Şimdi Ara

casper a1 ve servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıldır a1 telefon kullanıyorum. İlk başlarda gayet memnundum ama araştırmadan alıp daha sonra araştırmaya başlayınca hakkında çok şikayet olduğunu gördüm. Derken yavaş yavaş şikayetler ortaya çıkmaya başladı. Yavaşlama, donma, batarya zayıflaması birer birer baş gösterdi.
    Derken dokunmatik ekran takılmaya başladı ve bu şikayetlerle servise yolladım.
    Gelen cevap şaka gibi.
    Telefonun yan tarafında hafif bir çizilme varmış ve bu yüzden servis dışıymış telefon. Ekran camı ve arka kapak değişmeliymiş ki arka kapak sapasağlam.
    Arka kapağa da az çizik gelmiş diye saçma bir cevap verdiler. Batarya dedim onda sorun yok dediler. Hemen bitiyor ve geç doluyordu. ÜStelik ben telefonu iyi kullanırım. Düzgün şarj ederim.
    510 TL istediler. öncam ve arka kapak ikisi beraber değişmeliymiş. Ara kapakla ilgili sıkıntı yok dedim. Berbaer değişmeli dediler.
    Tam bir sahtekarlık. Telefonda en ufak bir hata bulmuyorlar. Biraz araştırdım herkes bu açıdan şikayetçi.
    Yerli diye aldım ama yaklaşımları çok çirkin.
    Kesinlikle önermem.
    Ne sıkıntı çıkar derlerse çıktı maalesef.

• Müşteri memnuniyetini önemsemeyen bu kadar kötü bir şirket daha önce görmedim.
  • şimdi de telefonun servisten gelmesi sıkıntı oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.