Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
27.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine mi yaprak dökümü? bu sefer ne olmuş biri anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

yine mi yaprak dökümü? bu sefer ne olmuş biri anlatabilir mi?

Bu sefer komple ağacı kesmişler
  • Durum hakkında birileri bilgilendirme yapmalı sanırım. Ben bildiğim kadarıyla yardımcı olacağım.

Catastrophe, Warlords of Draenor'un ikinci ana content'i olan Hellfire Citadel'e ciddi kadro değişikliği yaparak başlamıştır. Catastrophe guildinin dünya 15.liğini aldığı Mists of Pandaria'nın ilk contentinin son bossu olan Sha of Fear first kill kadrosundan ve dünya 17.liğini aldığı Mists of Pandaria'nın ikinci contentinin son bossu olan Ra-den first kill kadrosundan sadece guild master kalmıştır.

Söz konusu olan Sha of Fear first kill kadrosundan 11 kişi, Ra-den first kill kadrosundan 13 kişi (iki boss kill'den ortak kişiler var) şu an Twisting Nether'daki ALL CAPS isimli guildde toplanmıştır.

Donanımhaber Forum WoW bölümü oyuncularının bilgisine...
  • O zaman şuanki durumları büyük başarı. All Caps daha yukarda olmalıydı demekki liderde olay bitiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

O zaman şuanki durumları büyük başarı. All Caps daha yukarda olmalıydı demekki liderde olay bitiyo.

iki guildin content başından bu yana saat bazında ne kadar raid yaptığını bilmeden bu yorumu yapamayız.
  • Evet onu farkettik aslında.. All caps Heroic zamanında Achimonde 1 saat erken gelmesine ragmen catastrophe gece 1 de bossu kesmis All caps gece 3 falan mı kesmisti yada kesememişti sanırım 1 saat erken gelip 2 saat gec kesmesi ilgincti bi de aynı saatte baslamıslardı raidlere. All caps yayınlarınıda takip ediyorum genelde Catas ile aynı saatte baslıyorlar sadece bu hafta son 3 raid 2 saat gec baslamaya basladılar bosslara.. Yani aslına bakarsan saat farkıda cok yok sayılır gorefiendda reset saatine kadar yani sabah 4-5 e kadar raid yaptıklarını gorduk all caps in. He diyeceksiniz "All caps daha az try da kesti" ama fark all caps kestiginde 2 reset gecmisti yani 2 kere gearlanp 2 item level farkla daha az try yaptılar Siz hardcore playerlarsınız 2 item level farkın bile bosslarda ne kadar buyuk fark yarattıgını siz benden daha iyi bilirsiniz. Buna ragmen eger 100 wipe az yiyorsa ve 2 reset gec kesiyorsa kusura bakmada ben yinede iş liderde biter derim. Normal sartlarda bahsettiginiz bu lider bu kadar tırt bi adamsa All caps in her kosulda bu adamları ezmesi lazım. 11 kisiye karsı 1 kisi ilgincmis. yani hersey item derseniz bildigim kadarı ile hala all caps Catastrophe un ilvl ından yuksek diyebiliyorum. ve bahsettiğiniz gibi butun kadrosu nerdeyse sıfırlanmıs ve lider dısında kimse kalmamıs adam gibi oynayan. Ellerindeki oyuncular belli devil desen item aldı bıraktı. Dantery desen item aldı bıraktı. İtem alıp guildi satan daha nice adamları var ve bu adamlar bu kadar gear alıp bırakan adamlara ragmen bu noktaya geldiyse bence artık oturun ve saygı duymasını ogrenin. Adamların ellerindeki adamlar bahsettiginiz all caps adamları ile aynı standartta mı? Ruhban koqo dan mı iyi? Noffy cesaviden mi iyi? Yani aslında en azından hayatta kalıyor.. Tankları mı iyi? Kiso mu iyi hemde kebab dan..? Yani bunları bi gecin arkadaslar. Sunu kabul edin artık catastrophe All caps den daha aciz bir ekip ile daha net iyi sonuc alıyor sebebide belli LİDERLERİ bence artık haterlıgı bırakıp biraz da "Lan biz nasıl bir malız ki bu adamlar bizi ezip geciyor" demeleri lazım all caps dekilerin. Neyse siz anca oturun haterlık yapın admlarda bossları kesip all caps i gene yerin dibine soksun. Belki caps ler yada screenshotlar paylasarak bi yerlere gelirler "Wow tarihinin dedikoducu ilk guildi" olarak anılırlar:D Kolay gelsin size:D

