Şimdi Ara

Casper VIA Akıllı Telefon A6108 628,95 TL.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
22.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeRun

telefonu kullanan varsa yoktur ama ben genede sorayım, sağlamlığı nasıl bastırınca göçme gıcırdama varmı kasada kasa kalitesi nasıl, nokia lar gibi taş gibi sağlam diyebilrmiyiz kasası için.

ben aylar önce elime aldım. gerçekten çok beğendim. eğer android alacak olsaydım bunu alırdım. ekranı çok güzel. işlemci türkiye'de satılan ilk intel atom mobile işlemci. tipi filan çok hoş aletin. öyle gıcırdama filan yok, şekli bence galaxy'den güzel. galaxy'den daha kalın ama onun kadar tipsiz değil.
    herkes bulmuş bir xolo diye bir marka ama aynı alet sharp olarak da satılıyor. kamerası 8 mp ama bir iphone kadar iyi değil, yine de güzel bir kamera.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

yani yurdumun malıdır köstek olmayayım diyorum ama , üret be casper artık yıllardır sektördesin ,ülkede doğru dürüst yerli rakibin yok,hala çin telefonlarını bizim üretimimiz diye kakalamaya çalışıyorsun.

kimsenin ürettik dediği filan yok. türkiye'de akıllı telefon üretebilecek bir firma olduğunu da sanmıyorum. iphone bile çin'de üretiliyor. bırakın artık bu boş lafları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

yani yurdumun malıdır köstek olmayayım diyorum ama , üret be casper artık yıllardır sektördesin ,ülkede doğru dürüst yerli rakibin yok,hala çin telefonlarını bizim üretimimiz diye kakalamaya çalışıyorsun.

kimsenin ürettik dediği filan yok. türkiye'de akıllı telefon üretebilecek bir firma olduğunu da sanmıyorum. iphone bile çin'de üretiliyor. bırakın artık bu boş lafları.

Telefonun her şeyini tasarlayıp çin'deki fabrikaya ürettirmek başka, çin'deki hazır telefonları alıp üzerine marka basıp satmak başka. Casper'ın bu işte bir emeği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

Medfield 2 GHz = Intel Atom Z2480 [tek çekirdek işlemci]
     Casper VIA Akıllı Telefon A6108 628,95 TL..

oyhşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Telefonun her şeyini tasarlayıp çin'deki fabrikaya ürettirmek başka, çin'deki hazır telefonları alıp üzerine marka basıp satmak başka. Casper'ın bu işte bir emeği yok.

Türkiye'de bundan fazlasını yapabilecek bir firma yok. ayrıca emeği yok dediğin şey için adamlar bir senedir uğraşıyor:

-arge
    -test (casper + vodafone)
    -ithalat prosedürleri vs...
    -reklamlar
    -cep telefonu için özel bir teknik servis birimi kurulması ve teknik servis bayilerinin eğitilmesi
    -içerde kullanılan ERP yazılımının cep telefonuna uyarlanması.

aklına gelmeyecek bir sürü iş var. öyle basit birşey değil bu iş. zart-zurt firmalarının yaptığı ithalata benzemez. korkmadan alabileceğin bir telefon getiriyor adamlar. düşün bakalım general mobile'nin bir android telefonu bu aralar pek bir tutuluyor. peki bundan önce kaç tane telefon getirdiler ve milletin elinde patladı? iğrenç ve işe yaramaz windows mobile ve tuhaf şekilli android telefonlarını unutmamak lazım.

sharp ta casper'in yaptığını yapıyor.

• dimsum kullanıcısına yanıt
    via a6108 al bence oldukça güzel performanslı bi cihaz bende var şık kibar ayrıcada
  • http://www.casperstore.net/?kategori-364-casper-via-akilli-telefon
    Kendi sitesinde satıyorlar. İnceleyebilirsiniz.
  • via mı yoksa gm discovery mi çok kararsız kaldım casper biraz fiyatı yüksek tutmuş nedense... gerekçesiyle seçiminizi tavsiyenizi iletirseniz sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: efereis45

via mı yoksa gm discovery mi çok kararsız kaldım casper biraz fiyatı yüksek tutmuş nedense... gerekçesiyle seçiminizi tavsiyenizi iletirseniz sevinirim....

http://forum.donanimhaber.com/forumid_709/tt.htm
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Casper fason ürettirip sadece kendi logosunu basmış başka birşey yok yurtdışında 100 £ cihaz burada bu fiyatlar herzamanki gibi :)
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum 2 haftadır. arka kapak çok güçlü kolay kolay kırılmaz merak etme ama alt kapağı biraz narin gibi ama yine de çok güzel alt kapağı da bikere açıp simi sdyi takıon okadar. ayrıca performans falan bakımındanda iyi
  • ARKADAŞLAR 1 HAFTALIK CASPER VİA A6108 CİHAZIMI SATMAK İSTİYORUM
    ÜRÜNÜN İSTANBUL BİLİŞİMDEN ALDIM ANCAK ÇOK FAZLA ÖZELLİK BARINDIRDIĞI İÇİN KULLANMAKTA ZORLANIYORUM
    CİHAZIN MAFPRE SİGORTADAN 1 YILLIK KASKOLUDUR 925 TL YE ALDIĞIM CİHAZIMI 750 TL YE SATMAK İSTİYORUM İSTANBUL İÇİ ELDEN GÖREREK SATIN ALABİLİRSİNİZ
    İLGİLENEN ARKADAŞLAR BURADAN YAZARAK YADA TELEFONLA UULAŞABİLİRİLER

YUNUS BAYKAL CEP TELEFONU SIFIRBEŞYÜZOTUZÜÇDÖRTYÜZYETMİRBİRKIRKİKİOTUZİKİ
  • ER üyeler doluşmuş hemen övgüler falan biride çıkmış satıcı firmanın sahibi gibi nasıl haber aldı acaba site hakkında konuşulduğunu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.