde daha düşük gösteriyor AE satıcıları 22 Euro yu geçen ürünlerde satıciya mesaj göndermekde fayda var… sizinki zaten 22 Euro bir sıkıntı olacağını sanmam…

Alıntıları Göster
    satıcıya mesaj attım düşük ücret yazacağını söyledi ayrıca hala kargoya verilmedi onuda söyledim ürün elinde yokmuş gelmesini bekliyo oda cca c10 u başka yerden tedarik edicek 1-4 gün arası kargoya veririm dedi
  • Ben de 1 adet aliexpress'den sipariş geçtim.
    indirim kupondu derken 23 Dolara maloldu.
    Ama hala kargoya verilmedi.
  • Beyler satıcıyı tavsiye etmiyorum aşırı yavaş ve iletişim kurması zor.
    Kaç gün oldu hala kargoya verecek, mesaj atıyorum cevap vermiyor.
    Keşke 500 satışı olan Satıcıdan alsaydım.
    Yıllardır alışveriş yaparım ilk defa bu kadar yavaş çalışan ve umursamaz satıcı gördüm.
    Olumsuz yorumu hakediyor malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dbenimki 8 gun sonra kargoya verildi.

fiyatı 20 euro altında gosterin dedim. cevap bu.
    We know how to do,thanks

su an bu duruma -Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 3 Mart 2019; 14:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zupper79

dbenimki 8 gun sonra kargoya verildi.

fiyatı 20 euro altında gosterin dedim. cevap bu.
    We know how to do,thanks

su an bu duruma -Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı-
    Hocam sizde aynı satıcıdan mı aldınız ürünü ne zaman kargoya verildi şubat 26 da sipariş verdim hala kargoya vermedi çok tercih edilen güvenilir bir satıcı değil heralde orda 500 adet satmış satıcı dururken gittik bunu tercih ettik geri sayımın bitmesine 3 gün var ne olacak bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 3 Mart 2019; 23:6:56 >
  • Geri sayımda 2 gün 12 saat kaldı hala bekliyorum kargoya verilsin diye

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Bende de 2 gün 5 saat kaldı.
    Vay arkadaş 500 satışı olan adam varken gidip bu adamdan aldık.
    Nasıl böyle bir hataya düştüm ben de bilmiyorum.
    Konu sahibi de hiç ortalıkta yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Bende de 2 gün 5 saat kaldı.
    Vay arkadaş 500 satışı olan adam varken gidip bu adamdan aldık.
    Nasıl böyle bir hataya düştüm ben de bilmiyorum.
    Konu sahibi de hiç ortalıkta yok.
    Ben normalde özellikle en çok satış yapan satıcıları tercih ederdim konuyu açan arkadaşın tavsiyesi üzerine direk bakmadan bu satıcıdan aldım hayır arada saat farkıda var doğru dürüst konuşamıyoruz da yazdığım mesaja sabah 5-7 arası cevap yazıyor bir daha saat kaçta yazarsan yaz cevap yok daha önce yaptığım alışverişlerde hiç böyle sorun yaşamadım satışı iptal etsem en az 1-2 hafta para hesabımıza geri yatsın diye bekleriz hocam büyük ihtimalle ikimizin kargosu aynı zamanda verilir tabii verilirse biz irtibatta kalalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 4 Mart 2019; 13:28:42 >
    evet bende aynı satıcı, konuyu açan arkdas biraz fazla ballandırmış satıcıyı.

benim ki 8. gun kargoya verildi.

az önce menşe ülkesinden yola çıktı. uçakta. gümrükten sorunsuz geçer umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 4 Mart 2019; 13:45:4 >
    Tamamdır hocam.
    Lanet gelsin böyle satıcıya
    500 satışı olan adam dururken armut gibi bu adamdan aldım yanarım ona yanarım.

