Şimdi Ara

Casper Kasama Ahşap kaplama Yaptım buyruun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel olmuş
  • gerçekten güzel olmuş
  • iyi iş çıkartmışsın..
  • Doğal malzeme ile enteresan olmuş .. Mermerle de denemek lazım hem ısınmayı da engeller
  • o yan kapak çok moda oldu ams gerçekten güzel olmuş :)
  • CASPER kasa hiç bu kadar güzel olmamıştı. Lazer kesim NOS yazısıda güzel olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D28

Abi hort yapacağım ama, kasa bundanmıydı?
     Casper Kasama Ahşap kaplama Yaptım buyruun

Aynen kardeşim kasa buydu ve bu oldu :)
  • Abi ben bunun 2005 yılında PRO denilen modelini aldım. Kasa aynı. Halada durur bodrum katında. Ben bunun şu ön panelini nasıl değiştirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tored0

CASPER kasa hiç bu kadar güzel olmamıştı. Lazer kesim NOS yazısıda güzel olmuş :)

Lazer kesim değil dremel ile yaptım onu lazere fazla fiyat çektiler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D28

Abi ben bunun 2005 yılında PRO denilen modelini aldım. Kasa aynı. Halada durur bodrum katında. Ben bunun şu ön panelini nasıl değiştirebilirim?

Ön panel derken kast ettiğin tam olarak nedir komple ön taraf mı yoksa ızgara yerleri falan mı sadece
  • Power ve ızgara hiç hoşuma gitmiyor o bölüm. Ek olarak zaten şu ön usb yeri kapağıda kırık.
  • Yani oraya çok çeşitli çalışma uygulaya bilirsin plexi denen malzeme ile düzenleyebilirsin çelik macunla doldurup keyfine göre şekillendirebilirsin keyfine ve el becerine kalmış bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun ŞAHİN

Yani oraya çok çeşitli çalışma uygulaya bilirsin plexi denen malzeme ile düzenleyebilirsin çelik macunla doldurup keyfine göre şekillendirebilirsin keyfine ve el becerine kalmış bişey

O kasayı sonraya aldımda, bende şu kasa var. Buna nasıl bir düzenleme yapabiliriz?
     Casper Kasama Ahşap kaplama Yaptım buyruun
  • üstünde biraz beyin fırtınası yapmak lazım :d Bence o casper yazısının oraya siyah boyalı mesh koy mesh üstünede lamborghini logosu yapıştır. Çelik macunla yada plexi gibi bir malzemeyle ön paneli dışarı esnet biraz içinide kasanın siyaha boya fanlarını uv sarı ile boya plexi üstünede lamborghini yazısını yaz bence çok şık olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun ŞAHİN

üstünde biraz beyin fırtınası yapmak lazım :d Bence o casper yazısının oraya siyah boyalı mesh koy mesh üstünede lamborghini logosu yapıştır. Çelik macunla yada plexi gibi bir malzemeyle ön paneli dışarı esnet biraz içinide kasanın siyaha boya fanlarını uv sarı ile boya plexi üstünede lamborghini yazısını yaz bence çok şık olur :)

http://www.psdgraphics.com/file/black-honeycomb-metal-mesh.jpg
    abi bundanmı o mesh dediğin şey, nerden bulabilirim birde?

• harbi çok güzel olmuş valla..eline sağlık...
  • olsun kardeşim lazer yada dremel hiç farketmez ellerine sağilık süper olmuş.
  • @dalakci
    Çok teşekkürler kardeşim

@Tored0
    İşte elimden geldiğince yaptım bu benim ilk modumdu son zamanlarda 2. bi moda başlama niyetindeyim

@D28
    Aynen o şekil kardeşim bu meshide karaköyde bulabilirsin metre hesabı satılıyor.
  • Abi ben karbon kaplayacağım garantisi var daha 1 yıl en azından garanti dışı kalmaz. Fan ekleme falan sonra yapacağım. Yazında uğraşayım şu kasayla sana özeneceğim biraz ^^
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.