Şimdi Ara

Casper Excalibur G650 incelemesi 'Yüksek performans, sıfır gürültü' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Soğutma sistemi iyi çalışıyorsa tamamdır. Donanım özellikleri zaten belli

• Çerçevelerin kalınlığı biraz beni rahatsız etti diğer görünüm ve donanım gayet başarılı

• Bence hemen yadırgamayın . Evet eskiden casper kötüydü , kötü bir izlenim de bıraktı. Kullanılan parçaların hepsi G650 için kaliteli firmalardan sağlanmış. İncelemesini detaylı olarak yaptım. Cumartesi günü siparişimi de verdim. Bundan önce kullandığım pc monster abra a5 v1.1.2 idi. Kesinlikli servisi efsane , müşteri hizmetleri mükemmel böyle hizmeti yapan başka bir firma daha yok onu kesinlikle söyleyebilirim. Fakat ısınma sorunu her bilgisayarda ortaya çıkabilir ki a5 v1.1.2 modelinde kendim yaşadım. Bu modeli indirimde (casper exca. G650 yi ) 4250 ye aldım. Denemek istiyorum nasıl acaba diye , fiyata göre gayet uygun parçalar kullanılmış. Monster aynı özelliklerde biraz daha pahalı ama paranız varsa monsterı tercih edin derim. Performans olarak söylemiyorum bunu teknik servis ve müşteri hizmetleri için bile tercih edilebilir.

• GTX 1050 içeren bir laptopa göre fazla kalın.

• Merhabalar,ben laptop'u freedos olarak aldım control merkezini nereden indirebilirim,kendi sitesinde bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.