Şimdi Ara

Casper’da KUR-AL dönemi başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikle oyun tarafında sistem kurarken pek çok kriter devreye giriyor. Ekran kartının belleği, performansı yanında sistemin oyunlarda sunacağı FPS değerleri de önemli. Casper sistem toplamak isteyenlere bu kritik verileri de sunacak. 

Casper KUR-AL dönemi

Casper, bilgisayar kullanıcılarının bütçe, donanım ve oynadıkları oyun seçenekleriyle bilgisayarlarını özelleştirmeleri ve satın almaları için tasarladığı “KUR-AL” uygulamasına başladı.

Ayrıca Bkz.Samsung'un aynı anda üç cihaza bağlanabilen yeni kablosuz klavyesi ortaya çıktı

“KUR-AL” uygulaması ile donanım bilgisine ihtiyaç duymadan kolay, verimli ve bütçe dostu özelleştirilebilir bilgisayarlara erişim dönemi başlıyor. Artık kullanıcılar, iş, eğitim, gündelik kullanım ve oyun kategorilerinde ihtiyaç ve beklentilerine en uygun seçeneğe bütçelerine uygun bir şekilde kolayca ulaşabilecek. 

Aynı zamanda birçok oyunseverin oyun oynarken önem verdiği saniyelik görüntü sayısı yani FPS değerleri de “KUR-AL” uygulamasında görüntülenebiliyor ve bu değerlere uygun bilgisayar tercihleri öneriliyor. Kullanıcılar uygulamayla birlikte Casper’ın web sitesine girerek dakikalar içerisinde ihtiyaçlarına en uygun bilgisayarı kurup, siparişini verebilecek.

“KUR-AL” uygulaması 

• @Ekrem71, reklam linkini bile yanlış vermişsiniz, sonda boşluk bırakmayın.https://www.casper.com.tr/kur-al

Bu arada Casper zaten almayın da bir girip bakayım dedim.

Oyun/Masaüstü/Cyberpunk/üst limit sona dayayıp 20k seçtikten sonra rtx 2060'lı bir bilgisayar çıkardı. Kısıtlı özelleştirme yapabiliyorsunuz ama ram frekansları bile yazmıyor. İşlemci sadece 10. nesil intel var ve 10900k seçseniz bile en üst anakart olarak ASUS PRIME B560M-K çıkıyor, bari bir z490 koysaydınız. Bence uzak durun.
    burda caspera çamur atan çoğu kişi hayatında hiç kullanmamış olanlardır :D 1 ay önce bi gaming laptop alacaktım g900 için karar kılıp siparişi verdim parçaları kendim konfigüre ederek. ne ısınma ne donma hiç bi şikayetim yok. Sadece ekranı biraz daha büyük olabilirdi ama performansına diyecek yok :D
  • KUR-AN diye okudum ilk bakıştaCasper’da KUR-AL dönemi başlıyor 

• Haberdeki link çalışmıyor.

Hayrat :https://www.casper.com.tr/kur-al

• casper pc almıştım bir keresinde bir daha almayabilirim

• @Ekrem71, reklam linkini bile yanlış vermişsiniz, sonda boşluk bırakmayın.https://www.casper.com.tr/kur-al

Bu arada Casper zaten almayın da bir girip bakayım dedim.

Oyun/Masaüstü/Cyberpunk/üst limit sona dayayıp 20k seçtikten sonra rtx 2060'lı bir bilgisayar çıkardı. Kısıtlı özelleştirme yapabiliyorsunuz ama ram frekansları bile yazmıyor. İşlemci sadece 10. nesil intel var ve 10900k seçseniz bile en üst anakart olarak ASUS PRIME B560M-K çıkıyor, bari bir z490 koysaydınız. Bence uzak durun.

• Güzel düşünülmüş. Artık özelleştirilmiş dizüstü devri. Sonradan bileşen eklemekle uğraşmak yerine en başından belirleyebilmek daha iyi. Diğer markaların da bu yönde çalışması vardır ya da olacaktır inşallah.

• Casper Hea :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Casper yazacaksa pc de gerek yok :)

• Casper mı? Allah korusun.

• Oyunların 1080p de fps değerlerini gördüm ama hangi grafik ayarlarında olduğunu bilen var mı?

• ANIL.K A kullanıcısına yanıt

Niye herkese 2060 çekti anlamadım.🤔

17k laptop dedim yine 2060, 14k da 2060.

Rtx 2060 forevaaa yapıyorlar galiba🤣🤣

Şaka bir yana rakibi Monster'da o paraya RTX 3070 laptop var niye herkese, her bütçeye RTX 2060 vermişler, anlam veremedim.😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper mi Allah korusun birdahami asla A31/C15 batarya 750 1000 TL olurmu

• Anakart: Gigabyte mAtx H410m H
    Islemci: I5 10400f
    Ekran kartı: Rtx3070 8gb 256bit GDDR6
    Ram: 32gb ddr4 ram 3200mhz
    Harddisk: 1TB 7200rpm
    SSD: 240gb Sata SSD 540/500
    Psu: 700watt 80+ bronz
    Wifi: yok
    240mm kapalı devre sıvı soğutma
    Isletim sistemi: Win 10 single language

Bu gördüğünüz pcnin fiyatı 3 ay once 13600tlydi

Suan mi?
    Casper’da KUR-AL dönemi başlıyor
    Kendinden soğuttuğun için sağol kespır
    Edit: kur farkı demeyin koltuklanmis kargı vuruşu atmaya gelirim
    Edit2: Şu anda aktif olarak kullandigim 3 tane casper bilgisayar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 2 Temmuz 2021; 16:51:48 >

• burda caspera çamur atan çoğu kişi hayatında hiç kullanmamış olanlardır :D 1 ay önce bi gaming laptop alacaktım g900 için karar kılıp siparişi verdim parçaları kendim konfigüre ederek. ne ısınma ne donma hiç bi şikayetim yok. Sadece ekranı biraz daha büyük olabilirdi ama performansına diyecek yok :D

• arkdaslar ne telefon ne bilgisaray almayin cespir bes para etmez bi kurulus

• İlk bilgisayarımı 11 sene önce almıştım Casper Nirvana bb 15 ti Bana o kadar dayandı ve 11 sene sonunda emekli ayrılma vakti geldi Casper markasına kimse bok atamaz attırmam mükemmel dayanıklı bilgisayarları var ??

• excaliburun çıkışını beğeniyorum gaming laptop konusunda fena işler çıkarmıyolar

• Casper kur-al dan dizen oldu mu peki ? fps değerleri gerçek mi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.