Şimdi Ara

Çatı İzolasyon ve Yalıtım Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
1
Favori
14.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Ev Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon >> Çatı İzolasyon ve Yalıtım Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    Herkes bir şeyler yazmış. Konu eski arama yaparken ulaştım. Daha sonradan okuyacaklar için yardımcı olsun diye yazıyorum. Eğer çatıda su yalıtımı isteniyorsa %100 sonuç veren bir malzeme öncereceğim. CTP (Camelyaf takviyeli Polyester). Tam sızdırmazlık sağlayan ve kesin sonuç veren fiberglass diye de bilinen bir malzemedir. Daha detaylı bilgiler için hazırladığımız web sitesinden faydalanabilirsiniz sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.fiberctp.com
    |
    |

Orijinalden alıntı: tunga37

ondumit yada polimit yaptiracaklar birdaha dusunsun. sozde uzerinden tirla gecseler birsey olmuyormus. kaliteli olsun diye 7000 tl harcadim . 6. ayinda yagan dolu sonrasi ne mi oldu ???? iste fotografta gorun. ben yandim baskasi yanmasin. 30 yil garantili diye sattilar sonra doluya garanti yok dediler. tercih sizin

Geçmiş olsun hocam. Kiremit olsa böyle kırılmazdı heralde. İşin ilginci membran da döşememişler.
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    Merhaba,benim de çatımda camyünü vardı,ama pek memnun kalmadık zamanla özelliğini yitirdi,böcek,rutubet,toz mahvetti bizi.geçen sene söküp attılar,yerine makine ile uygulanan çatıbor malzemesini yaptırdım.çok memnunum malzeme içindeki bor dan dolayı yanmıyor böcek de yapmıyor,ne rutubet ne toz var. tamamen doğal petrol türevi olmadığı için de zamanla bozulma riski yok. çok memnun kaldım tavsiye ederim.
    https://www.catibor.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samanyolu54 -- 19 Kasım 2019; 23:29:58 >

• Yüzbaşı
    334 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kaptankaa06

Hocam bu işin maliyeti ne kadar ? metrekareye ne kadar aldılar ? bizim çatı arası 50 metrekare mesela
    |
    |
    Yusuf Öz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.