Şimdi Ara

Çavdar Tarlasında Çocuklar Kitabına Hislenenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bu kitabı okuyup da benim gibi yoğun bir duygu hissedenler muhakkak olmuştur diye düşünüyorum. O arkadaşlarla gelin burada danış olalım, türlü türlü sohbetler çevirelim. Kitaplar önerelim birbirimize...

• mezarlarınıza tüküreceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen öyle çok güzellik var ki dünyada.
    Dayanamayacağımı hissediyorum.
    Ve kalbim içine kapanacak.
  • En son en etkilendiğim kitap kürk mantolu madonna olmuştu

sizce cavdar tarlasinda cocuklar okunur mu

tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripendis

En son en etkilendiğim kitap kürk mantolu madonna olmuştu

sizce cavdar tarlasinda cocuklar okunur mu

tavsiye eder misiniz
    bu çok özel bir soru okuduğum kitapalr içerisinde duygusal olarak en etkilendiğim kitap diyebilirim. O duygu kısmını herkes hissedebilir mi emin değilim.
  • Sırf kötü kapak tasarımı nedeniyle listede uzun süre beklettiğim bir kitap. Yeni baskılara dandik bi tarla resmi koysunlar bari, düz iğrenç bir Donanımhaber sarısı.

İçeriğini merak ediyorum ama.
  • Tam tersine kapak tasarımı hoşuma gittiği için okumuştum sanırım tarz meselesi sade tasarımlar daha çok hoşuma gidiyor
  • İçeriğine gelirsek okuyalı baya oldu ama bir ergenin birkaç günlük anılarını anlattığı olaydan çok diyaloglardan durum üzerinden ilerleyen bir kitaptı okurken bende karakterle aynı yaşlarda olduğum için baya beğenmiştim ama şimdi bir daha okumak lazım
  • Sonlara doğru inanılmaz yoğun bir dil var, duygusal olarak onu hissediyorsunuz. Zaten onu hissedenler beğeniyor, onu hissedemeyenler de bu ne la deyip geçiyor.
  • En başta Yapıkredinin Salinger kanunları ile basılmış olan bu kitabın beni çekmesi çok zor olmamıştı hatta John Lennon u öldürdükten sonra katilinin elinde bu kitapla yakalanması, aslında bu kitabın Fransızcadan Türkçeye çevrilirken yapılan bir hata sonucunda Gönülçelen adıyla basılması ve Teoman'ın Gönülçelen şarkısına esin kaynağı olması gibi bir çok etkileyici özelliği barındıran bu kitap, büyük arzu ve istekle başlayıp bir türlü içine giremediğim hayal kırıklığı yaşadığım bir kitap oldu. Nedenini inanın bilmiyorum ama sırf bu üstte saydıklarım hatrına tekrar okumayı düşünüyorum. Umarım atladığım birşeyler olmuştur da tekrar okuduğumda beni istediğim gibi yada en azından istediğime yakın bir şekilde etkiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.