Şimdi Ara

Casper'ın iki yeni akıllı telefonu raflarda boy göstermeye başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünler Satışa çıktı, İnceleme bekliyoruz...

• Daha incelemeyi görmeden telefonu eline almadan kafalarına göre yorum yapan arkadaşlar var
  • Bakın bakalım dh'de haberi yapılmış olan aşağıdaki haberdeki lava xolo marka telefonla bir ilişkisini görebiliyormusunuz ? Ben de o haberi görünce farkettim.
    %100 çin oem üretim, üstüne isteyen firma istediği logoyu bastırıp, istediği donanım seçeneğinde satışa sunuyor olay bu.
    Yani caspera özel üretilmiş bir tasarım ve model bile değil.

http://forum.donanimhaber.com/m_72816963/f_//tm.htm#76261425

Lava - Xolo
    Casper'ın iki yeni akıllı telefonu raflarda boy göstermeye başladı

Casper
    Casper'ın iki yeni akıllı telefonu raflarda boy göstermeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

Ya anlamıyorum ben nasıl bir mantıktır bu şaka gibi. Ne gerek var cihaza isim diye kod adı taşıtmaya? Hiç büyük firmaların niye basit isimler kullandıklarını anlamıyorlar mı? VIA diye de bir isim bulmuşsun ne güzel, atıyorum birinin ismi Via, diğeri Via S, yada Via+ olsun, çok mu zor böyle isimler bulmak.

İthalat kodudur o. Hassas akılları karışmasın diye değiştirmemişlerdir.
    Bunlar Çin'e gidip doğru düzgün mal seçip getirmeyi beceremeyen firmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 11 Haziran 2013; 17:36:37 >
  • Diğer Adı Lava Xolo X1000

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4348&c=lava_xolo_x1000

Youtube de incelemeleri var.

Casper ( Xolo İnceleme ) , aslında hiç te fena gözükmüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=uriSmYfbJTg

Benchmark:

http://www.youtube.com/watch?v=zhX2aDARdFQ

Tabi nasıl Türk üretimi telefon oluyor onu ayrı incelemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 11 Haziran 2013; 18:25:30 >

• cok hos gorunuyor tasarimi

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Bu telefonları çıkarmaya utanmıyorlar mı?

Aynen aga ama ucuz olacaktır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Bu telefonları çıkarmaya utanmıyorlar mı?

900 liraya 4.7 inç, hd çözünürlükte ips panelli 1900mah bataryalı başka telefon var da haberimiz mi yok yahu? powervr sgx 540'da gayet güzel bir gpudur, özellikleri ve fiyatı gayet uygun, kronik bir problemi yoksa orta seviyenin güzel bir ürünü olarak değerlendirilebilir.

LG P880 Optimus 4X HD 921 tl

Galaxy Nexus 949 tl

Ya da biraz daha dusuk ama daha kaliteli Xt910 850 tl.

Daha istermisin ?

Bu cihazlar varken casper in yuzune bakmam.
  • Kendilerine marka bulsunlar casper ne ya

+Yeni telefon aldım

- yaa markası ne

+casper

-

• Xiaomi 2S ...

• arkadaşlar eskiden çinli markalarda samsung ve iphone'u kopyalıyordu demi şuan ki durumları ders verici örnek olarak "oppo" gösterilebilir.. ya bırakında kopyalasın elinde avcundaki parayı ar-geye harcayıp çıkarttıgı telefon satılmazsa batabilir bu durumu hiç kimse istemez. bu şekilde yaparak piyasayı yokluyor çinliler gibi yapacaktır kopyalama yapıp piyasaya sürecektir.fiyat olarak ucuz olursa satabilir bende alabilirim ama şuan intel işlemcilere sıcak bakamıyorum daha gelişmesi lazım.
  • Casper kendisi mi üretiyor yoksa Çin'den mi getirtiyor?
  • casper en fazla logosunu üretiyodur yanlış anlaşılmasın ben de istemem elin korelisini zengin etmeyi ama yapacak bişey yok..
  • casperin pc leri.çok dandik telide.böyleyse tamamdır bence casper dan uzak durmak lazım

• yine çakma yine çakma. keselerinden biraz kısıp kendi telefonumuzu yapsan ne olur kardeşim. kar marjını yüzde 15 düşürüp argeye ve kendi ürünlerini yapmaya kassa ölürmü bu firmalar. yapıştır boardın üzerine toplama parçaları yap kasanı üret işte. gerçi notebooklarda bile yapamazken bunları benimkide neyin kafasıysa. adam üzerine bi logo basıyor oldu bitti. bu kadar reklam ve şişirme yapmayın bari
    orjinalini buyrun bari. casper görsellerine bile güvenmiyorum aslında sanki onları bile orjinalini logolayıp photoshoplamışlar gibi.http://unleashthephones.com/2013/03/14/xolo-x1000-powered-by-intel-atom-z2480-launched-in-india-for-rs-19999/

• armudun sapıyla üzümün çöpünü ayıramayanlar yada bugüne kadar bir baltaya sap olamamışlar biri birşey yapmaya başladımı hemen karalama kampanyası başlatırlar. türk markası düşmanları yine hortladı

• Türk malı diye tutturanlara. ı phone da çin de üretiliyor. onlara da söyleyin amerikada üretsinler kandırmasınlar milleti :)

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    İphone'nun bütün tasarımı ve teknoloji geliştirmesi ve yazılımı Amerika'da yapılıyor. Bizimkiler gibi HİÇBİR katkıları olmayan malın üzerine markasını basıp da ben yaptım diye PALAVRA atmıyorlar millete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Türk malı diye tutturanlara. ı phone da çin de üretiliyor. onlara da söyleyin amerikada üretsinler kandırmasınlar milleti :)

Yasin sen misin

• Bana göre fiyatı ve özellikler gayet iyi bir ürün , mğazada incelemek gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.