Şimdi Ara

Cas şike konusunda kararını vermiş !..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cas kararını vermiş ,şike başvurumuz rededilmiş. Kendileriyle çeliştiler fakat pekte farklı bir sonuç beklemiyordum açıkçası ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mackolikten başka bir yerde haber yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Mackolikten başka bir yerde haber yok

Lig tv den haber mesaj olarak geldi şimdi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Mackolikten başka bir yerde haber yok

Lig tv den haber mesaj olarak geldi şimdi ..

Tvlerde birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 27 Mart 2017; 18:39:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun tarih 2010-2011 şampiyonunu Trabzonspor olarak yazacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 27 Mart 2017; 18:48:30 >
  • Çok cas'mayın beyler önünüzdeki kupalara bakın

• cas'ın reddetmesi fb'nin haklı olduğunu çıkarmıyor, cas biz ceza vermiyoruz diye reddetti ts'yi.. fb'li medyanın gazına gelmesin millet. Zaten fb'nin şike yaptığını türkiye futbol federasyonu da dahil bütün birimler kabul etti sadece ceza verilmediği için böyle sağa sola atılıyor top..

Ha ne olursa olsun fb küme düşürülmeyecek orası ayrı mesele, ülke tamamen men edilir fifadan ama fb düşürülmez bu da bir gerçek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 27 Mart 2017; 19:2:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

cas'ın reddetmesi fb'nin haklı olduğunu çıkarmıyor, cas biz ceza vermiyoruz diye reddetti ts'yi.. fb'li medyanın gazına gelmesin millet. Zaten fb'nin şike yaptığını türkiye futbol federasyonu da dahil bütün birimler kabul etti sadece ceza verilmediği için böyle sağa sola atılıyor top..

Ha ne olursa olsun fb küme düşürülmeyecek orası ayrı mesele, ülke tamamen men edilir fifadan ama fb düşürülmez bu da bir gerçek..

Yargıtay beraat kararı istedi,uefa ve Cas başvuruları reddetti.Hala kendinizi kandırın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

cas'ın reddetmesi fb'nin haklı olduğunu çıkarmıyor, cas biz ceza vermiyoruz diye reddetti ts'yi.. fb'li medyanın gazına gelmesin millet. Zaten fb'nin şike yaptığını türkiye futbol federasyonu da dahil bütün birimler kabul etti sadece ceza verilmediği için böyle sağa sola atılıyor top..

Yargıtay beraat kararı istedi,uefa ve Cas başvuruları reddetti.Hala kendinizi kandırın

yargıtay niye berat istedi içeriği ne öğrende gel sonra yaz bana, beni yorma boşu boşuna..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

yargıtay niye berat istedi içeriği ne öğrende gel sonra yaz bana, beni yorma boşu boşuna..

• Worm Holes kullanıcısına yanıt
    2010-11 At pardon süt kupası şampiyonu da Istanbul Buyuksehir Belediyespor diyebilir miyiz hocam ?

• Şimdide fifa ya başvuruyormuşsunuz. Brader adamlar sizi istemiyor ideolojik yapınızdan ötürü hala neden anlamıyorsunuz? İzmirsporlu diye bir takım aynı konumda olsa farklı bir sonuç çıkardı. Fakat şehrin ideolojik yapısı yüzünden cezalandırılıyorsunuz. Artık anlayın şunu. Yılmadınız mı hala? Bırakın adamların kapısını aşındırmayı. Adamlar suratınıza kapıyı kapatıyor siz yüzsüz gibi pencereye vuruyorsunuz. Biraz ağır başlı karakterli olun uzun adamınız gibi. Yemişim kupasını deyip oturun köyünüzde. Sizin yerinizde Eskişehirspor olsa "bizim karakterimiz bu ligde oynamaya müsade etmiyor" deyip ligden çekilirdi. Kırıcı rencide edici birşeyde söylemek istemiyorum ama gerçekleri görün artık.

• Bana göre o kupa Trabzonsopr'un hakkı. Ortada sesli tapeler var herşey meydanda.
  • Yalnız burada olay şike olup olmaması değil de bununla kimin ilgileneceği. Yani burada trabzonspor uefa ilgilensin diye başvurmuştu ama olayla aslında fifanın ilgilenmesi gerektiğini söyledi. Yoksa cas şike ile ilgili kararını çoktan verdi zaten.

Burada cas karar verdi diyenler o kararla dalga geçmemişler miydi?
  • ses kayıtları var diyen arkadaş o ses kayıtlarından hiç bir şekilde fener üstüne net şike yapmıştır diyemessin belki başka birşey vardı ve fener üstüne döndü olay azize mafya mafya demeyi biliyorsunuz neyse uğraşın durun uğraştığınızla kalıcaksınız kupa müzede
  • CAS "şike yapılmıştır" demiş
  • Sorumu cevap verene kadar yineliyorum.

Madem tek bir somut delil yok. şike yok.. Madem kumpas var neden ceza aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iosdernegi.com

Sorumu cevap verene kadar yineliyorum.

kumpas olduğu için ceza aldık çok zeki arkadaşım... Adamların eline 20 sayfa döküman gidiyor adamlar ona bakıp evet buysa eğer 2 yıl men vericez diyor.Adamlar buraya gelip araştırmıyor ki ellerine giden kagıda göre hareket ediyorlar.Polisden çıkan oda.. Ve kagıdı gönderen savcılar , o fezdekeleri hazırlayan polisler , müfettişler bak bakalım şimdi neredeler ????

Ayrıca CAS sizi kapı dışarı etti.Geçmiş olsun eğer şike yaptıysak niye sizi heryer kapı dışarı ediyor ??????

yazık

• Cas kararı şikenin olduğu yönünde zaten. Ama Uefa küme düşürme yetkisine sahip değil. Fifa bunu yapabilir.

Cas Tff'nin taraflı karar verdiğini yazmış. Boşuna gaza gelmesin Fenerliler. Trabzon bu işin peşini bırakmaz. Bütün avrupa mahkemeleri hatta Tff şikenin olduğunu kabul etti. Sadece gereken yaptırım uygulanmadı.

Bu iş burada bitmez yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: iosdernegi.com

Sorumu cevap verene kadar yineliyorum.

Gerçekten hukuk adına en ufak bilgin var mı merak ediyorum.
    Yabancı mahkemeler gelip Türkiye'de delil araştıramaz, Türkiye'den kendisine gelene göre karar verir. Türkiye'den gidenler de Fetö polisinin yaptığı kes yapıştır tape kayıtlarından ibaretti.
    He madem Ergenekon yok, niye onda asker ceza aldı git bir de onlara sor bakalım.
    17-25 Aralık'ta dönmedik, başından beri diyoruz biz bu işin arkasında cemaatin olduğunu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.