Şimdi Ara

Castrol Motor Yağlarında Kampanya - Kargo Ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
11
Favori
31.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: silverhands

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Hocam yaptın bi kampanya küsüratlar nedir? yaz şunlara 60 70 80 forum göbek atarak versin siparişini

:D

Üstadım tamam güldük eğlendik diyelim ama her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Vw polo classic 1.6 sr akl motor lpg li

Hangi motor yağını önerirsiniz? Motor spefikasyonunda w 502 / 505 şeklinde görünüyor.

Castrol'ün sitesinde Castrol Edge 5w-30 öneriliyor polo lpg li motorlarda.Alttaki linkten inceleyebilirsin ürünü

http://www.madeniyag.net/Castrol-Edge-FST-5W-30-Motor-Yagi-4-Lt,PR-9.html
  • quote:

quote:

quote:

Hocam yaptın bi kampanya küsüratlar nedir? yaz şunlara 60 70 80 forum göbek atarak versin siparişini

:D

Üstadım tamam güldük eğlendik diyelim ama her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır derler

keşke yapabilsem limitleri zorladım inan ama küsüratları üste doğru yuvarlamakta var :D şaka bir yana en uygun şekilde yazmaya çalıştım takdir sizin

• Ben de bir adet aldım 5w40. teşekkürler.
  • hayır ben sıcak fırsat olması için illa %50 indirimli mi olması lazım onu anlamıyorum!
    şu an kargo fiyatı da eklendiğinde en uygun fiyat bu görünüyor, varsa daha uygunu biz de oradan alalım arkadaşlar, buyrun verin yahu!
    amaç züm yemek olmalı bence, bağcıyı paralamak değil, lütfen..
    harbi harbi varsa güzel fırsat buyrun bekliyoruz
  • corsa 2003 model 1.7 dti için magnatec diesel 10-40 kullanabilirmiyim. diesel için 10-40 59 tl mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekiz

corsa 2003 model 1.7 dti için magnatec diesel 10-40 kullanabilirmiyim. diesel için 10-40 59 tl mi...

Merhaba. Bende bu adresten tavsiye edilen ürüne bakıyorum.
    http://www.castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9032363&contentId=7059388

Sizin aracınıza önerilen motor yağı;

Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40 4LT + 1 LT

Ürünü alttaki linklerden alabilirsiniz uygun fiyata. Kargo ücretsizdir.

http://www.madeniyag.net/Castrol-Edge-Turbo-Diesel-5W-40-Motor-Yagi-4-Lt,PR-22.html
    http://www.madeniyag.net/Castrol-Edge-Turbo-Diesel-5W-40-Motor-Yagi-1-Lt,PR-23.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pazartesi günü verdiğim sipariş bugün itibariyle bana ulaşmış durumda. fiyatının dışında, paketleme ve teslimat süresindeki zamanlama da kusursuz. teşekkürler madeniyağ ;)
  • Sipariş veren arkadaşlara ürünleri gönderilmiştir. Ayrıca alım yapan arkadaşların olumları için ayrıca teşekkür ederim

• Benim de ürünüm bugün ulaşmış durumda.Bir sorun yok.Çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: changa

pazartesi günü verdiğim sipariş bugün itibariyle bana ulaşmış durumda. fiyatının dışında, paketleme ve teslimat süresindeki zamanlama da kusursuz. teşekkürler madeniyağ ;)

memnun olduğun için bende mutlu oldum
  • ya birşey soracağım hyundai vgt team 1.5 crdi arabamın yağ haznesi 5.3 lt. Şimdi ben ya 4+4 lt 5w-40 ya da 4 + 1 + 1 lt 5w-40 mı alacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeGetBe

ya birşey soracağım hyundai vgt team 1.5 crdi arabamın yağ haznesi 5.3 lt. Şimdi ben ya 4+4 lt 5w-40 ya da 4 + 1 + 1 lt 5w-40 mı alacağım :)

4lt +1lt + 1lt alacan bu durumda ;)
  • quote:

Sipariş veren arkadaşlara ürünleri gönderilmiştir. Ayrıca alım yapan arkadaşların olumları için ayrıca teşekkür ederim

dostum benim ürün de geldi, paketleme için teşekkürler.. alır almaz ilk baktığım şey kapağı açtıktan sonra jelatin olup olmaması idi, orjinal jelatini görünce tekrar madeniyag'dan aldığım için şükrettim, sanayide ne idüğü belirsiz yağlardan almaktan kat kat iyidir, fiyat olarak en uygun kalite olarak da bir adım önde tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Sipariş veren arkadaşlara ürünleri gönderilmiştir. Ayrıca alım yapan arkadaşların olumları için ayrıca teşekkür ederim

dostum benim ürün de geldi, paketleme için teşekkürler.. alır almaz ilk baktığım şey kapağı açtıktan sonra jelatin olup olmaması idi, orjinal jelatini görünce tekrar madeniyag'dan aldığım için şükrettim, sanayide ne idüğü belirsiz yağlardan almaktan kat kat iyidir, fiyat olarak en uygun kalite olarak da bir adım önde tekrar teşekkürler

bende teşekkür ederim memnun kaldığın için

• izmirde benzinciden aldığım castrol yağ ile sitedeki arasında 5 lira oynuyor, gerek var mı bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coyo-T

izmirde benzinciden aldığım castrol yağ ile sitedeki arasında 5 lira oynuyor, gerek var mı bilemedim

5 liraya motoru temizlettim bugün yağ değiştirdikten sonra mis gibi oldu, orjinal jelatinli ürün varken kargo beleşken 5 lira fazla vermeye gerek var mı bilemedim hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coyo-T

izmirde benzinciden aldığım castrol yağ ile sitedeki arasında 5 lira oynuyor, gerek var mı bilemedim

hangisi üründe üründe oynuyor bu fiyat 5 lira snuçta bu ürünlere göre büyük para %10 a geliyor

• Ürün alırken mutlaka jelatinli olup olmadığınada bakmalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 13 Haziran 2012; 14:02:01 >
  • quote:

Ürün alırken mutlaka jelatinli olup olmadığınada bakmalısınız

arkadaşım sitedeki iletişim numarası cevap vermiyor erdem by olan .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.