Şimdi Ara

Casper Servis Sorunu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımın garantisi devam ediyor. En son servise gönderdikten sonra geldi bi sıkıntı yoktu. Şimdi tekrar gönderdim 4 vidası eksik fps sorunu yaşıyor ve touch padınde arada donmalar oluyor diye yolladım. Yani açıkçası genel bi bakim istedim. Kullanıcı hatası 55 TL fatura çıkarmışlar daha kabul etmedi. Kullanıcı hatası dedikleride yazılımın da sıkıntı varmış. Arayıp servise yazılımını ellemeyin sadece temizliğini yapın dediğim de bu işleminde ücretsiz olmadığını söylediler. Normalde bilgisayarın macun değişimi ve toz temizlemesi servis tarafından karşılanmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up us up

• Bunlar klasik casper sorunları kardeşim. Teknik servis kepazeliği. Senden para sızdırmak için ellerinden geleni yapcaklar. Bundan sanırım 2 yıl önce de bir arkadaş aynı sorunu yaşamıştı. Onunda vidalarını atmayıp yapıştırıcı ile yapıştırıp göndermişler pc yi. Tekrar gönderdiğinde de biz bunu yapmayız siz yaptınız garanti dışı bırakıyoruz demişler ellemeden geri gönderin demiş dava edecem diye bu seferde cihaza sıvı teması yaptırıp yollamışlar.

Senin cihazın garantisi devam ediyorsa bırak bakımı herşeyini halletmek zorundalar. Yazılım sıkıntısı ne allah aşkına ya adam alır kendi evde atar formatını. Ya bunlar böyle sahtekar işte. Cihazını geri alıp tüketici hakem heyetine başvuruda bulun ve para iadesi talep et.

Bu arada sevgili @blackblood07 görüyorsun demi daha geçen gün konuştuk bak buyur servis kepazeliği sana...Yani hiçbirşey değişmedi casper hala aynı sahtekar casper.

• turn table kullanıcısına yanıt
    cleven12 C kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi servise verdiniz ürünü bana servis bilgilerini verebilir misiniz.

• turn table kullanıcısına yanıt
    dostum ben bilgisayarın parasını verdim bu akşam ama vatan bilgisayardaki adama dedim şikayet etsem mi diye. et dedi ordaki adam. ben telefon görüşmesinde konuştuk ve özellikle sordum genel bakım istiyorum yapmıyo musunuz diye sürekli başka cevaplar verip hayır dedi. şimdi şikayet etsem bilgisayar geldikten sonraki fatura duruyor. yapılan işlem duruyor. ses kayıtlarındada görüşmeler kaydedildiyse eğer yapılamaz dedikleride kayıt edilmiştir sizce şikayet etmeli miyim ?
  • blackblood07 B kullanıcısına yanıt
    dostum servis bilgisinden kastın ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleven12

dostum ben bilgisayarın parasını verdim bu akşam ama vatan bilgisayardaki adama dedim şikayet etsem mi diye. et dedi ordaki adam. ben telefon görüşmesinde konuştuk ve özellikle sordum genel bakım istiyorum yapmıyo musunuz diye sürekli başka cevaplar verip hayır dedi. şimdi şikayet etsem bilgisayar geldikten sonraki fatura duruyor. yapılan işlem duruyor. ses kayıtlarındada görüşmeler kaydedildiyse eğer yapılamaz dedikleride kayıt edilmiştir sizce şikayet etmeli miyim ?

Evet edebilirsiniz. Bence peşini bırakmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.