Şimdi Ara

Çay love you Müslüm baba çay love you (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

/>

ac130, above!

• Ne çabuk unutuldu?
  • Efsaneler

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

Ne çabuk unutuldu?

nefret ediyorum bu reklamdan sürekli karşıma çıkmaya başladı
  • La bak adamlar bi reklam yapmış herkesin dilinde,izleyenlerin bi şekilde aklına kazınıyor.Bu yüzden bazı reklamlarda kıl kıl tiplere rol verilir.Önemli olan esprinin kalitesi değil,reklamın bi şekilde akılda kalması,mağazada o ürünü görünce bu reklamı hatırlamanızdır.Bir reklam size böyle bir konu açtırıyorsa bu başarı demektir.Bu reklam politikasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skream2

La bak adamlar bi reklam yapmış herkesin dilinde,izleyenlerin bi şekilde aklına kazınıyor.Bu yüzden bazı reklamlarda kıl kıl tiplere rol verilir.Önemli olan esprinin kalitesi değil,reklamın bi şekilde akılda kalması,mağazada o ürünü görünce bu reklamı hatırlamanızdır.Bir reklam size böyle bir konu açtırıyorsa bu başarı demektir.Bu reklam politikasıdır.

Aynen 11833 dede bunu yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

Ne çabuk unutuldu?

çocuk kendinden geçiyola bide stvde çıkan şezlonkta yatan bi herif vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

ÇOKK İNCEE YAA:dd AHAHAA

HANİ İNGİLİZCEDE "I LOVE YOU" VARYA. I AY DİYE OKUNUYOR YA HANİ. BURDA DA HANİ ÇAY REKLAMI YA. O YÜZDEN ÇAY LAV YU DİYOR SANKİ AY LAV YU DERMİŞ GİBİ AHİOHOHİOİAHOH. KAPTINIZ MI İNCE Yİ ;)) HARİKA YAA:d:dd AHİOOHOİAİOH

/>

• Albeni Albeni

• quote:

HANİ İNGİLİZCEDE "I LOVE YOU" VARYA. I AY DİYE OKUNUYOR YA HANİ. BURDA DA HANİ ÇAY REKLAMI YA. O YÜZDEN ÇAY LAV YU DİYOR SANKİ AY LAV YU DERMİŞ GİBİ AHİOHOHİOİAHOH. KAPTINIZ MI İNCE Yİ ;)) HARİKA YAA:d:dd AHİOOHOİAİOH

heeeee ben de diyorum niye gülmüyorum kardeş bu mesajdan sonra bom diye kahkaha patlattım hahahahahahaha

• İngilizce profesörü gibi takılanlar tabii ki kin ve nefret kusacaklar, reklamın asıl amacı çay olduğu için sempatik olarak ne varsa ona göre bağlamışlar. Bir önceki tanıtımında da katherine'ı tanıtırken "30 yıldır içmiş" diye içki unsuru olarak ilgi çekercesine tanıtım yapmış. İlgi çek, etrafa iyi kötü yay, al sana reklamcılıkta bir başarı daha. :) Objektif olarak nötr bir reklam. Bundan daha kötü reklamlar varken bunlara sarmak bayağı abes kaçar. Konu buraya kadar taşınmışsa zaten reklamın amacına ulaşmış demektir.
  • coca colanınkiler iyi

yav megabitli sen ne deyoon
  • adam azrail ile çay demliyor ergenler burda dalga geçiyor
  • quote:

Çay love you Müslüm baba çay love you

• Ne dii bilimısın , daldurma
    Hihuhohiuhuiohiuio
    Şşş Yerin kulaği vardır da

• Sanki yabancıların reklamlarında atomu parçalıyorlar onlarda da böyle reklamlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

molfix reklamlarivsanki cok iyi. tv de bir tane adam akilli video goremezsiniz mumkun degil.
    edit iste bende de kafa kalmadi video yazmisim. neyin kafasini yasiyorsam.

hocam battlefield multideyken x e basıncada bundan aynısı oluyor roketi engelliyor galiba

• Boru mu bu? Borudur bu.. adıyla sanıyla esendir bu!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Accio

tetenette kampanya var uşağum dinle beni internetin fiyatı da yarı yarıya indi

O kadını öldürmek istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.