Kendinizi kandırmaktan vazgecin de oturup biraz Wowprogress e bakın. Ne demişler cok konusmaktan cok iş yapında belki birşeyler başarabilirsiniz. Agzınız değil elleriniz çalışsın:D

• Adam o kadar şeyi yazmak için üye olmuş lan :D
  • Tamam 13 kişi çıktı ama neden çıktı, ne kavgası oldu hala açıklayan yok merak ettim valla. Kız kavgası falan yazıldı önceki sayfalarda da tam anlatan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Math120

Adam o kadar şeyi yazmak için üye olmuş lan :D

Saygı duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samwell Tarly -- 19 Temmuz 2015; 3:40:44 >
  • valla güzel yazmış bence açıklayıcı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kravitx

Evet onu farkettik aslında.. All caps Heroic zamanında Achimonde 1 saat erken gelmesine ragmen catastrophe gece 1 de bossu kesmis All caps gece 3 falan mı kesmisti yada kesememişti sanırım 1 saat erken gelip 2 saat gec kesmesi ilgincti bi de aynı saatte baslamıslardı raidlere. All caps yayınlarınıda takip ediyorum genelde Catas ile aynı saatte baslıyorlar sadece bu hafta son 3 raid 2 saat gec baslamaya basladılar bosslara.. Yani aslına bakarsan saat farkıda cok yok sayılır gorefiendda reset saatine kadar yani sabah 4-5 e kadar raid yaptıklarını gorduk all caps in. He diyeceksiniz "All caps daha az try da kesti" ama fark all caps kestiginde 2 reset gecmisti yani 2 kere gearlanp 2 item level farkla daha az try yaptılar Siz hardcore playerlarsınız 2 item level farkın bile bosslarda ne kadar buyuk fark yarattıgını siz benden daha iyi bilirsiniz. Buna ragmen eger 100 wipe az yiyorsa ve 2 reset gec kesiyorsa kusura bakmada ben yinede iş liderde biter derim. Normal sartlarda bahsettiginiz bu lider bu kadar tırt bi adamsa All caps in her kosulda bu adamları ezmesi lazım. 11 kisiye karsı 1 kisi ilgincmis. yani hersey item derseniz bildigim kadarı ile hala all caps Catastrophe un ilvl ından yuksek diyebiliyorum. ve bahsettiğiniz gibi butun kadrosu nerdeyse sıfırlanmıs ve lider dısında kimse kalmamıs adam gibi oynayan. Ellerindeki oyuncular belli devil desen item aldı bıraktı. Dantery desen item aldı bıraktı. İtem alıp guildi satan daha nice adamları var ve bu adamlar bu kadar gear alıp bırakan adamlara ragmen bu noktaya geldiyse bence artık oturun ve saygı duymasını ogrenin. Adamların ellerindeki adamlar bahsettiginiz all caps adamları ile aynı standartta mı? Ruhban koqo dan mı iyi? Noffy cesaviden mi iyi? Yani aslında en azından hayatta kalıyor.. Tankları mı iyi? Kiso mu iyi hemde kebab dan..? Yani bunları bi gecin arkadaslar. Sunu kabul edin artık catastrophe All caps den daha aciz bir ekip ile daha net iyi sonuc alıyor sebebide belli LİDERLERİ bence artık haterlıgı bırakıp biraz da "Lan biz nasıl bir malız ki bu adamlar bizi ezip geciyor" demeleri lazım all caps dekilerin. Neyse siz anca oturun haterlık yapın admlarda bossları kesip all caps i gene yerin dibine soksun. Belki caps ler yada screenshotlar paylasarak bi yerlere gelirler "Wow tarihinin dedikoducu ilk guildi" olarak anılırlar:D Kolay gelsin size:D

