Şimdi Ara

CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
53
Favori
21.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: odyssa

güncel değil konu. kaç kere dosya.cc linklerini indirdim, winrar sorun verdi. İDM ile ve İDMSİZ fark etmiyor.

Eğer istiyorsanız tekrar yüklüyebilirim. Kırık olursa linkler yazin ben düzeltirim. Özel mesaj da sorun var cevap veremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan000

quote:

Orijinalden alıntı: odyssa

güncel değil konu. kaç kere dosya.cc linklerini indirdim, winrar sorun verdi. İDM ile ve İDMSİZ fark etmiyor.

Eğer istiyorsanız tekrar yüklüyebilirim. Kırık olursa linkler yazin ben düzeltirim. Özel mesaj da sorun var cevap veremiyorum

iyi olur indiririm linkleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler .
  • bir tesekkur cok olmamali.cok tesekkurler, paylasimlariniz inanilmaz faydali oldu.
  • Tmmdır yüklüyorum kırık olanları.

Rica ederim sadece kendim için indirdiklerimi bulduklarımi başkasına da faydası olsun diye böyle paylaşıyorum :))

• Arkadaşlar benim yüklediğim kısımlar dosya.c den olan ve onlar da kırık link yoktur . Diğerleri alıntıdir ve kırılmış onlar, ve onun içinde bir şey yapamam çünkü elimden gelen bir şey yok.

• Penguin readers kitaplarına ulaşmamın yolu var mı linkleri güncelleyecek misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunaNoria

Penguin readers kitaplarına ulaşmamın yolu var mı linkleri güncelleyecek misiniz?

https://yadi.sk/d/Kh3MTRW3sReuT

Bunlar senin işini görür hocam, başarılar 🖐️

Ama benden bir tavsiye olsun bunları normal Türkçe kitap niyetine okuyun asıl ingilizce rar.planet hocanın cbc derslerinden bakın. Öyle çok çok daha gelişme olur.

• ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefatrat -- 9 Temmuz 2018; 15:54:41 >
  • Yayın bilmiyorum ama CBC dersleri var rar.planet hocanın

• Güncel linkleri olan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeAndre

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeAndre

Mesajlar gözükmüyor

senin de öyleydi, onu belirtmek için yazdım :D

:D

Bende Murat kurt un kitabını arıyorum internette şu an .

O biraz zor çıkar :))

var ama eleman alıştırmaları yapıp taramış... :)
  • Güncellendi
    yeni kitaplar eklendi :https://yadi.sk/d/Kh3MTRW3sReuT
  • Güncellendi(Dev arşiv)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 20 Mayıs 2018; 2:32:8 >
  • Hocam iyi günler, birleştirdiğiniz cbc derslerinin pdfsinin linkini tekrar atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartman58

Hocam iyi günler, birleştirdiğiniz cbc derslerinin pdfsinin linkini tekrar atar mısınız?
    Buyur dostum direk buradan indirebilirsin.http://dosya.co/3y1pv9istglo/english_CBC_postcast_485_sayfa.pdf.html

Galiba Pm den yazmıştın ama benim PM çalışmıyor cevap verememiştim kusura bakma :) 100 pdf nin tümünü kitap şeklinde yaptım bir kırtasiyeden kitap şekline getirip güzel bir şekilde çalışabilirsin, başarılar.
  • quote:

Buyur dostum direk buradan indirebilirsin.http://dosya.co/3y1pv9istglo/english_CBC_postcast_485_sayfa.pdf.html

Galiba Pm den yazmıştın ama benim PM çalışmıyor cevap verememiştim kusura bakma :) 100 pdf nin tümünü kitap şeklinde yaptım bir kırtasiyeden kitap şekline getirip güzel bir şekilde çalışabilirsin, başarılar.

Alıntıları Göster
    Sen nasıl bir kralsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Nixon

Sen nasıl bir kralsın

Alıntıları Göster
    Ne demek dostum 😂😂

• erencan000 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sayenizde tek tek çıkartmakla uğraşmadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartman58

Teşekkür ederim. Sayenizde tek tek çıkartmakla uğraşmadık.
    Rica ederim, bu seviye bittikten sonra diğer seviyeleri de 20-20 Pdf şeklinde yapacağım çünkü üst seviyenin her dersi 20 sayfa. o zamanda eklerim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.