Şimdi Ara

Casper Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar geçenlerde slime driver programı ile ekran kartımı güncelledim ve atı raedon hd 7350 ye yükseldi. Bunun zararları olurmu ? Birde bilgisayarımın nasıl olduğunu söylermisiniz performans olarak
     Casper Ekran Kartı Casper Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enesuşaklı -- 18 Haziran 2014; 18:14:29 >

• güncel
  • ,7350 vardir icinde zaten hocam yukselmez kart surucu ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen ekran kartının Driverı yüklü değildi.Bu yüzden Casper Chipset Family felan yazıyordu,yükleyince tanıtmış oldun.Bilgisayarın ise Ekran kartıyla olsun,hazır PC olmasıyla olsun gerekse Casper olmasıyla Oldukça düşük diyebilirim.Hazır PC almakla hata yapmışsınız.

• Bugün forumda gördüğüm ikinci driver ile ekran kartı model yükseltme vakası

• Aslında fikir güzel, ben de 338 sürüsüyle GTX660tan 760 a terfi etsem enfes olurdu

• yani bi sorun yok değilmi benim yaptığım ekran kartını güncelleme işlemi sorun yaratmaz ? birde casper neden bu kadar sevilmiyor ya anlamıyorum türk şirketi değilmi türkiyeye faydamız olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enesuşaklı -- 18 Haziran 2014; 23:57:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enesuşaklı

yani bi sorun yok değilmi benim yaptığım ekran kartını güncelleme işlemi sorun yaratmaz ? birde casper neden bu kadar sevilmiyor ya anlamıyorum türk şirketi değilmi türkiyeye faydamız olsun :D

ya aslında casper değil sorun notebookları o kadar fena değil sorun tüm masaüstü toplama satan pc markaları ,mesela arkadaşım 1500 liraya i5 8 gb ram gt640 500gb hdd li sistem almış o paraya r9 270x li sistem toplanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Bugün forumda gördüğüm ikinci driver ile ekran kartı model yükseltme vakası

Aynen kanka bu nedir anlamadim simdi bildigim forum cop kutusuna dondu gereksiz konular aciyorlar

• quote:

yani bi sorun yok değilmi benim yaptığım ekran kartını güncelleme işlemi sorun yaratmaz ? birde casper neden bu kadar sevilmiyor ya anlamıyorum türk şirketi değilmi türkiyeye faydamız olsun :D

Bu sistemin fiyatı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dostum minik hayaletin kendisi sorun zaten.
    Şimdi senin bu dediğin "sorunda sorun olması sorun olur mu ?" gibi oldu.

HD-7350 ekran kartı ile solitaire filan oynarsın.
    İyi ekran kartı taksan işlemci zayıf gelir biraz da iş işlemciye de kalmaz.
    PSU zaten dandiktir ve iyi ekran kartı takmaya yetmez.

Kısaca sorunun esası casper sorunu zaten.
    Saçmaladım mı ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

quote:

en az 1500 tl fiatı vardır psu ve ekran kartı çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

quote:

en az 1500 tl fiatı vardır psu ve ekran kartı çöp

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-pentium-g2120-31-ghz-4-gb-ddr3-500-gb-hdd-1-gb-amd-hd7350-win-8.html#ozellikler
    bu galiba
    arkadaş almış artık ama kendisine ders olsun böle bir pc yi kendi toplamak isteseydi kaça toplardı
    işlemci daha iyisi G 3220 150 tl
    anakart desen en ucuzlardan kullanmıştır 100tl ram 100tl desen
    ekran kartı hd7350 Hd6570 ayarında bir kart fiyat 120 tl
    kasa+psu 120 tl desen malum düşük güçkaynağı vardır 350w gibi
    500Gb hdd 120 tl toplamda maliyet 610 tl bilemden 700 tlye toplanırdı.2 kat paraya casper satıyor
    unutmuşum win 8 200 tl civarına oem bulunuyor
    Bunları neden ayrıntılı yazdım Konuyu açan arkadaş birdaha aynı yanlışı yapmasın kafasına kazınsın hazır pcden uzak dursun diye

• borada çok kişi defalarca söyleyip durdu hazır pc lerden kaçın diye ama anlamayan ve acele eden kardeşlerimiz malesef bu uzağa düşüyorlar yada düşürülüyorlar
  • Aynı pc bendede vardı. İçindeki anakart intel h61 pcı-e 2.0 var. Yani diyeceğim şu ki ekran kartı + psu yaparsan sorun kalmaz. 1 sene önce buna benzer pc aldım şimdi r9 270x takviyesiyle 550W psu takviyesi yapıyorum diğerlerinde sorun yok idare edecek bir pc haline geliyor zaten yükseltince

Edit : PC aynı değilmiş pardon resim yüklenmedi ttnet sayesinde Neyse özellikleri pcmin i5 3470 3.2 ghz , 8 gb ram , 500gb hdd , r9 270x 2 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antiman23 -- 19 Haziran 2014; 12:00:29 >
  • O kartla gtavc oynarsin

• Vatanda kaç kere rastladım hazır pc daha performanslıdır toplama iyi değildir mevzusunu yapan elemanları normaldir alması amaç adam kazıklamak
  • Enesuşaklı kullanıcısına yanıt
    Tepkimiz sadece casper alanlara değil bütün hazır masaüstü bilgisayar satın alanlara (origin ve allienware hariç) paranızla rezil oluyorsunuz

• saolun beyler çöpe koydum geldim telefondan yazıyorum
  • quote:

saolun beyler çöpe koydum geldim telefondan yazıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.