• quote:

Hocam sürenin sonunda vermiş heralde sizinkini bizim en az 2 günümüz var o zaman

• Ben de siparişi geçtim mavi modelinden, AK audio storedan. Revonext QT2 kullanıcısıyım ancak open back tasarımı yüksek sesle dinlerken dışarıya ses veriyor ve tasarımı benim küçük kulağıma pek uymadı diyebilirim o yüzden elimdeki QT2'yi de satışa çıkaracağım C10 gelip karşılaştırdıktan sonra. Ayrıca QT2'nin sağ tarafında çok uzun dinlemelerden sonra bazen ses kısılması oluyor onu da anlamadım o yüzden indirimli aldım. Ancak QT2'de 1 aydır falan kısılma sorunu da olmadı belki burn-in muhabbetindendir. O yüzden QT2 yi de makul fiyata satılığa çıkaracağım denemek isteyen olursa. C10'u da beğenmezsem aldığım fiyata satarım elden artık nolacak.

Bundan önce kullandığım kulaklıklar Xiaomi Piston 3, Brainwavz Beta, MEMT X5 ve Revonext QT2'ydi. Sizce ses şekli olarak bu da V shape denilen sesten mi veriyor?
  • quote:

Tamamdır hocam.
    Lanet gelsin böyle satıcıya
    500 satışı olan adam dururken armut gibi bu adamdan aldım yanarım ona yanarım.
    Hocam satıcı mesaj attı şimdi vermiş ürünü sonunda bakalım ne zaman gelecek sende varmı bir hareket?

CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 4 Mart 2019; 18:35:20 >
    Yok be hocam inadına mı yapıyor nedir anlamadım neyse en kötü ihtimal dispute açarım.

• quote:

Benimki gemiyle geliyo adalet mi bu ya uçak ne gemi ne?

• İlk defa böyle bir kulaklık alacağım.

Mikrofonlu seçeneğine baktığımda kabloda mikrofon gösteriyor. Eğer seçmezsem kulaklıkta dahili mikrofon var mı?

Ve hangi satıcıdan hangi ürünü almalıyım link atar mısınız?

Teşekkürler
  • iSerhatY kullanıcısına yanıt
    CCA C10 diye arat sitenin arama cubugunda.. çıkan satıcılar arasında 629 sipariş satmış bir satıcı var ordan al.

satıcıcnın adı : NiceHCK Audio Store
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSerhatY

İlk defa böyle bir kulaklık alacağım.

Mikrofonlu seçeneğine baktığımda kabloda mikrofon gösteriyor. Eğer seçmezsem kulaklıkta dahili mikrofon var mı?

Ve hangi satıcıdan hangi ürünü almalıyım link atar mısınız?

Teşekkürler
    Görüşmede yapacaksanız mikrofon olanı seçin hocam.
    Yoksa ses gitmez karşıya.
    Ayrıca üstteki arkadaşın tavsiye ettiği Satıcıdan alınız aksi halde kargoya vermesi için günlerce beklersiniz.
    Benim siparişin iptal olmasına 1 gün 3 saat var vermez ise ürün bedeli tarafıma iade edilecek.
    Şerefsiz günlerdir bekletiyor beni.

• quote:

Ayrıca üstteki arkadaşın tavsiye ettiği Satıcıdan alınız aksi halde kargoya vermesi için günlerce beklersiniz.
    Benim siparişin iptal olmasına 1 gün 3 saat var vermez ise ürün bedeli tarafıma iade edilecek.

Alıntıları Göster
    Hocam siz benden önce sipariş verdiniz sanırım ben 25 şubatı 26 ya bağlayan gecesi 00:30 da verdim siparişi ürün aynı satıcı aynı sizinki nasıl verilmedi ilginç satıcıya mesaj attınızmı ben şahsen baya bir yüzsüzlük yaptım satıcıya 1 haftada 20-30 mesaj atmışımdır

• quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkürler arkadaşın dediği satıcıdan mikrofonlu siyah modelini 27$ - 2$ discount ile 25$'a sipariş ettim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.