Şimdi Ara

Casper Excalibur Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internette herkes bu bilgisayara sövüyor lütfen beni aydınlatın fiyat olarak en uygunu casper almalımıyım sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EkremBalı -- 20 Haziran 2017; 20:17:6 >

• hangi fiyata hangi model hocam? Ben kesinlikle casper almam. Kırılmaz bir önyargım var onun önünde cünkü cogu kişinin zamanında canını yaktılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

hangi fiyata hangi model hocam? Ben kesinlikle casper almam. Kırılmaz bir önyargım var onun önünde cünkü cogu kişinin zamanında canını yaktılar.

Hocam model bu :http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/casper-excalibur-g8607700-b590p-gaming-notebook-P189402370?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21

• EkremBalı E kullanıcısına yanıt
    Tamam sisteme göre iyi fiyat gözüküyor. Yüksek bir miktarda parayı ben olsam casper a baglamam.
    Msi nin ve monster in o fiyatlarda bir cok modeli var. Onlara bakmanız daha iyi bana kalırsa
  • quote:

Tamam sisteme göre iyi fiyat gözüküyor. Yüksek bir miktarda parayı ben olsam casper a baglamam.
    Msi nin ve monster in o fiyatlarda bir cok modeli var. Onlara bakmanız daha iyi bana kalırsa

malesef msi ve monsterın bu fiyata 6gb 1060 ekran kartı modelleri yok çok araştırdım özellikle msi çok pahalı
    Bilgisayar almadaki amacınız nedir?
  • Hemen hemen ayı fiyata i7-700HQ + GTX1060 + 128GB SSD'li GE62VR alabiliyorsun. Casper'ın çok sayıda mağdur ettiği kullanıcı var, hiç bulaşma derim.

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge62vr-apache-pro-7rf-425xtr-i7-7700hq-16gb-128gb-ssd-1tb-3gb-gtx1060-156-freedos-pmu356972
  • http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge72-apache-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-128gb-ssd-1tb-17-3-gtx1050-w10.html
    Daha düşük fiyata ssdsi az daha kırpılmış olsa da ben msi i tercih ederim.
  • tamam vazgeçtim casper almıyorum
  • Belirtilen MSI larda birinde 3 GB gtx1060 diğerinde ise 1050 ekran kartı mevcut.Her iki cihaza göre Casper daha avantajlı.Sırf marka için kötülemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

Belirtilen MSI larda birinde 3 GB gtx1060 diğerinde ise 1050 ekran kartı mevcut.Her iki cihaza göre Casper daha avantajlı.Sırf marka için kötülemeyin.

o zaman ben yeni soru sorayım gtx970 mi daha iyi sizce yoksa 1050ti mı ?
    1050 ti

• quote:

1050 ti

Peki neden 1050ti benchmarkta 970 daha iyi gözüküyor ?

Nereden baktınız bilmiyorum ama 1050ti çok fark olmasa da 970m den iyi.Ama arada dağlar kadar fark yok.

https://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

• Hocam cihazi hangi amaçla kullancaksınız cevaplarsanız yardım ederiz. 3gb ile 6gb farkını görmeniz için ileri düzeyde tasarım programı kullanmanız gerekiyor.
  • quote:

Hocam cihazi hangi amaçla kullancaksınız cevaplarsanız yardım ederiz. 3gb ile 6gb farkını görmeniz için ileri düzeyde tasarım programı kullanmanız gerekiyor.

Şimdilik oyun ama üniversitede yazılım Ve belki tasarım seneye başlayacağım üniversiteye

• quote:

Belirtilen MSI larda birinde 3 GB gtx1060 diğerinde ise 1050 ekran kartı mevcut.Her iki cihaza göre Casper daha avantajlı.Sırf marka için kötülemeyin.

Daha casper kullanıp da büyük sorunlar yaşamayan bir tanıdık görmedim. İnternette de en çok şikayeti olan firma. Gpu yanmasıdır fan bozulmasıdır derken daha pahalıya geliyor. Bende masaüstü vardı zamanında, resmen power tuşu bozulmuştu, kendi kendine pc bazen kapanıyordu çat diye oraya basılıp, açılmıyordu bazen falan, içini açıp japon yapıştırıcısıyla ayar yapmam gerekmişti. (0 bilgisayar, hiç darbe olmamıştı)

Aşırı marka düşkünü bir insan değilim, ama toshiba ile casperın bilgisayar konusunda ayrı bir yeri var bende negatif açıdan.
    Oyun için 3gb işinizi yeterince görür. Üniversiteye yeni başlayacak bir ögrenci için fazla fazla yetecektir. gtx1060ın masaüstü modelinde 3gb ile 6gb arasında performans farkı var diye biliyorum ama notebook cephesinde durum nedir net bilgim yok.
    Ben yine aynı düşüncedeyim casper almak mantıklı iş değildir. Yine size kalmış karardır.
  • quote:

Oyun için 3gb işinizi yeterince görür. Üniversiteye yeni başlayacak bir ögrenci için fazla fazla yetecektir. gtx1060ın masaüstü modelinde 3gb ile 6gb arasında performans farkı var diye biliyorum ama notebook cephesinde durum nedir net bilgim yok.
    Ben yine aynı düşüncedeyim casper almak mantıklı iş değildir. Yine size kalmış karardır.

Tamam zaten casper almıyacagım 1060 lar çok pahalı 970 fps değerlerinde daha iyiyken neden herkes 1050ti önerdi onu merak ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.