Şimdi Ara

CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
53
Favori
21.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan000

GÜNCELLENDİ
    Arkadaşım böyle bir konu acicaktim bende fakat bunu gorunce vazgectim. Evet yazdiklarina tamamen katiliyorum nitekim ben bu derslere 8 ay calistim ve etkisi cok cok fazla. Hic ingilizcesiyle alakasi olmayan ben simdi lys5e hazirlaniyorum. Gercekten bu cbc dersleri size baya yol katettiriyor. Fakat derslerin hepsini bitiremedim üni sinavindan dolayi, üniversitede kullanacagim mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Arkadaşım böyle bir konu acicaktim bende fakat bunu gorunce vazgectim. Evet yazdiklarina tamamen katiliyorum nitekim ben bu derslere 8 ay calistim ve etkisi cok cok fazla. Hic ingilizcesiyle alakasi olmayan ben simdi lys5e hazirlaniyorum. Gercekten bu cbc dersleri size baya yol katettiriyor. Fakat derslerin hepsini bitiremedim üni sinavindan dolayi, üniversitede kullanacagim mutlaka

Alıntıları Göster
    hocam bence aç bir konu çünkü sen bitirmişsin ben ise ilk aşamalardayım sende baya ilerleme sağlamış ve sen bununla ilgili konu açarsan baya bir azim yaratır ve bende bu süreçte merak ettiğim soruların cevabını bulmuş olurum mesela ilk sorum bir filmi altyazısız ne kadar anlıyorsun ve konuşabilme kabiliyetin nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 14 Haziran 2018; 21:28:55 >

• CBC Low Intermediate - Intermediate TÜM DERSLERİ 100 SAYFA ŞEKLİNDE EKLENDİ!
  • erencan000 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Konuyu yeni gördüm.
    1.sayfada kullanıcı adımı yazarken,alıntı yaparken boşluk bıraktığınız için bana mesaj gelmemiş.
    Cbc dersleri hakkında konu güzel olmuş.Yorum okumak isterseniz açtığım konularda çalışan kişilerin yorumları var.
    Konuyu okudum çalışma sisteminizde hatalar var biraz.Açtığım o konuda nasıl çalışılması gerektiğini yazdım.O sistem çok önemli.
    Onu hikaye kitapları için deneseniz şimdi yine iyi bir seviyede olabilirdiniz.
    Bir de sizden ricam var.1.sayfada hikaye kitapları eklemişsiniz.Güzel ama telif haklarına aykırı link eklemeyin.site kuralları var.
    Zaten ücretsiz kaynak da çok.Örneğin;
    https://etc.usf.edu/lit2go/

• quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Merhaba.
    Konuyu yeni gördüm.
    1.sayfada kullanıcı adımı yazarken,alıntı yaparken boşluk bıraktığınız için bana mesaj gelmemiş.
    Cbc dersleri hakkında konu güzel olmuş.Yorum okumak isterseniz açtığım konularda çalışan kişilerin yorumları var.
    Konuyu okudum çalışma sisteminizde hatalar var biraz.Açtığım o konuda nasıl çalışılması gerektiğini yazdım.O sistem çok önemli.
    Onu hikaye kitapları için deneseniz şimdi yine iyi bir seviyede olabilirdiniz.
    Bir de sizden ricam var.1.sayfada hikaye kitapları eklemişsiniz.Güzel ama telif haklarına aykırı link eklemeyin.site kuralları var.
    Zaten ücretsiz kaynak da çok.Örneğin;
    https://etc.usf.edu/lit2go/
    Ona hiç dikkat etmedim hocam fark etmedim bile.
    O bütün yorumları okumuştum az zaman öldürmedim orda teşekkür ederim hocam şimdi tekrar bakıp ona göre sentezleyip sistemi rayına oturturum teşekkür ederim ve ben kitap okumayı sevdiğim için ve seviyem düşük kaçtığı için hikaye kitaplarından başladım o seviyeyi öyle aştım, onun sayesinde cbc derslerini anlayabiliyorum.
    Baya bir istek olunca bende kıramadım arkadaşları ekledim o kitapları kaynak baya çokta bu readerslar baya rağbet görüyor o yüzden kaldırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 15 Haziran 2018; 0:6:19 >

• B1 b2 arasinda bi yerlerde ingilizce seviyem.Verdiginiz kaynaklari kullanarak gramer ve kelime bilgisini gelistirmek istiyorum.Kaynaklar konusunda hicbir fikrim yok, hangisi iyidir hangisi bana uygundur 2 gundur arastirma yapiyorum.

