Şimdi Ara

Casper Via T8W - Windows Tablet PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Bir hevesle almış olduğum garantili Casper Via T8W Windows Tableti ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Ürün çok temiz olup kutu ve içeriği tam olarak durmaktadır. Performans açısından bu boyutta bir cihaza göre çok iyidir. Örnek verecek olursam Knight Online gibi bir oyunu çok rahat bir şekilde oynatmaktadır. Kendim okulda HTML kod ve YouTube upload amaçlı kullandım daha çok. Kusursuz bir cihazdır.Aklımdan geçen rakam ise 300TL dir.İhtiyaçtan değil fazlalık olduğu için satılıktır o yüzden rica ediyorum verdiğiniz fiyatlar tutarlı olsun biraz.Takas şimdilik düşünmüyorum fakat değerlendiririm.Resimlerde detaylı çekmeye çalıştım herhangi bir sıkıntı olusa site üzerinden veya telefonla ulaşabilirsiniz.Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Cihaz Resimleri İçin :

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-satilik-casper-via-t8w-ciziksiz-garantili-273775222/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teornek -- 23 Nisan 2016; 20:50:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link bozuk hocam
  • Sifiri 450 olan bir urunun 2. Eli nasil olurda 400 tl olur

• Peyloride kullanıcısına yanıt
    Link güncellendi üstad

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Fiyat güncellendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teornek -- 23 Nisan 2016; 20:50:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.