Şimdi Ara

Casper excalibur alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazı almayı düsünüyorum ama forumlarda insanlar ikiye ayrılmış çok kotü diyenler var veya iyi diyenler var ben karasız kaldım
    Maks 15.000tl butçem var
    https://www.teknosa.com/casper-excalibur-g900-intel-10nesil-i71075-16gb-ram-1tb256-ssd-8gb-rtx2070-156-win-10-home-gaming-notebook-p-125036513

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam herkesin illaki farklı bir tecrübesi var ama bi de gerçekler var. casper excalibur serisinde özellikle soğutma ve tasarım konusunda eskiye göre çok yol kat etti.

benim arkadaşım yaklaşık 7 aydır kullanıyo bu ürünü bi sorunda yaşamadı. param olsa şahsen ben de alırım. ama gel görelim ki fakirlik...

• sonbet kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkurler

• Asiltane kullanıcısına yanıt
    Internet üzerinden almak istemiyorum

• Alınır niye alınmasın. Sanki TR de mi üretiliyor çoğu toplama laptop.

• Excalibur G780 aldım 1 aydır kullanıyorum. Hoparlörü kalitesiz, tiz seslerde cızırtı yapıyor ve başımı ağrıtıyor. Kulaklık alarak çözdüm, başka sıkıntım yok şimdilik.

• 4 yıldır Casper laptop kullanıyorum, yaptığım tek şey hddyi çıkarıp ssd takmak oldu. Çalıştığım Şirketin birçok departmanında da casper all in one veya laptoplar kullanılıyor.

Caspera karşı geçmişteki hatalardan dolayı ön yargı olsa da son çıkarttığı modeller sorunsuz bence.

alın,güle güle kullanın

• bende lenovo ve casper arasında kalmıştım.

Tercihim lenpvp dan yana oldu.Kısmet umarım sorun çıkartmazlar.1 bi üstü para ödüyoruz neticede

• eskiye nazaran kendilerini özellikle gaming anlamında geliştirdiklerini düşünüyorum.

alınır. hele 17"lik ekranıyla bence bi gaminge göre büyük ekrana sahip olan excalibur g780 e bakmanı tavsiye ederm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekincem -- 26 Ekim 2020; 16:58:54 >
  • Bozulana kadar bütün markalar on numara iş çıkarırlar. Asıl mesele garantilik bir durum olduğunda ne ile yüzleşecek olduğun.
    Mevzu türk malı olması değil ayrıca. Monster'da türk malı, ancak garantisi dolmuş ürünü iyi niyet adı altında garantiye dahil ettiğini biliyorum. Game Garaj'da bu kategoriye dahil edilebilir. Bir problem yaşadığınızda hızla çözmeye çalıştıkları bir kaç örnek biliyorum. Ancak mevzu Casper olunca hiç öyle yabana atılmayacak kadar sabıkalı oldukları aşikar.
    İşim gereği Casper teknik servisiyle çok muhatap oldum, belki 100 kere gitmişimdir Ümraniye Tepeüstüne ve çok alakasız durumlarda "kullanıcı kaynaklı hata" yazılı raporlara şahitlik ettim. Çok bariz olan durumlar dışında işi yokuşa sürmeleriyle aklımda kaldılar. Uzunca süredir hatır gönül için bile Casper servisine gitmiyorum. Prensip edindirdiler yani. O yüzden isterse quantum bilgisayarını laptop formuna soksun kimseye önermem. Şans işi belki hiç garantilik bir durum söz konusu olmaz ama olursa da para senin paran. Nasıl riske edeceğin sen haricinde kimseyi ilgilendirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• excalibur g860 aldım ekranda ölü pixel çıktı bi tane

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.