Şimdi Ara

casper h36 ekran kartı sorunu acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Casper H-36 Ati Ekran kartlı laptobum var.Geçen içini açtım temizlemek için format attım daha sonra, resimde de görüldüğü gibi yalnızca intelin ekran kartı yüklendi. Ana ekran kartını bir türlü yüklemeyi beceremedim. Yeniden format attım yok yemiyo bilgisayar. Ama gizli aygıtlarda gözüküyor fakat sürücü yüklenmiyor , görmüyor ekran kartını.  casper h36 ekran kartı sorunu acil!
    Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

• valla şu an emin ol bir sürü insanın bu tarz sorunu var kimisi de çözüme ulaşmış bende de aynı durumdan sıkıntılıyım siyah ekran hatası alıyorum. artık kimse bu konu hakkında açılan başlıklara dair bir yardımda bulunmuyor koskoca donanım haber formunda
  • Bende de hd5650 mobile kart vardı. Cortu çekti kendi kendine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpusht

valla şu an emin ol bir sürü insanın bu tarz sorunu var kimisi de çözüme ulaşmış bende de aynı durumdan sıkıntılıyım siyah ekran hatası alıyorum. artık kimse bu konu hakkında açılan başlıklara dair bir yardımda bulunmuyor koskoca donanım haber formunda

Casperın ömrü bu kadar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu çözdünmü hocam aynı problem bendede mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018'den geliyorum hala çözüme ulasamadım . intelde 1 gb alıyor ekran kartımdan(özelliklerde öyle gözüküyor), ama atiyi görmüyor. Ne yaptı isem hangi güncellemeyi yaptı isem yok siyah ekran alıyorum. biosu da güncelledim, İntelde oyun oynamaya çalışsan high ayarda çizgi film karakteri gibi gözüküyor nedense.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.