Şimdi Ara

Casper Nirvana S500'ü denedik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi çalışmalar, güzel video olmuş, denemelik alınabilir
  • Casper bu kasayı yaklaşık 4 5 yıldır kullanıyor. ben de ikinci el bir i5 7200u + 8 GB + 1 TB hdd + 2 gb 940mx kullanıcısıyım. evet çok kaliteli bir duruşu yok ama iş için yeterli. şarj süresi 3-4 saat arasında. tavsiye eder miyim? kasanın iç aksamını incelediğimde oldukça ince olduğunu gördüm. bana kasasının narin olduğu izlenimini verdi. alüminyum kasa olsa daha sağlam olacak gibi.

• diüstü nedir ? :)

• + basmak için yakmalık item gibi nkfdjpdsd

• Arkadaki duvarda asılı ışıklı dekorasyonlar nedir acaba? Ayrıca inceleme için elinize sağlık, Casper önyargım olsa da siz anlatınca izleniyor

• Merhaba Burak Şolt,

İncelemeniz ana sayfada portal aramasında çıkmıyor.

Ürünü incelediğiniz tarihlerde web sitesinden özelleştirmeyi denediniz mi? Çünkü şuan gerçek anlamda özelleştirme mevcut değil. Özelleştirme dedikleri İşletim sistemi (Win10 home, pro ve freedos), RAM, ve disk seçenekleri mevut. Zaten bu seçenekler kullanıcıların satın alımdan sonra özelleştirebildikleri seçenekler. Eski çoğu modelde disk ve RAM değişimi için kasayı komple açmaya gerek kalmıyor. (Zaten bunları biliyorsunuz. yazıyı okuyan genel kitle mevcut)

Ürünün şuan dahi TV lerde reklamı geçiyor. Reklamlarda bile üstüne basa basa vurguladıkları özelleştirmelerin yarısından fazlası yok. İşlemci seçeneği sadece 10210, hiç bir modelde FHD ekran yok ve seçemiyorsunuz, ekran kartı ise bazı modellerde sadece intel, bazılarında nvidia. İki kozmetik seçenek var. Antrasit siyahlar intel gpu, metalik gümüşler ise Nvidia. Nvidia isteyipte rengi antrasit gümüş olayı yok öyle bir şey :)

İncelemenizde o tarihlerde 8. nesil işlemcili farklı modellerin olduğunu görüyorum ama bunlar dediğim gibi sadece farklı modele benziyor. Onlarında özelleşeceğini sanmıyorum.

Anlaşılan Casper bu konuda notu kötü. Sınıfta kalabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Merhaba Burak Şolt,

İncelemeniz ana sayfada portal aramasında çıkmıyor.

Ürünü incelediğiniz tarihlerde web sitesinden özelleştirmeyi denediniz mi? Çünkü şuan gerçek anlamda özelleştirme mevcut değil. Özelleştirme dedikleri İşletim sistemi (Win10 home, pro ve freedos), RAM, ve disk seçenekleri mevut. Zaten bu seçenekler kullanıcıların satın alımdan sonra özelleştirebildikleri seçenekler. Eski çoğu modelde disk ve RAM değişimi için kasayı komple açmaya gerek kalmıyor. (Zaten bunları biliyorsunuz. yazıyı okuyan genel kitle mevcut)

Ürünün şuan dahi TV lerde reklamı geçiyor. Reklamlarda bile üstüne basa basa vurguladıkları özelleştirmelerin yarısından fazlası yok. İşlemci seçeneği sadece 10210, hiç bir modelde FHD ekran yok ve seçemiyorsunuz, ekran kartı ise bazı modellerde sadece intel, bazılarında nvidia. İki kozmetik seçenek var. Antrasit siyahlar intel gpu, metalik gümüşler ise Nvidia. Nvidia isteyipte rengi antrasit gümüş olayı yok öyle bir şey :)

İncelemenizde o tarihlerde 8. nesil işlemcili farklı modellerin olduğunu görüyorum ama bunlar dediğim gibi sadece farklı modele benziyor. Onlarında özelleşeceğini sanmıyorum.

Anlaşılan Casper bu konuda notu kötü. Sınıfta kalabilir.
    Merhabalar,

incelediğim dönemde hem yeni nesil hem de bir önceki nesil işlemciyle alınabiliyordu, aynı zamanda HD ve FHD seçeneği vardı ama şu an bu seçenekler kaldırılmış görünüyor, haklısınız.

• cevreseldonanım kullanıcısına yanıt
    Ürünü şarja takmadığımızdaki performansı nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir Nirava S500 kullanıcısı olarak, ürünü alalı bir hafta oldu ve gayet memnunum. işlemci hızı ve ssd çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Oyun konusunda henüz test etme fırsatım olmadı. @cevreseldonanım oyun konusunda memnun musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAJI -- 1 Şubat 2020; 14:44:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.