Şimdi Ara

Çayyolu Et ve Süt Kurumu Dana Kıyma 29.32/kg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şans eseri girdim arefe olduğu için 1 günlük indirim yapmışlar bu fiyata Türkiye'de kıyma Yok diyorlar kuşbaşından da çektirebiliyorsunuz fiyat sıcak kıyma da mükemmel ayrıca

• Yarısı yağdır veya hastalıktan ölen hayvan etidir ucuz etin suyu karadır hele et balık kurumu ise 2 kere düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Yarısı yağdır veya hastalıktan ölen hayvan etidir ucuz etin suyu karadır hele et balık kurumu ise 2 kere düşün

Size 44 liradan satan kasabınız Eti aynı yerden alıyor hocam siz almazsınız olur biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Yarısı yağdır veya hastalıktan ölen hayvan etidir ucuz etin suyu karadır hele et balık kurumu ise 2 kere düşün

Normal koşullarda bu mesaja tepki gösterirdim

Ama ölmüş bir köşeye atılmış hayvanların kesimdeki videosunu görünce doğruluğunu teyit edebiliyorum
  • bazı şubeler ölü hayvan eti satıyor dikkat arkadaşlar.
  • Ülkeyi et yenemez, sağlıklı beslenmez hale getirenlerden Allah razı olsun.
  • Adamı konu açtığına pişman ediyorsunuz.
  • Kızılay Et Süt'te 28,75 TL/kgÇayyolu Et ve Süt Kurumu Dana Kıyma 29.32/kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahad1r -- 24 Haziran 2017; 18:21:57 >
  • Birçok et süt kurumu şubelerinde daha ucuza satılıyor. Sanırım biraz kandırmışlar sizi gibime geldi
  • Bir sefer aldim bildigin yag icinde yuzde 15 20 et varsa vardir gerisi yag.
  • EneRGy. kullanıcısına yanıt
    Et ve Süt Kurumu güncel satış fiyatları olarak Dana Kıyma 28,75 TL, Dana Kuşbaşı ise 31,00 TL dir. Dana Kıyma biraz daha yağlı olduğu için Dana Kuşbaşı alıp kıyma çektiren çok kişi vardır. Belki şube Dana Kuşbaşından kıyma çekerek o fiyata veriyordur. Eğer öyle ise fiyat iyi ama direk Dana Kıymayı o fiyattan veriyorsa pahalı.
  • bizim burdaki şubelerindeki fiyatlar sitelerindeki fiyatlarından kat kat pahalı. denetim olmadığından bize bu fiyatlar çok zor.geçenlerde kıyma 36 lira civarında demişti babam.
  • esk'nın ulus kızılay sincandaki kendi bayilerinde 28.75ten satılıyor. franchise olan bayileri ise üzerine daha fazla kar koyarak satıyorlar.
  • Ovecler kabil caddesindeki bim de 500 gr 13.49 du kiymanin bilginize et balikta 29 lira zaten kiyma
  • Benim gittiğim esk'da dana kıyma 36 liraydı.internetteki fiyatlar böyle değil bu fiyat ne böyle dedim egübügüadd dediler.şubelerinde bile standart yok
  • Beyler ben kuşbaşından çektirdim fiyatı o yüzden güzel bimde satılan kıymamsı et ile bunu karıştırmayın zira kalite olarak BİM'e 10 basar ben konuyu daha çok kasaplardan kazıklanan vatandaş için açtım kasaplarda kıyma şu an 44-45 lira onda yağ yokmu ? Kasaplar çok zengin arkadaşlar siz zengin misiniz peki . Aynı et demeyelim hadi 1 kilo da 50 gram daha fazla yağ olsun attım onu da arada 15 lira oynarmı .
  • Kasaplardan tavuk eti dışında( o da şüpheli ya) kesinlikle alışveriş yapmıyorum. Köyde hemen hemen her ay kesip kilosunu ücreti mukabilinde alıyoruz. Hem daha lezzetli ve uygun hem de daha güvenilir. Varsa memleketlerinizde tanıdıklarınız bu yöntemi uygulayın arkadaşlar.
  • http://m.mehmetciktv.com.tr/haber/21051/halka-yillarca-olmus-hayvan-lesi-yedirdiler.html

Maalesef bu haberlerden sonra et ve sut kurumundan da et alamaz olduk. Halka les yedirmisler
  • Et fiyatları çok arttı. 2 ay kadar önce dana kuşbaşı bulunduğum yerde kasaptan 35 liraya alıyordum. Kesinlikle güvendiğim ve gayet taze et. Şu anda 41-42 lira arası. Kuzu desen uçmuş. 55 lira kuşbaşı. Pirzola 55. Dana antrikot 60 a dayandı. Şükür imkanımız el veriyor alıyoruz ama alamayanlar için esk zaman zaman iyi fırsatlar sunuyor. Etin görüntüsü iyi, kokusu yoksa alınır. Kasapla da biraz arayı bulduktan sonra daha güvenli alınır.
  • Et balik kurumunda alisveris yapacak arkadaslar kurum magazalarindan sasmasinlar.

Bayilik olan magazalari biraz problemli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.