Bu konudaki kaynaklar baslangic icin agir midir yoksa daha hafif kaynaklardan baslamam daha mi uygundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: themaniak

B1 b2 arasinda bi yerlerde ingilizce seviyem.Verdiginiz kaynaklari kullanarak gramer ve kelime bilgisini gelistirmek istiyorum.Kaynaklar konusunda hicbir fikrim yok, hangisi iyidir hangisi bana uygundur 2 gundur arastirma yapiyorum.

Bu konudaki kaynaklar baslangic icin agir midir yoksa daha hafif kaynaklardan baslamam daha mi uygundur.
    İstersen şöyle dene; bu cbc derslerinin ilk dersini bir incele(Örnek resim attım 1.ay yazısının altında) eğer zorlanmadan okuyabiliyorsan cbc üzerinden devam et derim.
    Olmadı o kitaplardan çalış zaten 1 2 3 4 5 diye seviyelere ayrılmış seviyene uygun olandan çalışabilirsin ama bence cbc daha yararlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan000

hocam bence aç bir konu çünkü sen bitirmişsin ben ise ilk aşamalardayım sende baya ilerleme sağlamış ve sen bununla ilgili konu açarsan baya bir azim yaratır ve bende bu süreçte merak ettiğim soruların cevabını bulmuş olurum mesela ilk sorum bir filmi altyazısız ne kadar anlıyorsun ve konuşabilme kabiliyetin nasıl

Alıntıları Göster
    Açıcağım yakın zamanda hocam. Benden tavsiye eğer sınava çalışıyorsanız (yds,lys5) tarzı sıkılana kadar reading yapın. Ben hep grammar calisiyordum suan pismanim. Keske roman, makale okusaydim. Burdaki kaynaklar inanilmaz derecede güzel ve hakketen ingilizce burdan ogrenilir. Tabi bizim milleti bilirsiniz ille para vermesi lazim ki alsin okusun calissin. İnternet nur nimet valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Açıcağım yakın zamanda hocam. Benden tavsiye eğer sınava çalışıyorsanız (yds,lys5) tarzı sıkılana kadar reading yapın. Ben hep grammar calisiyordum suan pismanim. Keske roman, makale okusaydim. Burdaki kaynaklar inanilmaz derecede güzel ve hakketen ingilizce burdan ogrenilir. Tabi bizim milleti bilirsiniz ille para vermesi lazim ki alsin okusun calissin. İnternet nur nimet valla.

Alıntıları Göster
    Emin ol ki şu grameri sağlam oturtmamın sebebi hikaye okumak ve belirli süre tekrar idi başka da ek çalışma olmadı çünkü o konuları sürekli hikaye içinde görüyorsun ve müthiş gelişiyor.
    sınav için çalışmıyorum emin ol niçin çalıştığımı bende bilmiyorum
    kaynak baya var sınırsız hem deee

• Turizm mezunu biri olarak ingilizce konusunda zorluk çekiyorum. Nereden ve nasıl başlayabilrim? Yabancı dizi ve filmler izliyorum ama konuşmakta güçlük çekiyorum. Sürekli pratik yapmam gerek bunun için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagalali

