Şimdi Ara

Casper VIA V6 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 5 saat 10 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 278
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (10 mesaj) blackblood07 (2 mesaj) omertalord (1 mesaj) WB (1 mesaj) __Tyler Durden__ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (7 mesaj) (41 mesaj) (8 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Casper >> Casper VIA V6 video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2451 Mesaj
    İlham alıp benzemeye çalıştığın kişiyi yanlış seçmişsin. Daha ilk dakikadan reklam kokan hareketlere girişmişsin. Böyle gidersen overrated şeklinle kalırsın. Kendin ol ve objektifliğini mutlaka koru.

Sevgiler.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    Kamera daha düşük, ram daha düşük ,batarya daha düşük E4G in nesi daha iyiymiş.Ayrıca Sony Japonyada üretiliyor sanıyosun herhalde
    |
    |
  • Yarbay
    4482 Mesaj
    Tasarimi kotu olmus.
    Ust alt bosluklar cokfazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İncelemenin başından sonuna fiyat/performans telefonu deyip durdunuz ama kesinlikle fiyatını söylemediniz :) Fiyatı şu an 899 lira, bu segmentte çok fazla telefon var tercih meselesi.
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    ilerleye günlerden geçtik, o ihale ilerleyen yıllarda bile hayal.
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Bu kadar nesini övdünüz bunun yahu reklam mı incelememi belli değil
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Alinmicak bi urun değil alinir ama marka casper olunca kesseler almam. Eski bir casperzede olarak bu firmanın hicbir şeyi alinmaz. 3 sene önce ulkemiz kazansın diye aldimiz laptop elde patladı 1700 tl çöpe gitti. 6 ay kullanaydim bari nasip olmadi. Dürüst satıcı malının arkasinda duracak. Öyle rezillikler yasadimki hala aklima gelince sinirleniyorum.
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Ayrica arkadasin sesiyle dalga gecen akli kisalar kendi zekalariyla dalga gecsinler. büyü artik be bi büyü ilkokul cocugumusun terbiye görgü, yoksunu. Gayet de normal bi sesi var. Onu yazan işitme engelli sanırım.
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Bence de alınmayacak bir ürün değil.Gayet kullanışlı ve şık duruyor.
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Arka kapaktaki deri detay ve ürünün inceliği çok şık olmuş.Donanım olarak ise birçok ihtiyaca cevap verebilir.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    Arkadaşlar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    caspermı :D bi daha alırsam bileğimden kessinler böyle bir berbat marka yok herşeyi berbat hele laptopları
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    Bu telefonu turkcell bayi de gördüm. İncecik bi telefon.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zafercalskan

General Mobile 4Gyi gördükten sonra 699tlye ve Android One programıyla güncelleme alması garanti olan telefonu almayıp 200tl fazladan verip bu telefonu almak saçmalık olur şahsenn...

aynen katılıyorum
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    işlemci hız performans falan bunlardan herhalde bu forumdakiler kadar anlamam ama anlayan tanıdıklarımın söyledğine göre 'sınıfında performans olarak iyi dediler'dizayn olarak bence çok şık olmuş, turkcell bayiisinde görmüştüm ve siyah kapak gerçekten cuk diye oturmuş
    |
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Casper Via v9 kutu açılımı ve inceleme videosu ne zaman gelecek Burak bey? Bazı sitelerde görmeye başladık sizlerin yorumları incelemeyi bekliyoruz
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    telefonu aldım fakat kameralar kötü ya arka 13 mp demişler hiç net degil artı birini aradıgımda yada beni arayanlara sesim gitmiyor biraz cok reklamını yapmışlar ewet aldıgıma pişman olmadım degil hani ama idare eder bi süreliğine cerez nieyetine kullanıcam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Merhabalar arka kamera üzerinde bulunan jelatini söktünüz mü ben kamera ile sıkıntı yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende sıkıntı yaşamadım :)
    |
    |
    blackblood07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.