Kendinizi kandırmaktan vazgecin de oturup biraz Wowprogress e bakın. Ne demişler cok konusmaktan cok iş yapında belki birşeyler başarabilirsiniz. Agzınız değil elleriniz çalışsın:D

cataslı ezigin teki fake nick ile hesap açıp catası savunur ve olaylar gelişir...

All caps catasın yarısı bile raid yapmıyor birader, her guildde raid saatleri uzar, salı gecesi raid uzadı diye bunu catasın öglen 3 gece 3 raidleri ile mi kıyaslıyorsun :)

All caps ilk 20 ye oynayacagız demiyor en azından kendini bilerek, gülerek eglenerek raid yapıyorlar. Gerilim dolu drama dolu kimin kimin kız arkadaşını ayarttıgı, kızın bugün kime versem diye guildi sirke çevirmedigi, kimin eli kimin cebinde belli olmadıgı bir ortam yok en azından. geyik dolu gülerek raid yapıyorlar.

Dolanan ss ler ortada kızın kilosunun kaç para oldugu belli, her marketin şarküterisinde hemen hemen aynı. O kız ile (tabi lafın gelişi kız diyorum) aynı ortamda durmayı geçtim hala sevgili olarak kalan bir insanın olması çok acaip. Sevgilisi kendisini başka erkeklere uyutturuyor falan, arkasından yok sevmiyorum yok hoşlanmadım falan diyor, ona buna küfrediyor mal oglu mallar s..rip gitseler de kurtulsak diyor bunlar da hala bu kızla aynı ortamda raid yapıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 20 Temmuz 2015; 1:18:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: greeney

quote:

Orijinalden alıntı: kravitx

Evet onu farkettik aslında.. All caps Heroic zamanında Achimonde 1 saat erken gelmesine ragmen catastrophe gece 1 de bossu kesmis All caps gece 3 falan mı kesmisti yada kesememişti sanırım 1 saat erken gelip 2 saat gec kesmesi ilgincti bi de aynı saatte baslamıslardı raidlere. All caps yayınlarınıda takip ediyorum genelde Catas ile aynı saatte baslıyorlar sadece bu hafta son 3 raid 2 saat gec baslamaya basladılar bosslara.. Yani aslına bakarsan saat farkıda cok yok sayılır gorefiendda reset saatine kadar yani sabah 4-5 e kadar raid yaptıklarını gorduk all caps in. He diyeceksiniz "All caps daha az try da kesti" ama fark all caps kestiginde 2 reset gecmisti yani 2 kere gearlanp 2 item level farkla daha az try yaptılar Siz hardcore playerlarsınız 2 item level farkın bile bosslarda ne kadar buyuk fark yarattıgını siz benden daha iyi bilirsiniz. Buna ragmen eger 100 wipe az yiyorsa ve 2 reset gec kesiyorsa kusura bakmada ben yinede iş liderde biter derim. Normal sartlarda bahsettiginiz bu lider bu kadar tırt bi adamsa All caps in her kosulda bu adamları ezmesi lazım. 11 kisiye karsı 1 kisi ilgincmis. yani hersey item derseniz bildigim kadarı ile hala all caps Catastrophe un ilvl ından yuksek diyebiliyorum. ve bahsettiğiniz gibi butun kadrosu nerdeyse sıfırlanmıs ve lider dısında kimse kalmamıs adam gibi oynayan. Ellerindeki oyuncular belli devil desen item aldı bıraktı. Dantery desen item aldı bıraktı. İtem alıp guildi satan daha nice adamları var ve bu adamlar bu kadar gear alıp bırakan adamlara ragmen bu noktaya geldiyse bence artık oturun ve saygı duymasını ogrenin. Adamların ellerindeki adamlar bahsettiginiz all caps adamları ile aynı standartta mı? Ruhban koqo dan mı iyi? Noffy cesaviden mi iyi? Yani aslında en azından hayatta kalıyor.. Tankları mı iyi? Kiso mu iyi hemde kebab dan..? Yani bunları bi gecin arkadaslar. Sunu kabul edin artık catastrophe All caps den daha aciz bir ekip ile daha net iyi sonuc alıyor sebebide belli LİDERLERİ bence artık haterlıgı bırakıp biraz da "Lan biz nasıl bir malız ki bu adamlar bizi ezip geciyor" demeleri lazım all caps dekilerin. Neyse siz anca oturun haterlık yapın admlarda bossları kesip all caps i gene yerin dibine soksun. Belki caps ler yada screenshotlar paylasarak bi yerlere gelirler "Wow tarihinin dedikoducu ilk guildi" olarak anılırlar:D Kolay gelsin size:D