Turizm mezunu biri olarak ingilizce konusunda zorluk çekiyorum. Nereden ve nasıl başlayabilrim? Yabancı dizi ve filmler izliyorum ama konuşmakta güçlük çekiyorum. Sürekli pratik yapmam gerek bunun için.
    @rat.planet nin konusunu inceleyebilirsin eminim aradığın her şeyi bulabilirsin.https://forum.donanimhaber.com/6-adimda-ucretsiz-ingilizce-ogren--120127902
    Ama şunları söylemeliyim sabırlı olman gerek neden olmuyor yapamıyorum söyleyemiyorum telaffuz edeniyorum vesvesesine girme sadece sıkı çalış bol bol tekrar et zamanla olur. Başarılar

• GÜNCELLENDİ 2.AY eklendi ve ek olarak eğer talep olursa OXFORD PRESS ekleyeceğim.
    Teşekkürler hocam Oxford Press'i de eklersen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Teşekkürler hocam Oxford Press'i de eklersen sevinirim
    Rica ederim dostum Onun için biraz uğraş lazım çünkü DVD formatında idi ben parçaladım uygulama haline getirdim ve onu arşivlemek düzenlemek biraz zaman alabilir.

@TTumen dostum ben Dm den mesaj yazamıyorum neden olduğunu bilmiyorum ama sen o ses dosyalarını rat.planet hocanın konusunda bulabilirsin, benim yaptığım o dersleri tek tek çıkartıp çalışmak yerine belirli sayıda dersleri kitap haline getirip çalışmaktı o yüzden o derslerde sadece PDF var ses dosyaları onlarda dahil değil maalesef. https://forum.donanimhaber.com/5-adim-cbc-ingilizce-dersleri--113187434 konu bu, orta sayfalarda bir arkadaş Yandex disk e eklemişti, bulamazsan belirt yardımcı olurum, başarılar.

@seloss386 hocam DM de yani mesaj kutusunda sorun var cevap yazamıyorum iletişim için bir e posta adresi yazın veya twitter linki atın ben size dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 2 Temmuz 2018; 15:47:48 >

• Ses dosyaları ile birlikte advanced derslerinin linki var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 23 Temmuz 2018; 19:20:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Ses dosyaları ile birlikte advanced derslerinin linki var mı?
    CBC'NİN TÜM DERSLERİ YANDEXDİSK:https://yadi.sk/d/rp9uI3h732eERm

Temmuz Ağustos ve 22 eylül de eylül ayının gelişim sonuçlarını ekleyeceğim.

Bir kaç sorun yüzünden 2 ay ekleyemedim :))
    Hocam iyi günler, sizin birleştirdiğiniz 485 sayfalık pdf dosyasını çıkardım ama bazı derslerin ses dosyası yok.https://yadi.sk/d/X7P8hsDA3GDDff bende olan dersler bunlar.

Siz birleştirdiğiniz pdfleri hangi yandex bağlantısına göre birleştirdiniz ve şu an hangisinden çalışıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartman58

Hocam iyi günler, sizin birleştirdiğiniz 485 sayfalık pdf dosyasını çıkardım ama bazı derslerin ses dosyası yok.https://yadi.sk/d/X7P8hsDA3GDDff bende olan dersler bunlar.

Siz birleştirdiğiniz pdfleri hangi yandex bağlantısına göre birleştirdiniz ve şu an hangisinden çalışıyorsunuz?
    Merhaba
    1 yıl oldu tam olarak hatırlamıyorum ama zaten 2 farklı yandex linki vardı ve ikiside hemen hemen aynıydı belki 2 3 ders eksik ya da fazladır.

O attığın linki inceledim ders sayısı 110 ve o birleştirdiğim Low Beginner - Low Intermediate ders sayısıda 110, yani eşit.
    Bence bir eksiklik yok ama eğer bulamazsan o eksik ses dosyasını WP üzerinden veya buraya ekleyerek gönderebilirim.
    Gördüğün gibi toplam 110 çıkıyor dostum.
    CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!)CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!)CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!)CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!)CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!)

İyi akşamlar hocam, şimdi farkettim, pdf sırası yıllara göre değilde aylara göre olmuş. Örneğin jan01_2011 den sonra jan02_2012 geliyor. Başlayacak arkadaşlar son attığınız linktekilere göre giderlerse karışıklık olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.