Şimdi Ara

CASPER L20 TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
6.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/casper-l20-64gb-10-1-fhd-4-5g-tablet-gri-pm-HB00000OELFY

bu ayarlarda bi tablet almak istiyorum özellikler olarak.. sizce nasıl bu ? fiyat performans olarak ne dersiniz daha ucuz önerileriniz olur mu ?

• Bende dün aldım iyi kaliteli bir cihaz sizin beklentiniz nedir bilmiyorum ben windows yüklemeyi deneyeceğim forumda acaba var mı böyle birşey diye bakarken mesajınızı gördüm.
  • BLUE MAnN B kullanıcısına yanıt
    güzel tablet gerçekten ama dokunmatik hassasiyeti biraz yetersiz gibi geldi bana. bazen teklemeler yapıyor gibi sanki. sizinde öyle mi ? tam akıcı değil gibi yani dokunmatiği.
  • dokunmatiği sorunlu ben memnun kalmadım iade ettim doğru düzgün ürün üretirler mi alıp getirir burada mı yaparlar bilmiyorum ama paramızın karşılığını alalım. kuru kuru ithalata vergi koymakla olmuyor bu işler windows yüklenebilir umuduyla aldım ama olmaz dediler bende notebook aldım.
  • Üzerindeki ekran korumasından olduğu söyleniyor. Çıkartıp denedinizmi dokunmatik performansını ?
  • dejaa kullanıcısına yanıt
    hard reset attım şu an için sorun yok. tablet güzel memnunum. bu fiyata daha iyisi yok bence şu an. antutu sonuçları da çok iyi.
  • benim de tabletim bugun geldi, tam bir fp canavarı
    yalniz üzerindeki ekran koruyucu cikiyor mu? kucuk bir balon yapmis bir kere gordum hep oraya bakiyorum
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    çıkıyor evet. sağlam tablet bu fiyata çok iyi model.
  • Ekran koruyucuyu sökerek kullanan oldu mu? dokunmatiğinde bir değişiklik oldu mu?
  • Arkadaşlar merhaba bu tablet nasil bir tablet onerirmisiniz hicbiryerde testini goremedik. Veya bu tarzda onereceginiz baska markada olabilir.
  • Arkadaşlar Merhaba, bende bu tabletten aldım ancak dokunmatikle ilgili olarak benimde sorunum var. Arada takılma yapıyor bir basıyor bir basmıyor bu sorunu çözen arkadaşlar varsa yazarlarsa sevinirim. Benim tablette ekran koruyucu takılı acaba o yüzden mi yapıyor diye sorup duruyorum kendi kendime. Ürünü iade etmek istiyorum bir yandan da o yüzden sökemiyorum koruyucuyu.
  • Bu tabletten alacaktım, yorumları görünce kararsız kaldım.hepsinde oluyor mu bu dokunmatik sorunu
  • Cihazı fabrika ayarlarına çevirin sorun düzeliyor
  • Bende bu cihaz ile Lenovo tabt p10 arasında kaldım sizce ne yapmalıyım.Dokunmatik gerçekten sorunlu mu? performans yeterli mi?
  • Cihaz çalışmakta iken fabrika ayarlarına döndürdüm dokunmatikte düzelme yok. Hard reset attım ve yeniden yükledim ama kesinlikle değişen bir şey olmadı. Bu yazıyı L20'den yazıyorum. Bu dokunuşlar bana, dokunmatik teknolojisinin kullanıldığı ilk cihazları hatırlatıyor. Sert sert basmazsam sözcüklerin içindeki bazı harfler basılmıyor. İmlecin altındaki mavi damlayı kontrol etmek inanılmaz zor. Bazı karşılaştırma sitelerindeki "karşılaştırılacak cihazlara ekle" düğmesine basmak büyük dert. Umarım anlatabilmişimdir. Dokunmatik hassasiyeti çok çok çok kötü. Az kaldı cihazı kıracağım, çok kızgınım. Ama iyi ki önceden dokunmatik özellikli cihazlar kullandım da bir dokunmatik ekranın nasıl olması gerektiğini biliyorum. Cihazı alalı 2 gün oldu da geri iade edebileceğim, tek tesellim... KESİNLİKLE ALINMAZ. Ha bu arada type C olmasına rağmen hızlı şarj özelliği yok. Cihazı Orijinal sitesinden 1500 e almıştım. Sorusu olanı yanıtlayabilirim.

• Ben Lenovo Tab P10 ile arasında kalmıştım,ama dokunmatik problemlerini çok duyunca Lenovo aldım.suan kargoda yarın gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn55

Ben Lenovo Tab P10 ile arasında kalmıştım,ama dokunmatik problemlerini çok duyunca Lenovo aldım.suan kargoda yarın gelir.
    Nereden ve kaç paraya aldınız? Ben de iade işlemlerini başlattım.
  • Vatan dan 1999 TL ye aldım.gayet şık ve performanslı bir cihaz.ilk izlenim olumlu
  • Kağıt üzerindeki özelliklerine kanarak satın aldım, maalesef ekran dokunmatiğinden hiç memnun değilim.

Yerli marka olduğuna kandım, müşteri hizmetlerini bunun üretim kaynaklı olduğuna ikna edemedim. Bir daha casper mi asla... (googleda onlarca casper l20 dokunmatik sorunu şikayeti var dememe rağmen dikkate alınmadım.)

Aynı paraya bilindik bir markanın bilindik ürünlerinden alabilirdim, benim adıma pişmanlık oldu. Sizler kendi ihtiyaç ve bütçenize göre değerlendiriniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.