Şimdi Ara

Casper VIA V6 video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• inceleme güzel olmuş diğer incelemelerde görmediğimiz ayrıntılara yer verilmiş başarılı buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

FPde 1.GM 4G 2.T60 3.Yok

1-xperia e4g
    2- gm 4g
    3- t60

E4g nin neresi FP yahu ram desen düşük işlemci desen mtk güncelleme falan beklemeyin o işlemciye Sony nin yapabileceği bir şey yok adamlar kaynak kodlarını vermiyorlar kamera desen kötü e kamera yazılımı zaten kötü bir tek kasa kalitesi için alınır o telefon bana göre Türkiye'de şu anda düşük bütçe ile alınabilecek en mantıklı seçim GM 4g dir tabi incelemelerden sonra bu fikir değişebilir eğer dedikleri gibi kaliteyi google test ettiyse bu iş olmuştur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    ŞOLT soyadını çok karizmatik buldum... @burakolt artık takibimdedir.
  • ilgazarda İ kullanıcısına yanıt
    Maklube ne ya?
    Kim, neyi uzatıyor?
  • Nerelerde satılıyor bu ürün birde biz inceleyelim :)

• oo bu burak solt LG'den torpilli burak solt degilmi ya:-)???

• quote:

Orijinalden alıntı: kemak

Nerelerde satılıyor bu ürün birde biz inceleyelim :)

Turkcellde var diye biliyorum.

• Bu ürün bence üst segment değil de orta segment olarak konumlandırılabilir.

• Xperia E4G nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

quote:

FPde 1.GM 4G 2.T60 3.Yok

1-xperia e4g
    2- gm 4g
    3- t60

E4g nin neresi FP yahu ram desen düşük işlemci desen mtk güncelleme falan beklemeyin o işlemciye Sony nin yapabileceği bir şey yok adamlar kaynak kodlarını vermiyorlar kamera desen kötü e kamera yazılımı zaten kötü bir tek kasa kalitesi için alınır o telefon bana göre Türkiye'de şu anda düşük bütçe ile alınabilecek en mantıklı seçim GM 4g dir tabi incelemelerden sonra bu fikir değişebilir eğer dedikleri gibi kaliteyi google test ettiyse bu iş olmuştur

kamera hariç hemsinden daha performanslı işlemciside daha iyi gpu da daha iyi saydıgın 2 cıhazdanda. bı işlemci gpu test sonuçlarına bak ondan sonra tekrar yaz. 600 tl ye o kamerada normal

• quote:

Orijinalden alıntı: mstcev89

Xperia E4G nedir ya

bilmeyen konuşuyor işte . yok bişi kardeşim sen işine bak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

FPde 1.GM 4G 2.T60 3.Yok

1-xperia e4g
    2- gm 4g
    3- t60

kamera hariç hemsinden daha performanslı işlemciside daha iyi gpu da daha iyi saydıgın 2 cıhazdanda. bı işlemci gpu test sonuçlarına bak ondan sonra tekrar yaz. 600 tl ye o kamerada normal

Sen de alıntı yaptığın yazıyı tekrar oku bakalım kaç cihaz saymışım ben güncelleme diyorum stok android diyorum sen GPU güçlü diyorsun normal bir kullanıcıya adreno 306 çok rahat yeter kullandığım note 2 deki mali 450 ye denk neredeyse bu her şeyi açıyorsa o da açar ayrıca yeni yazılım özellikleri gelmedikten sonra güçlü gpuyu ne yapayım dediğiniz cihaz hem aynı para hem de şaka gibi 5 mp kamerası var (2005 yılında ürettikleri kameraları kullanıyorlar herhalde) onu da geçiyorum hadi neyse 1cm den daha kalın kasası var android 6 çıkacak ve bu cihaz hala 4.4.4 kullanıyor ve asla güncelleme almayacak son olarak cihazdaki ram 1gb o çok iyi dediğiniz gpu belki ileride çıkacak oyunlara yetecek de ram yetecek mi peki telefonda oyun oynamak nasıl bir zevk onu da anlamış değilim (köprü kurma tarzı oyunlar dışında hiç oyun oynamıyorum) bu saatten sonra da Apple veya Microsofttan başka da cihaz almam şu elimdeki iyice hurda olsun da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 14 Mayıs 2015; 19:34:58 >

• quote:

quote:

Xperia E4G nedir ya

bilmeyen konuşuyor işte . yok bişi kardeşim sen işine bak

Ya neyse bir şey demiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

FPde 1.GM 4G 2.T60 3.Yok

1-xperia e4g
    2- gm 4g
    3- t60

Sen de alıntı yaptığın yazıyı tekrar oku bakalım kaç cihaz saymışım ben güncelleme diyorum stok android diyorum sen GPU güçlü diyorsun normal bir kullanıcıya adreno 306 çok rahat yeter kullandığım note 2 deki mali 450 ye denk neredeyse bu her şeyi açıyorsa o da açar ayrıca yeni yazılım özellikleri gelmedikten sonra güçlü gpuyu ne yapayım dediğiniz cihaz hem aynı para hem de şaka gibi 5 mp kamerası var (2005 yılında ürettikleri kameraları kullanıyorlar herhalde) onu da geçiyorum hadi neyse 1cm den daha kalın kasası var android 6 çıkacak ve bu cihaz hala 4.4.4 kullanıyor ve asla güncelleme almayacak son olarak cihazdaki ram 1gb o çok iyi dediğiniz gpu belki ileride çıkacak oyunlara yetecek de ram yetecek mi peki telefonda oyun oynamak nasıl bir zevk onu da anlamış değilim (köprü kurma tarzı oyunlar dışında hiç oyun oynamıyorum) bu saatten sonra da Apple veya Microsofttan başka da cihaz almam şu elimdeki iyice hurda olsun da

telefon 5.0 alacak hocam 64 bit destegıne geldıkten sonra o gpu ile oynatmayacagı oyun yok. ben zaten kamerası ıyı demedım kamerayı sorun etmeyenlere bulunmaz donanım o fıyata

• e4g varken bole para tuzaklarına dusmek akıllı adam ısı degıl,casper vestel gm falan cınlılerın sıtılası baska bırsey degıl
  • kamera daha düşük ram daha düşük batarya daha düşük e4g nin neresi daha iyi anlamadım sen sony japonya'da üretiliyor sanıyorsun herhalde

• inceleme çok iyi olmuş bu arkadaş kimse helal olsun. 11 buçuk dakika da bir telefon bundan güzel anlatılamazdı. erdi ve mesut başkanların öğrencisi galiba bu kardeşimiz. ayrıca kardeşimizin fiziksel özellikleriyle ve sesiyle dalga geçenleri allah'a havale ediyorum. maşallah filinta gibi delikanlı. sesi de bu iş için gayet uygun.siz gidin kendinizle dalga geçin..
    telefona gelince gm 4g nin yanında ezilir bu telefon. casper güncellemeler konusunda tembel bir şirket.bu yüzden almam,aldırmam.

• quote:

kamera daha düşük ram daha düşük batarya daha düşük e4g nin neresi daha iyi anlamadım sen sony japonyada üretiliyor sanıyorsun herhalde

Japon malı olunca kıymetli olurdu öyle deme :D

• reklam almışlar öve öve bitirememişler pehhh

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.