cataslı ezigin teki fake nick ile hesap açıp catası savunur ve olaylar gelişir...

All caps catasın yarısı bile raid yapmıyor birader, her guildde raid saatleri uzar, salı gecesi raid uzadı diye bunu catasın öglen 3 gece 3 raidleri ile mi kıyaslıyorsun :)

All caps ilk 20 ye oynayacagız demiyor en azından kendini bilerek, gülerek eglenerek raid yapıyorlar. Gerilim dolu drama dolu kimin kimin kız arkadaşını ayarttıgı, kızın bugün kime versem diye guildi sirke çevirmedigi, kimin eli kimin cebinde belli olmadıgı bir ortam yok en azından. geyik dolu gülerek raid yapıyorlar.

Dolanan ss ler ortada kızın kilosunun kaç para oldugu belli, her marketin şarküterisinde hemen hemen aynı. O kız ile (tabi lafın gelişi kız diyorum) aynı ortamda durmayı geçtim hala sevgili olarak kalan bir insanın olması çok acaip. Sevgilisi kendisini başka erkeklere uyutturuyor falan, arkasından yok sevmiyorum yok hoşlanmadım falan diyor, ona buna küfrediyor mal oglu mallar s..rip gitseler de kurtulsak diyor bunlar da hala bu kızla aynı ortamda raid yapıyor :)

Kim olursa ne yapmışsa yapsın bir kıza böyle boy boy laf sayıp kendi kardeşini ananı bacını düşünmeden laf atmak sağda solda ss ler yayınlayıp başka guildlere veya general chat te paylaşmak ta sen veya senin gibi birinin işi olsa gerek.
    bu kadar düşmeyi geçtim de utanmanız da arlanmanız da mı yok sizin?
    kendinizi böyle yaparak mı haklı çıkarıyorsunuz? veya böyle yapıp mı birşeyleri düzeltmeye çalışıyorsunuz? siz böyle yaparak ancak kendi kalitenizi ve seviyenizi ortaya koyarsınız...
    siz böyle yapmaya devam edin gurur duyun kendinizle.

sizin ve sizin gibilerin erkekliğine tüküreyim ben!

• Catastrophe guildi ile başka bir Türk guildini kıyaslamak pek mantıklı değil. Çünkü Catastrophe gibi hedefi yüksek ikinci bir Türk guildi yok. Catastrophe guildi de bu hedef doğrultusunda diğer Türk guildlerinden saat bazında daha fazla raid yapıyor.

