Şimdi Ara

casper nirvana sorunlar ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
13.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elimde casper nirvana nın chy serisinden bir laptop var
    laf atmayın kullanmasını bilmeyenler kardeşim
    pc süper
    casper bir numara
    niye bu kadar kötülüyorsunuz anlamıyorum
    casperi kötüleyen ve kullanmasını bilmeyenler için pcden anlamıyodur derim
    ayrıca win 8.1 yüklü geldi
    win 7 den daha güzel
    makine 7 saniyede açılıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-dark-blue -- 6 Temmuz 2014; 1:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallazrail

BU SAATTEN SONRA BEDAVA CASPER VERSELER GÜNAHA GİRMEMEK İÇİN KULLANMAM KONUYU AÇAN ARKADAŞADA SERVİS HAKKINDA GÖRÜŞLERİNE KATILIYORUM ARIYORUM DIT DIT DIT BAŞKA BİŞEY YOK TAM BİRİSİ İLE KONUŞUYORSUN DİGER ARADIGINDA HOOOPPP YURT DIŞINDA AVY BEA DİYOSUN YAPACAK BİŞEY YOK

kullanma o zaman
    burda da kötüleme casperi
  • PhysicalEducation kullanıcısına yanıt
    yaşadığın sorun %99.9 yazılımsal hemen casper ürününe laf atmak alışkanlık olmuş neyse sorununun çözümüne gelirsek.

ilk olarak Windows 7 veya 8 ile o laptoptan performans alamazsın Windows 8 bug dolu bir işletim sistemi
    sana Windows 8.1 update 1 kurmanı öneririm eğer ekran kartından tam anlamıyla yararlanmak niyetindeysen.

bios ve benzeri ayarlarla uğraşmadan direk formatlamak istersen sana ben basit bir yöntem önerisinde bulunayım. öncelikle NT6 HDD Yükleyici 3.1.4 sayesinde sabit diskindeki bir bölüm üzerinden Windows kurlumu gerçekleştirebilirsin bu diğer yöntemlerden basittir çünkü biostan boot etmek için ayar gerektirmez.bunun için hardiskinin en az iki bölüm olması gerekir Yerel disk C: ve yerel disk D: varsa yazının devamını oku ve uygula

Download:https://www.dropbox.com/s/hr1b3eiwl2k6cqs/nt6 hdd yükleyici v3.1.4.exe

uygulanışı :
    1- yükleyeceğin windowsun iso dosyasını internetten indir
    2- Yerel disk D üzerinde yeni bir klasör oluştur D üzerindeki her veriyi bu klasöre at ki kalabalık yapmasın.
    3- bu iso dosyasını deamoon tools kullanarak aç.http://www.disk-tools.com/download/daemon
    4- içindeki verilerin tümünü seç (ctrl+A) ve kopyala. sonra bu verileri yerel disk D ye yapıştır
    5- indirmiş olduğun NT6 HDD Yükleyici 3.1.4 dosyasını isoyu çıkardığın yere D diskine yapıştır
    6- NT6 HDD Yükleyiciyi sağ tıkla yönetici olarak çalıştır sonra 1 tuşuna bas ve yeniden başlat(reboot) yazan yazı kaç numaraysa o numaraya bas laptop yeniden başlayacak
    7- başlangıçta windows 8 ve nt6 hdd arasında seçim yapmanı isticek nt6 yı seç nt6yazan yazı gelicek ona tıkla
    8- sonrası basit ekranda ne yazıyorsa oku uygula.
    9- formatı tamamla sonra sürücü yüklemesine gel aşağıdaki anlattığım şekilde en güncel sürücüleri kurmalısın eğer en yüksek performansı istiyor isen

En güncel sürücülerin yüklenmesi :

1. Öncelikle Windows 8.1 update 1 işletim sistemini laptopunuza temiz bir format ile kurun.
    2. Kurulumu tamamlarken hızlı ayarları kullan seçeneği geldiğinde bu seçeneği seçmeyin
    3. Özel ayarları kullanı seçin ve Windows update ile beraber Windows sürücülerini otamatik olarak yükle seçeneklerini kapatın
    4. denetim masasını açın arama kutusuna windows update yazın. güncelleştirmeleri denetleyin.
    5. güncelleştirmeler den yalnızca intel sürücüsünü kurun. amd yada nvidiayı updateden kurmayın bu sürücüyü kendi ana sitesinden kurun.
    6. ekran kartının ana sitesinden modeline uygun olan en güncel sürücüyü indir

sonuç en güncel işletim sistemi ve sürücülerini sorunsuz şekilde çalıştırabileceksiniz kalan sürücüler için slim driver veya driver pack solution öneririm

bu kadar kolay gelsin... saygılarımla...

dip not : laptoptan en iyi performansı alabilmeniz için ben size Windows 8.1 Update 1 yüklemenizi öneriri Windows 8 den daha iyi ve kararlıdır.

Windows 8.1 Update 1 iso : bu linkten indirmeni tavsiye ederim hem hızlı iner hem güvenli :

https://mega.co.nz/#!w8dwgQjC!QYjKtO0Mp_ZWrUcMIM6CpI2cG5oeOeJSZBjp9VvjCZQ

rar şifresi : cibril

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.