Şimdi Ara

Çaykur'dan Organik Çaylarda 3AL 2ÖDE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
6
Favori
9.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çayı gelenler yorum bırakabilir mi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • milliadam M kullanıcısına yanıt
    Benim geldi de hocam bilmiyorum ama nedense benim hatam olabilir çok iyi diyemem aroma olarak pek bir sey beklemeyin ama o organik tad geliyor az da olsa ben yarın yine demleyeceğim nasıl daha iyi demlerim tavsiyesi olan varmı ?

Edit:Dostlar dün aceleye az demlemişim çok güzel oldu aroması kokusu en iyi içtiğim çaylardan biri 20-25 dk demlenince tam kıvamını aldı kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeto4129 -- 19 Kasım 2017; 12:19:48 >
  • Hemşin organik, Tirebolu ve altınbaş en iyileri anladığım kadarıyla.

• Bi Hemşinli olarak bizzat üretimini bildiğimden öneririm hemşin organiği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 al 6 öde vb.. seçenek yaptırmadığı için bir anlamı yok çünkü kargo ücreti var.

50 TL'yi geçseniz bile benim için bir anlamı yok, indirim Ankara Kurtuluş'taki Fabrika satış mağazası ile aynı fiyata geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

9 al 6 öde vb.. seçenek yaptırmadığı için bir anlamı yok çünkü kargo ücreti var.

50 TL'yi geçseniz bile benim için bir anlamı yok, indirim Ankara Kurtuluş'taki Fabrika satış mağazası ile aynı fiyata geliyor.

Orda ne kadara hocam. Buradan 1800 gr organik Hemşin 56 liraya geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.caykursatis.com/U95,23,organik-hemsin-cayi-400gr-organik-cay-caykur.htm

Bu çayı alsam 3 adet mi gelecek ?

Toplamda 1.200 gr olacak
  • 3 paket 400 gr, 3 paket 200 gram alırsanız 56 TL tutuyor ve kargo ücretsiz oluyor.

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    3 adet sepete ekle biri ücretsiz olacak.

• Yerli sagrayı deneyip öyle yerlilere giydirsen hocam tadelle fındıklı da ki tat hangi nestle milka da?

• tccb44 kullanıcısına yanıt
    30g çikolatayı 2.5₺ ye satarsa nasıl deneyelim ikeada 10gram isveç çikolatası alırım onun yerine 50krş
  • 3 paket de ben aldim, tesekkur ederim hocam 🙏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel konu 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slitheen

quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

9 al 6 öde vb.. seçenek yaptırmadığı için bir anlamı yok çünkü kargo ücreti var.

Orda ne kadara hocam. Buradan 1800 gr organik Hemşin 56 liraya geldi

Ben 25'li hemşin sallama çay için söyledim. Orda 4.75 TL.

Dökme çayı sorarım gittiğimde.

• Ben çayı severim ve seçiciyimdir.,bir çok çayı denedim.Şu an Tirebolu içiyorum ama o eski tadı yok gibi.Çayın tadı herhalde yıllara göre değişilebiliyor.Eskiden filiz gerçekten efsaneydi mesela.Yazın Filiz ve Altınbaş denedim onlarda sarmadı.Hele Altınbaş tam bir hayal kırıklığıydı.Demi tadı hiç hoşuma gitmedi.Organik çay daha önce edindiğim deneyim çok geç demleniyor.Dierğinin nerdeyse iki katı gibi.Şimdi nasıl bilmiyorum.
  • çaylar geldi, tatları normal gibi, demlemesi önemli olan sanırım
  • celtic_frost kullanıcısına yanıt
    Kurtuluştaki magaza tam olarak nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: black_eagle90

Kurtuluştaki magaza tam olarak nerde?

Kurtuluş Parkı karşısı Bera Ankara Otel ve Oyak arasındaki sokakta, hemen gözüküyor tabelası.

edit: Hediyelik Çay Satış Reyonu yazıyor. Fabrika Satış değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic_frost -- 20 Kasım 2017; 20:7:51 >
  • Yıllardır hemşinden başka çay içmem, bu fırsatla paketi 14 lira gibi bir fiyata geldi, tam da çay bitmek üzereyken evde. haber verene çok teşekkürler.
  • milliadam M kullanıcısına yanıt
    4 adet küçük Hemşin 2 adet büyük Hemşin Çayı siparişim bugün geldi ancak ne yazık ki yarısı patlamış çay kutunun içine dökülmüş, tam bir rezillik, adamlar en ufak bir koruyucu ambalaj yapmamış, kutunun dışı fazla deforme de değildi, büyük ihtimal ile defolu patlak çaylarıda aradan kakalıyorlar, işim ilginç tarafı kurumsal iki mail adreslerine resimleri ile şikayet yazımı göndermeme rağmen iki adres kutusuda kutu dolu olduğundan ulaştırılmadı yazısıyla geri döndü. Kurumsal ve Türkiye nin en büyük Çay üreticisine ulaşılamıyor...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.