Şimdi Ara

Casper Excalibur G800'ün Kutusunda Neler Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Casper'ın oyunculara yönelik en güçlü modellerinden biri olan Excalibur G800'ün kutusundan neler çıkıyor ve bu güçlü sistem neler barındırıyor?

• 970 m,içerisindeki diğer bileşenlere kıyasla sırıtıyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyat?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fiyat?

Katalogdan bakarak:
    Her modelde sabit olan şeyler işlemci ( i7-6700HQ), HDD (1 TB SATA) ve ekran (17.3 inç).
    Kullandıkları modelde 480 GB SSD, 32GB RAM ve GTX 970M var, bu model 6799 TL gözüküyor.
    5999 liraya 240 GB SSD, 16 GB RAM ve GTX 970M takılı bir model var.
    En ucuzu 4899 liraya, içinde 240 GB SSD, 16 GB RAM ve GTX 960M var.

• asus rog serisinin izlerini taşıyor. casper alınmaz ya casper pişmanlıktır :) monsterın tulpar t7 v2.7 laptopuna sahibim gtx980m var fakat memnun değilim artık. işlemcisi değiştirilebiliyor demişlerdi sadece bulunduğu nesil işlemcilerle değişiyormuş ne anladım ben bu işten :D

asusun 10bin tl civarlarında bir modeli var efsane model onu alıcam alırsam. asus candır ya. monster dedik türk markası dedik 3.0 usb sürücüsünü verin diyorum sizin kablonuz bozuktur başka pc de çalışıyor diyorum yinede bozuk olabilir diyorlar. saçma sapan bi hizmet.

• casper pişmalıktır sakın bulaşmayın almayın aldırmayın !!!
  • Kutudan çıkmasaydı saha iyiydi.

• caspera bak sen tasarımda kendini aşmış alienware laptoplara benzemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: screay

Kutudan çıkmasaydı saha iyiydi.

hahaha bencede.

• Bölüm Sonu Canavarı bildiğin donanımhabere dönmüş
  • msi varken bunu almak sıkıntı

• Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir.

• demekki şimdi daha pağalı bir çöp işine girmiş :)

• Bence açtığınız gibi kutuya geri koyun.
  • gene gökhan açıyor tunahan bakıyor.Htc vive içinde aynısı oldu.gökhan topu olup arkadaşlarıyla oynamayan çocuk gibisin :D

• quote:

Orjinalden alıntı: asruh03

asus rog serisinin izlerini taşıyor. casper alınmaz ya casper pişmanlıktır :) monsterın tulpar t7 v2.7 laptopuna sahibim gtx980m var fakat memnun değilim artık. işlemcisi değiştirilebiliyor demişlerdi sadece bulunduğu nesil işlemcilerle değişiyormuş ne anladım ben bu işten :D

asusun 10bin tl civarlarında bir modeli var efsane model onu alıcam alırsam. asus candır ya. monster dedik türk markası dedik 3.0 usb sürücüsünü verin diyorum sizin kablonuz bozuktur başka pc de çalışıyor diyorum yinede bozuk olabilir diyorlar. saçma sapan bi hizmet.

980m den memnun degilsen yapacak bir şey yok o zaman gidip kasa toplayacaksın ayrıca işlemci durumunda her laptopda aynıdır kazıklanma gibi bir durum yok ayrıca bu kadar şımarıklıkla ne yapmaya çalıştıgınızı anlayamadım

• Bence üst düzey oyuncu laptoplarına GTX980 konulabildikten sonra M serisi sadece ince oyuncu laptoplarında kullanılmalı M serisi kartlar hiçbir zaman verilen paranın karşılığını vermiyor. Ekran kartlarının TDP değerleri giderek düşüyor , sanırım bir sonraki nesilde amiral gemisi kartlar 120 Watt TDP'ye kadar inerlerse , kalın oyuncu laptopların M serisi görmeyiz.Bu ürüne gelirse evet SSD miktarı fazla ama içinde 120 GB SSD olup 980M olsa aynı fiyata daha çok ilgi çekerdi firmalar hep aynı hataya düşüyor oyun oynamak için iyi ekran kartına ihtiyaç var SSD ' ye değil rakipleri ile arasındaki fiyat farkı çok az o yüzden rakipler ASUS ve MSI tercih edilmeli diye düşünüyorum.

• quote:

asus rog serisinin izlerini taşıyor. casper alınmaz ya casper pişmanlıktır :) monsterın tulpar t7 v2.7 laptopuna sahibim gtx980m var fakat memnun değilim artık. işlemcisi değiştirilebiliyor demişlerdi sadece bulunduğu nesil işlemcilerle değişiyormuş ne anladım ben bu işten :D

bu arada kardeşimin 2009 senesinde aldığı casper laptop hayla çalışıyor tek bildiğiniz türk üretimine laf sokmak bilen bilecek işlemci farklı ekram kartı farklı sonuçta oda ürünü toplamış en kolay yönüde istediğin parçayı sökerken laptobun tamamını açmadan değişim sağlayabilmen diğerlerinde çoğu parçanın değişimi için komple arka kapağı açmanzı gerekli yapamıyorsanız servise para ödemeniz gerekli
  • quote:

sen asustan bir defa kazığı yemedin sanırım sms infocorm diye bir arat bakalım
  • reklam girdi video dondu aç doyumsuz bsc

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.