Şimdi Ara

Casper Notebook Niye Ucuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim ve bu açtığım başlığın içeriğini yazabileceğim başka bir başlık bulamadım... Bu yüzden affınıza sığınıp acemiliğime verin diyebiliyorum sadece...

Neyse gelelim sadede; Ben uzun zamandır notebook kullanıcısıyım ve sistemimi değiştirmeye karar verdim. Aşağıdaki sistemin fiyatı 1599$+KDV

CASPER PRESTIGE NOTEBOOK
    CPW 1700 – 7684 FL

Intel® Pentium® M İşlemci 1,70Ghz
    2Mb L2 Cache
    Microsoft® Windows XP Home Türkçe
    Intel® 855 GME Chipset
    Intel® PRO Wireless 2200 Kablosuz Ağ Bağlantısı
    512MB DDR SO – DIMM Bellek
    60GB Harddisk
    15,4” Wide WXGA (1280x800) TFT Renkli Ekran
    128 MB ATI RADEON 9600 Ekran Kartı
    AC’97 stereo ses, mono mikrofon
    24X8X10X24 COMBO ( CD-Writer + DVD )
    56K fax/modem * 10 / 100 ethernet
    Multi Card Reader
    3 X USB 2,0 Port * IEEE 1394
    LI-ON smart battery * TV – OUT * 3,0 Kg
    Casper Notebook taşıma Çantası
    e-kolay 3 aylık sınırsız internet paketi
    2 Yıl Garanti

Bu özelliklere sahip herhangi bir bilgisayar, en az 400-500 $ + kdv kadar daha pahalı oluyor normalde. Nedir bunun sırrı?? Eğer bir falsosu yoksa, fiyat-performans oranı en yüksek alet olmalı piyasadaki...
    Casper hakkında bilgisi olan, kullanmış veya kullanmaktaolan arkadaşlar; Beni bilgilendirebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manson -- 16 Şubat 2005, 14:03:15 >

• casper vardı arkadaşta, geçen sene aldıydı, pili hemen naneyi yemişti...
    Onun dışında fena diildi...
    BEnce alınabilir...
  • Ucuz çünkü anca o fiyata satabiliyor...
    Demek ki ederi de o...
  • ama özellik olarak iyi gibi gözüküyor ??????????????????

• Evet garip olan da o... Özellikleri çok iyi İnsan kıllanıyor ister istemez
  • arkadaşım o makinanın ederi zaten o .kdv dahil 1800$ yani farklı olan birşey yok.
  • Ben şu ana kadar 2 casper aldım. İkiside 10dk'de bi sorun çıkartıyordu.
    Casper'den uzak dur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkutamca

arkadaşım o makinanın ederi zaten o .kdv dahil 1800$ yani farklı olan birşey yok.

o zaman 1800$'a ; centrino 1.7 + 128 radeon + 512 ddr başka bir notebook söyleyebilir misin?
  • Arkadaş marka CASPER oldumu kaçıcaksınAdamların yaptığı her şey .oktan CASPER ı bende kullandım cevremdende biliyorum acayip dandik alma
  • casperin notebook u hazırlarken kullandığı markalaar toşiba yada hp ile eş diil

mesela dvcd-rw sony marka kullanıyo hp caasper ne kullanıyo bunlardan dolayı fiyat farkı war
  • Casper gibi yerli firmalar toplama notebook satar. Özelliklerinin çok iyi görünmesi pek çok kişiyi aldatır çünkü kullandığı parçalar dandiktir. Daha da kötüsü arıza yaptığında tamir ve bakım servislerine götürdüğün zaman karşına çıkacak zorlukları bilemezsin. Sana kafayı yedirtme ihtimali oldukça yüksektir. Sen sen ol notebook konusunda kendisini ispatlamış, satış sonrası servisleri iyi olan IBM, HP, Toshiba gibi firmaları incele. Sonra daha az üzülürsün

Aman haaa

• Üstteki mesajı yazan arkadaşa katılıyorum. Sony, Toshiba ve IBM i tavsiye ederim. Fujitsu-Siemens son modelleriyle fiyat-performans olarak oldukça iyi ama bayadır piyasada yoktu. Servisi nasıldır bilemem. HP ye gelince. Eh oda bir seçenek. Ama Toshiba-Sony ve IBM den sonra tercih edeceğim bir markadır.
    Kolay gelsin.
  • toshiba tavsiyesi
  • ucuz çünkü türk malı ve en dandik parçalarla yapıyolar, başkanının söylediği uzakdoğudan gelen parçaları burda topluyolarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baytekin

Casper gibi yerli firmalar toplama notebook satar. Özelliklerinin çok iyi görünmesi pek çok kişiyi aldatır çünkü kullandığı parçalar dandiktir. Daha da kötüsü arıza yaptığında tamir ve bakım servislerine götürdüğün zaman karşına çıkacak zorlukları bilemezsin. Sana kafayı yedirtme ihtimali oldukça yüksektir. Sen sen ol notebook konusunda kendisini ispatlamış, satış sonrası servisleri iyi olan IBM, HP, Toshiba gibi firmaları incele. Sonra daha az üzülürsün

Aman haaa

bütün firmalar toplama yapıyo tamamını kendisi üretmiş bi firma yok şu an dünyada

• adı ustunde casper
    filmi bile vardı ahı cıkmıs vahı kalmıs hayalet
    alma derim
  • Özellikler iyide... Ne kadar ısınıyor acaba yada kasası ne alemde bir çok fason notebooktada iğrenç kalitede lcd ler var...
  • amma çok casper düşmanı varmış yav..
    ben 1 senedir casper notebook kullanıorum bi sorun yaşamadım memnunum yani..(p4 2400,512mb ram,32mb ekran kartı,40gb harddisk....)ucuz ve özellikli olduğu için almıştım..
    ama bu kadar kötü yazılar görüncede kıllandım bilgisayardan iyimi...:)
  • CASPER NE İSE ASUS,MİTAC,CLEVO,PANCOM,AİDATA ,(HATTA BAZI MODELLERDE FUJITSU SIEMENS BİLE) BUNLARDA AYNIDIR.UZAKDOĞUDAN GELEN PARÇALARIN BİRLEŞTİRİLMESİ İLE ELDE EDİLİYORLAR.

SAĞLAM ÇIKANIDA VAR.HEMEN ELDE KALANIDA VAR.ŞANS İŞİ.

DENEMEDEN SAKIN ALMA BENCE.
  • arkadaşlar. bende asus var yükarda saydığın özelliklerin yanında 300k dahili kamera ve mikrofonu var. 1699$+kdv.
    yani fiyat farkı fazla değil. ama ben asustan çoooooook memnunum. yani etraftaki arkadaşalrın kullandığı dell, toshiba, hp markalardan eksisi yok. hatta onlarda daha fazla sorun yaşıyorlar. asus iidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.