Şimdi Ara

Çay love you Müslüm baba çay love you (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asıl terbiyesizlik adam hastanede can çekişirken bütün kanallarda bu reklamları artış gösterdi.
  • yeni trend miiiiiiiiiiii acabaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Birisi asosyaligi birakmak istiyen kisinin caykolik oldugu konunun linkini atsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

Asıl terbiyesizlik adam hastanede can çekişirken bütün kanallarda bu reklamları artış gösterdi.

eee adam para kazanıyor işte daha ne istiyosun, hastanede masraflar artmıştır... hemde hastane köşelerinde unutulup gideceğine gündemde kalıyor bu sayede... ben her reklamı gördüğümde durumu ne diye merak ediyorum mesela... Allah şifa versin...
  • Ayrıcalıklar bu parafta ayrıcalıklar bu parafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HEPSİ İYİ MARKA FABRİKADAN HALKA.. ŞOK!

• Beyaz tül bembeyaz tül aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Ne güzel kolye.Güzelliğinden değil valla.Yatırım için bundan iyisi var mı?

BENCE VAR!
  • Yüz on sekiz onn onnn

• BEYAZ TÜL BEMBEYAZ TÜL A-AAAAA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

ÇOKK İNCEE YAA:dd AHAHAA

HANİ İNGİLİZCEDE "I LOVE YOU" VARYA. I AY DİYE OKUNUYOR YA HANİ. BURDA DA HANİ ÇAY REKLAMI YA. O YÜZDEN ÇAY LAV YU DİYOR SANKİ AY LAV YU DERMİŞ GİBİ AHİOHOHİOİAHOH. KAPTINIZ MI İNCE Yİ ;)) HARİKA YAA:d:dd AHİOOHOİAİOH

Baran??
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

/>

gitti dil
  • beyaz tül bembeyaz tül a-aaaaağ
  • quote:

Orijinalden alıntı: skream2

La bak adamlar bi reklam yapmış herkesin dilinde,izleyenlerin bi şekilde aklına kazınıyor.Bu yüzden bazı reklamlarda kıl kıl tiplere rol verilir.Önemli olan esprinin kalitesi değil,reklamın bi şekilde akılda kalması,mağazada o ürünü görünce bu reklamı hatırlamanızdır.Bir reklam size böyle bir konu açtırıyorsa bu başarı demektir.Bu reklam politikasıdır.

Al dostum bu adamlarda bi reklam yapmış herkesin dilinde ama bizimkiler gibi vasatlığıyla değil kalitesi ile herkesin dilinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

beyaz tül bembeyaz tül a-aaaaağ

o kadına kürekle dalasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

quote:

Orijinalden alıntı: skream2

La bak adamlar bi reklam yapmış herkesin dilinde,izleyenlerin bi şekilde aklına kazınıyor.Bu yüzden bazı reklamlarda kıl kıl tiplere rol verilir.Önemli olan esprinin kalitesi değil,reklamın bi şekilde akılda kalması,mağazada o ürünü görünce bu reklamı hatırlamanızdır.Bir reklam size böyle bir konu açtırıyorsa bu başarı demektir.Bu reklam politikasıdır.

Al dostum bu adamlarda bi reklam yapmış herkesin dilinde ama bizimkiler gibi vasatlığıyla değil kalitesi ile herkesin dilinde.

vidyoda yasaklanan denmiş fakat ecnebilerde o tarz durumlar için yasaklama yok ya serbestçe reklamlarda dalaşıyorlar.

• Hepsi iyi marka fabrikadan halka ŞOKKKKKK.Neyi iyi marka la çavuşun çavuşu bile tanımıyor onu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menthix

quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

Ne çabuk unutuldu?

çocuk kendinden geçiyola bide stvde çıkan şezlonkta yatan bi herif vardı

nazo reklamıydı heralde. aradım da bulamadım

• Birde dilinize dolanıyor ki o daha kötü. Akşama kadar kafamda çalıyor "Çaykur, Türkiyenin gerçek çayı budur."
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.