Şimdi Ara

Casper Servis Şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Büyük umutlarla aldığım casper excalibur model laptopun ssd sini upgrade etmek için Casper Servisine model numaramı gönderdim ve hangi ssd (M2) uyumludur diye mesaj çektim.Adamlar bana hangi ssd ile uyumlu olup olmadığını kesinlikle söylemediler.Her gün defatlarca yazmama rağmen servisimize getirin bakalım dediler.Maliyeti nedir hangi ssd uyumlu onu söyleyin ona göre karar vericem ve zaten garanti kapsamında gelip size taktırıcam diyorum "Hayır buraya getirmeniz gerekir diyorlar."Model numaramı gönderdim teknisyenleriniz bakıp bana bir fiyat versinler dedim , hayır olmaz buraya getirin burada açıp ona göre fiyat vericez diyorlar.Yani serviste geçirecekler anlayacağınız.Bu arada bu mesajlaşmayı Casper Exalibur whatsapp hattından yapıyoruz.

Casper almayı düşünenlere tavsiye, sakın yerlidir servisi iyidir falan diye düşünmeyin.

Casper servisi rezalet.

Bundan sonra casper almayı bırakın, Kesinlikle ürünlerini internette bile incelemeyeceğim.

Birde cool duruşları yok mu . Adamı çileden çıkarıyorlar.

• Bunu caspera atma her servis ek upgrade de ücret alır. Üründe garanti etiketi yoksa sende yapabilirsin. İstersen modelini yaz yardimci olabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.