Şimdi Ara

Casper Excalibur G900 Niye Öneriyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 ay kadar oldu Excalibur G900 kullanalı, gerçekten yüksek performans sunan ve güçlü donanım bileşenleri barındıran bir laptop. AAA oyunların çoğunu oynayıp test etmeye çalışıyorum. Division 2 girdim, Gta 5 girdim, En son 2019’un bence en iyi oyunu olan Metro Exodus’u oynuyorum şu aralar. RTX öyle güzel bir şey ki akıyor oyun. Konsolda sürekli yükleme süreleri, o kapıyı açarken giren yavaş animasyonlar deli ediyordu. Oyunu hakkıyla ilk defa oynuyorum. Manzaranın tarifi yok arkadaşlar. Rdr 2 alacağım kısa süre sonra inşallah o zaman neyle karşı karşıya kalacağım valla heyecandan ölüyorum. Fortnite filan hiç girmiyorum bile onda uçuyor laptop resmen. Ama asıl olayı fan sesinin neredeyse hiç olmayışı. Çok cihaz kullandım en sessizlerinden biri kesinlikle. Kasası da çok güzel. Bu diğer oyuncu laptoplarının kabalığı yok. Baya memnun kaldığımı söyleyebilirim yani. Benim gibi oyun canavarı olanlar için hiç şüphesiz karşılığını kat kat veriyor. Bütçesi olan kaçırmasın derim.

Casper Excalibur G900 Niye Öneriyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanpas10 -- 17 Ocak 2020; 17:47:30 >

• vosvosa porche motoru takmıs misali
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.