Şimdi Ara

Castrol Motor Yağlarında Kampanya - Kargo Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
11
Favori
31.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Castrol ürünlerinde kısa bir süreliğine kampanya yapıyorum. Ürünlerimiz orjinal ve Türkiye fabrika çıkışlıdır. Ürünler ücretsiz olarak güvenli bir şekilde kargolanıp gönderilecektir. Kargo takip numarası SMS ve mail sizlere iletilecektir. Önceki konulardan yapmış olduğum satışlarımdan benim için yapılan yorumlara bakabilirsiniz.Sitemizden SSL ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp motor yağı ile ilgili her türlü bilgiyi bizden alabilirsiniz.Toptan olarak satışımız yoktur.Kampanyamız kısa bir süre için devam edecektir. Kampanya yaptığım ürünlerin listesi, fiyatı ve linkleri aşağıdadır. Ayrıca isteyenler Axess ve Cardfinans ile ürünleri 12 taksite varan koşullarda satın alabilirler.

Site Adresi:http://www.madeniyag.net

Herkese hayırlı alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 11 Ekim 2012; 16:42:24 >

• mrb toyota 97 model xei ve lpgli aracıma hangi yağı almamı öneriyorsunuz.
  • Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 Motor Yağı 4 Lt
    Fiyat: 59.00 TL

http://www.turkoilmarket.com/Castrol-Magnatec-10W-40-4-Litre,PR-51.html

http://www.istoctan.com/urun/castrol-magnatec-10w/40-benzinli-4-lt-motor-yagi_3353.aspx?CatId=278
    Fiyat: 49.99 TL
    ekleme: +6 tl kargo varmış

diğerlerine bakmadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 4 Haziran 2012; 14:21:16 >

• teşekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

teşekkur ederim

ben sizin için yazmadım yanlış olmasın, fiyat karşılaştırması yaptım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

teşekkur ederim

Castrol GTX 20W-50 LPG kullanabilirsiniz
  • teşekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 Motor Yağı 4 Lt
    Fiyat: 59.00 TL

http://www.turkoilmarket.com/Castrol-Magnatec-10W-40-4-Litre,PR-51.html

http://www.istoctan.com/urun/castrol-magnatec-10w/40-benzinli-4-lt-motor-yagi_3353.aspx?CatId=278
    Fiyat: 49.99 TL
    ekleme: +6 tl kargo varmış

diğerlerine bakmadım...

kocaballi merhaba

Dediğin ilk sitede +5 TL kargo ücreti hariç. Yani 64 TL ye geliyor. Diğer sitede de gösterilen ürün eski ambalaj. Ben kargo ücreti almıyorum.

Selamlar

• Güvenilir satıcı..

Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverhands

LPGli araçlara uyumlu mudur 10-40 olan...?
  • Yok hocam Castrol GTX 20W-50 LPG kullanabilirsiniz. Eski cins motorların silindir pistonları eski olduğundan ve arasındaki aşınma arttığından 2ow-50 lpg kullanabilirsiniz. Ama Söyle birşeyde var eğer aracınız yeni cins modelse tam sentetik yağ kullanabilirsiniz. Tam sentetik yağları dizel ve benzinli ve lpg dede kullanabilirsiniz.

Selamlar
  • quote:

Yok hocam Castrol GTX 20W-50 LPG kullanabilirsiniz. Eski cins motorların silindir pistonları eski olduğundan ve arasındaki aşınma arttığından 2ow-50 lpg kullanabilirsiniz. Ama Söyle birşeyde var eğer aracınız yeni cins modelse tam sentetik yağ kullanabilirsiniz. Tam sentetik yağları dizel ve benzinli ve lpg dede kullanabilirsiniz.

Selamlar

aracım 2007 jetta...

ustam 10-40 dediği için onu sormuştum...
  • siparişi verdim, emeğinize sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Yok hocam Castrol GTX 20W-50 LPG kullanabilirsiniz. Eski cins motorların silindir pistonları eski olduğundan ve arasındaki aşınma arttığından 2ow-50 lpg kullanabilirsiniz. Ama Söyle birşeyde var eğer aracınız yeni cins modelse tam sentetik yağ kullanabilirsiniz. Tam sentetik yağları dizel ve benzinli ve lpg dede kullanabilirsiniz.

Selamlar

aracım 2007 jetta...

ustam 10-40 dediği için onu sormuştum...

Aracınız yeni model yeni nesil sayılır tam sentetik motor yağı bende öneririm size. Castrol Magnatec 5w-30 serisi uygun sizin için. Ama şöyle bişede var 10w-40 kullanacaksanız kullanırsınız ama verim ve performansı düşebilir

• quote:

Aracınız yeni model yeni nesil sayılır tam sentetik motor yağı bende öneririm size. Castrol Magnatec 5w-30 serisi uygun sizin için. Ama şöyle bişede var 10w-40 kullanacaksanız kullanırsınız ama verim ve performansı düşebilir

ben 10-40 alırım, siparişi o şekilde veririm...
  • OK sıkıntı yok özelden attığım mesajıda dikkate alın lütfen ;) selamlar
  • @silverhands,

TEŞEKKÜRLER DOSTUM,
    şu an için benim aradığım 5-40 dizel için olan yağ en uygun sende görünüyor, bir aksilik olmazsa yarın alacağım zira hesap kesim tarihim yarın aman bitmesin

ekleme:

diğerleri içinde baktım, gerçekten bravo, adam gibi bir kampanya oldu sonunda, hem de kargo dahil olarak.. 2-3 haftadır burada nice yağcılar çıktı 5 kuruş indirim yapmayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMiSeR -- 4 Haziran 2012; 18:12:15 >
  • Hocam yaptın bi kampanya küsüratlar nedir? yaz şunlara 60 70 80 forum göbek atarak versin siparişini
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Hocam yaptın bi kampanya küsüratlar nedir? yaz şunlara 60 70 80 forum göbek atarak versin siparişini

:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw polo classic 1.6 sr akl motor lpg li

Hangi motor yağını önerirsiniz? Motor spefikasyonunda w 502 / 505 şeklinde görünüyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.