Şimdi Ara

Casper Nirvana S500 Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mehmetgmehmet.1 (1 mesaj) Springheel Jack (1 mesaj) electro58 (1 mesaj) Evren BJK (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Casper >> Casper Nirvana S500 Notları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selam arkadaşlar, Casper Nirvana S500 cihazıyla ilgili soru işareti olan arkadaşlar için kısaca ürünle ilgili sizi yormadan birkaç dipnot vermek istiyorum.

Casper Nirvana S500:

- Multimedya tüketimi
    - Gündelik kullanım odaklı.
    - Hafif, taşıması kolay
    - Hem kurumsala, hem bireysele

Casper'ın kendi sitesinden özelleştirerek bu performansı yukarıya çekerek satın almanız mümkün arkadaşlar.

Daha detaylıca inceleme için şu videoyu izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=Qxg3ieN-5kg

|
    |

• Bugün sipariş verdim bakalım sonuç ne olacak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1420 Mesaj
    Cihaz çok hafif rakip modellere göre. Yükseltme avantajı var. Cihazda ram slotu, 1 M2 mvme destekli, 1 2.5" HDD yuva. Alırken Asusun x507 ile kıyasladık. Casper daha avantajlı. Asusta tek ram slot ve sadece M2 yuva vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    --- Intel i5 2500K Quad core 3.7 Ghz - CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - ASUS P8Z68V PRO/GEN3 - ASUS GTX1060 6GB- SEAGATE 3.5" 3 TB BARRACUDA 7200 Rpm (1+2 TB) - COOLERMASTER RC-690 II ( RC-692-KWP3 Pencereli ) - Seasonic X-760 80+ Plus Gold 760W Modüler - BEnQ XL2411 monitör - Creative SBS A320 - Logitech MK520 Windows 10 Home---
  • Er
    4 Mesaj
    Dostum bu modelden bende aldım ama ben windows 8.1 kullanmak zorundayım. Bu modelde driver desteği yok. Wireless driveri sadece win10 için mevcut. Nasıl halledebiliriz bu sorunu bir fikrin var mı?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.