Şimdi Ara

Cayma bedeli ödemeden internetimi kapatabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Göknet 35 mbit vdsl paketi 103 tl den kullanıyordum. Evimi başka yere taşıdım. İnternet nakil başvurusu yaptım. Bulunduğum yerde vdsl kullanamayacağımı Telekom ekipleri bana söyledi. Hattıma adsl2+ Sinyali geliyor ve hızım 6 megabit görünüyor. Aradım vdsl olmadığımdan bana bu hızı veremediğinizden dolayı internetimi cayma bedeli ödemeden iptal etmeniz gerekir dedim. Bana nakil işlemini siz istediğiniz için bizim yapabileceğimiz bir şey yok tüm indirimleri alırız diyorlar. Ve bu 6 mbit internete de 103 tl vereceğimi söylediler. Ne yapacağımı bilmiyorum üstelik şu an 6 mbit görünüyor ama internete de bağlanamıyorum. Ne yapmam gerekir bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

Ayrıca taahhütnamemin 8.maddesine göre cezasız iptal yapabilir miyim?

Cayma bedeli ödemeden internetimi kapatabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkarakaya -- 12 Ağustos 2017; 11:27:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende aynı durumdayım. e devletten tüketici hakem heyetine başvuru yaptım modem değerlerimi fatura da yazan eski ve yeni hat hız ve kota değerlerimi her şeyin çıktısını alıp en yakın tüketici hakem heyetine imzalayıp gönderdim e devlette veriyor yeri . ben 50 mb alıyordum artık alamıyorum iptal etmek istediğimde ise 500 tl üzeri cayma bedeli çıkarıyorlar 50mb verin caymayım dedim alt pakete geçirmeye çalışıyorlar. en son telefonda ki kadın beni tersler gibi gidin başvurun dedi benden bıktılar ama geri adım atmıyorlar bunlar kesin bir katakulle yapacaklar adamlar tınlamıyor kendilerinden çok eminler benimde kafam attı e devletten başvurdum
    çıktı alıp imzaladım boru gibi de dilekçe yazdım haksız çıkmama imkan yok pazartesi evraklar ellerine ulaşır.. benim hat 73 tl idi yeniler 90 küsürmüş kesin bunlar benim portu ucuz diye söktüler her şey beklenir bu lanetlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 12 Ağustos 2017; 20:47:14 >
  • Sizin de mi Göknet?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet
  • başka server sağlayıcıya geçersiniz onlar ödeyebiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.