Şimdi Ara

Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
8
Favori
46.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba saati almayı düşünyorum kullanan arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz sizce almalımıyım

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt

Hocam bağlantı güncelleme düzenlemesinden sonra kaç metreden çekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RLTGenerall kullanıcısına yanıt

Hocam mesela 3 mt. desem 5 mt. desem 10 mt. desem? Sizin için kabul edilebilir mesafe nedir? Bu detay sizce neden bu kadar önemli? Bu bağlantı meselesi tüm cihazlar için hemen hemen aynıdır. Evet düne kadar bağlantı koptuktan sonra tekrar bağlantının sağlanması için gerçekten özel bir çaba gerekiyordu. Önceki mesajlarımda da vardır bu ama bağlantı artık örneğin 5mt'den kopsa bile geri dönüp telefonu elinize aldığınızda, bağlantı eş zamanlı sağlanıyor zaten. Saat ve telefon bireysel kullanıma özel cihazlar. İkisini de üzerinizde taşımayacaksanız bir anlamı yok ki. İkisi de üzerinizdeyse zaten sorun yok.

• Hocam en azından telefon odada şarjdayken evin içerisinde çekmesini isterdim 7-8 metre ve üzeri çok hoş olurdu bu saatle kw66 arasında kaldım ikisindede mesafe hakkında bilgi yok

• Hocam ürün geldi ama yfit ile bağlantı kuramadık
    Zaman aşımına uğradı diye bir mesaj geliyor app den
    Yardımcı olur musunuz, teşekkürler..

• RLTGenerall kullanıcısına yanıt

Hocam arada duvar olmadığı sürece, 7-8 mt. hiçbir şekilde sıkıntı olmaz.

Bugün olsa ben muhtemelen 4UC1 yerine Kw66 alırdım. Bildiğim kadarıyla İmilab, Xiomi'nin alt markası. Özellikleri hemen hemen aynıdır. Mikrofon yok, gps yok vs. vs. Bir de sanırım Kw66 pil performansı 4UC1'e göre daha iyi. Bir de ben bu saatin kadranlarını hiç beğenmiyorum. Kw66 bu konuda bence biraz daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: volie82

Hocam ürün geldi ama yfit ile bağlantı kuramadık
    Zaman aşımına uğradı diye bir mesaj geliyor app den
    Yardımcı olur musunuz, teşekkürler..

Hocam bluetooth hoparlör bağlar gibi bağlamayacaksınız saati telefona. YFIT uygulamasını telefonunuza yükleyip uygulama üzerinden eşleştirmek yapacaksınız.

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt

Hacam tercihimi kw66’dan yana kullandım verdim siparişi

• Evet arkadaşlar kurulum oldu, hallettik, sağolun...
    Şey sormak istiyorum... Bu ekranda alev var.. 130 145... Giderek artan değerleri var.. Bu ne acaba...

Ne kadar ateşli olduğumuzu mu gösteriyor ::DD

kw66 ya baktım Siz yazdıktan sonra.. O da güzel...

• Bir de gece malum.. Yattım.. WhatsApp mesajları titreşim olayı kötü oldu.. Bunu istediğimiz zaman kapatamıyor muyuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: volie82

Bir de gece malum.. Yattım.. WhatsApp mesajları titreşim olayı kötü oldu.. Bunu istediğimiz zaman kapatamıyor muyuz...

Uygulamadan kapatabilirsiniz.

• Şimdi gördüm hocam, rahatsız etmeyin kısmı var.. Sanırım o işimi görür...

• Selamlar herkese, saatin güncelleme sonrası bağlantı kopma sorununun giderildiğinden bahsedilmiş. Bu güncellemeyi nasıl yapıyoruz acaba?

Ya da güncel sürüm şuan nedir? Yardımlarınızı beklerim :) Teşekkürler.

• perp P kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın son sürümünü kullanmanız yeterli.
  • Hocam bu kamera - uzak deklanşör mevzusu... Sadece app deki kamera ile mi oluyor
    3 farklı camera var, hiçbiri olmadı... App dekini de beğenmedim... Güzel bir kamera uygulama var mı saat deklanşörü ile çalışan...

• Saate söylenecek birşey yok. Tam bir F/P ürünü.

Herkes biraz bahsetmiş ancak bahsedilmeyen belkide en önemli konulardan birini benim başıma geldiği için anlatayım.

Kaza sonucu şarj kablosu zarar gördü ve saati 1 haftadır şarj edemiyorum ve dolayısıyla saati kullanamıyorum.

İnternette yaptığım aramalarda saatin şarj kablosunu satan bir yer bulamadım maalesef.

En sonunda distribütörüne ulaştım (sanalbt.com). Firma Anker, YI, Xiaomi, Elari, Case4U ve Fonemex markalarının distribütörü.

Önce 3-4 defa mail attım ama bir geri dönüş olmadı, daha sonra telefon ile aradım ve müşteri temsilcisine konuyu aktardım ve bana tam olarak << ellerinde kablonun olduğunu ve ücretinin 100 TL olduğunu. web sitelerindeki YKB bankasının iban numarasına ödemeyi yaptıktan sonra dekontu mail ile atmamı ve mailde açık adresimi yazmamı istediler>>.

Simdi 1. 3-4 defa mail atmama rağmen geri dönmeyen kurum, ödeme yaptıktan sonra geri dönüş yapar mı emni değilim. 2. 100 TL nedir? Yeni saat mı alıyoruz? Aynı kablonun benzer markalarda 40-50 TL ye satıldığını gördüm ama benim saatle uyumlu değiller büyük ihtimal ile. Piyasada 40-50 TL ye benzer kablolar varken 100 TL fiyat istemek hangi mantığa sığar acaba?

Ben inat ettim o parayı ödemeyeceğim. Öncelikle Aliexpresten bulmaya çalışacağım (bulabilirsem editlerim), olmazsa da 500 TL verir yeni saat alırım ama kabloya 100 TL verip enayi yerine konmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvntrdn -- 20 Ocak 2021; 16:53:46 >

• lvntrdn L kullanıcısına yanıt
    Teknik servisle güven konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. İletişim konusunda da servise Mail yerine WhatsApp 'tan daha hızlı ulaşmak mümkün ama diğer konulardaki eleştirilerinize %100 katılıyorum. Teknik destek konusunda maalesef çok kötüler. Benim başıma da benzer bir sorun gelse, ben de asla teknik servisin kapısını çalmam.
  • Yeni eklenen arayüzler:

Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme Case 4U C1 Akıllı Saat İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pinokkyo -- 16 Şubat 2021; 13:33:38 >

• Selamlar arkadaşlar, diğer saatlerden benim için farkı tansiyon ölçümü ama bu ölçüm baya hassas ve daha teknik cihazlarla olmasi gerekiyor. Acaba kullananlar bu ölçümü yorumlayabilir mi, doğruluğu nedir?

• Bu tip cihazlar maalesef doğru ölçmüyor. Ayrıca benim aldığım saatin tansiyon ölçme fonksiyonu arızalı idi. Servisine gönderdim. Tamir bileetmeden geri gönderdiler. Bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.