Catastrophe guildinin başarılı olup olmadığına karar verebilmek için diğer Türk guildlerinden ziyade, Catastrophe ile birlikte şu an wowprogress'in ikinci sayfasında bulunan yabancı guildler ile karşılaştırma yapmak lazım. Aynı sıralamadaki yabancı guildlerin 300 denemede kestiği bossları Catastrophe 200 denemede kesebiliyorsa Catastrophe başarılıdır. Eğer tam tersi ise, Catastrophe harcadığı emeğe rağmen başarısızdır. Bu konuda fikir sahibi olmak için de tek yapılması gereken logları incelemektir. Burada o iyi bu kötü diye laf atıp tutmak cahilliğe ve boş lafa girer.

Ayrıca bir fikir beyan ederken yeni hesap ile kimlik gizleyerek değil, oyundaki karakterinizi belirterek yorum yaparsanız, burada zaman harcayıp forumu takip eden arkadaşlar yazdığınız şeylerin elle tutulur olduğunu bir nebze düşünebilir. Yeni hesap açıp forumda hikaye yazmak da kolay bir şey ve bunu forum geçmişi olan herkes bilir.

Bu başlık altında kişisel mevzuların konuşulması, başlığı açan kişi olarak beni rahatsız ediyor.

Catastrophe guildinin en köklü üyelerinden olarak, eski guildimin bu tarz konularla dillere düşmesine üzülüyorum.

Şu an Catastrophe bünyesinde çok sevdiğim arkadaşlarım olmasına rağmen, guildimin adını bu tip dedikodulara karıştıran şahıs ve şahıslar yüzünden Catastrophe guildinin artık sonlanmasını diliyorum. Olaylarla ilgim yok fakat dediğim gibi, olaylara sebebiyet verenlere kırgınım. Sırf guildimin adı kirlendiği için. Yıllardır emek verdiğimi düşünürseniz, hak verirsiniz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kravitx ve komikmikardes isimli kullanıcıların aynı kişi oldukları, kullanmadıkları noktalama ve satır başlarından belli.

kimliğini açıklamaktan korkanları ciddiye almamak lazım.

Girdiği tartışmada haklı çıkacağından emin olan, zaten kendisini gizlemez.

• Kendi is yerindede dedigim gibi konusanin naptigina bi bakmak lazim. Mevzu bu konuda olmiyabilir surekli elestiren turkler bi armory linkleyinde siz napmissiniz gorelim. Bu guildle hicbi alakam yok fakat turklerin en iyi guildi olduklari icin biraz saygiyi hak ediyolar.

• Hayda silinmiş mesajlar kaçırdık mevzuyu
  • Benim anlamadıgım sizi her elestiren kisi illa "sunun alt charı" "sunun fake hesabı" yani burda birileri sizin ne yaptıgınızı gorup sizi elestiremiyor yani bu mudur mantıgınız? Cok ilgincsiniz. Ruhban ı yayınları dısında tanımam etmem ama en azından adamın yayınlarında sizin yaptıgınız gibi haterlık yapılmıyor. adam ne all caps e laf soyletiyor ne ordaki baska birine sizinki gibi en azından birinin etegin altı birinin eteginin üstü bunların pesinde degil. He bunu yazdıgım icin kesin gene Ruhban ben olacagımdır ya neyse he öyle ben Ruhban ım:D siz mutlu olun bari.
  • yazıya ve saate bakınca raidi yeni bitmiş bir catastrophe lu beyin yanması ile saçmalaman gözlemlenmektedir. 50 fontluk bold italik "ben ruhban" yazsan bu derece anlaşılır zaten, fazla kasma çocum git dinlen yarın salı minimum 15 saat raid vardır :)

wall of text'in daha ilk söz öbegi olan "benim anlamadıgım" sözü normal bir raidde (normal dediysem catastrophe normali yani 9 saat civarı) ruhbana özel tonlama ile ruhban tarafından minimum 50 60 defa kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 21 Temmuz 2015; 4:03:48 >
  • Oha Ruhbanı Ruhbandan daha iyi tanıyorsun nasıl bir fanmıssın sen öyle:D
  • Dur dur pardon RUHBAN benim BENİM HAYRANIMMMM HOBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D

imza: Ruhban

bold la yazdım :D
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.