Şimdi Ara

* Cas gaming * (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
622
Cevap
3
Favori
16.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fgw den sun , uniq ve job lardan özel 2 coinler toplanıpta legendary(yada sun olur buda legendary eklenmez) alınmalı droplardan sun kaldırılmalı sos ile som olmalı bence.Açıkcası 7/24 botterlar kalıcak sun drop için swde sun drop olduğunda sun çıkarmak için ama böyle olursa etkinliklere katılmak zorunda olucaklar serverda canlılık olucak job warlar olsun uniq kapışmaları olsun vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

fgw den sun , uniq ve job lardan özel 2 coinler toplanıpta legendary(yada sun olur buda legendary eklenmez) alınmalı droplardan sun kaldırılmalı sos ile som olmalı bence.Açıkcası 7/24 botterlar kalıcak sun drop için swde sun drop olduğunda sun çıkarmak için ama böyle olursa etkinliklere katılmak zorunda olucaklar serverda canlılık olucak job warlar olsun uniq kapışmaları olsun vs vs

İp limit olursa böyle bi sıkıntı yaşanmaz botlar sun kasmaz dostum. ip limit 5 olursa herşey çözümlenir bence. Benim yazdıklarımı bi okumanı öneriyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfecanOnder

quote:

fgw den sun , uniq ve job lardan özel 2 coinler toplanıpta legendary(yada sun olur buda legendary eklenmez) alınmalı droplardan sun kaldırılmalı sos ile som olmalı bence.Açıkcası 7/24 botterlar kalıcak sun drop için swde sun drop olduğunda sun çıkarmak için ama böyle olursa etkinliklere katılmak zorunda olucaklar serverda canlılık olucak job warlar olsun uniq kapışmaları olsun vs vs

İp limit olursa böyle bi sıkıntı yaşanmaz botlar sun kasmaz dostum. ip limit 5 olursa herşey çözümlenir bence. Benim yazdıklarımı bi okumanı öneriyorum :)

ip limit ile alakası yok dediklerimin malesef.Şöyle diyeyim ip limit 5 olsun ben 5 charlada sun kasabilirim yada 4 bot ile sun 1 tanesiyle eğlence yaparım ip limit 2 de olsa sun kasarım 1 olsada çünkü sun silah serverın en iyi silahlarından olacağı için iyi bi yerde olmak istediğimiz için (ki doğal istememiz) sun kasmaya yönelicek insanlar.Eğer sizin düşünceniz yapılsa Roc tan alsak sunu kesebilip kesemeyeceğimiz belli değil ayrıca kesersek düşecek mi oda belli değil oranına bağlı düşmedi diyelim serverda sun olsun diye paso roc spawnlamanında orjinalliği bozduğu görüşündeyim.Dediğinizin 3 üde gelse fgw + roc + rate ler o zamanda sun un bi anlamı kalmayabilir ki anlamı olsa bile sun isteyen biri için ip limit 5 bile olsa 5 charıda bota koyup başka şeylerle uğraşmak daha mantıklı gelir.Çünkü yok roc kesicezde yok düşücekte yok bana mı gelicek yok 8 li pt den başkasına mı gidicek vs vs riskli iş fgw dede cooldown ı yüzünden 1 kere gider geri kalanında botta olur.Back to 90's serverındada sun drop u bulunuyor moblarda joblarda aksiyon yok paso botta herkes sun rate de x2 mi ne olmuştu en son yene bottaydı yene anca gm eventlerinde milleti etkin görüyordum.Sonradan servera job + uniq coin + choko ile alınabilen moonlar eklendi o zaman joblarda aktiflik görmeye başladım.Hocam tabi bunlar görüş ayrılığı server açılsında ne olursa olsun sonradan düzeltilir elbet bu kadar bekliceğimize sorunluda olsa oynamak istiyorum ben açıkcası.Şu yazdıklarımı özetlemek gerekirse

-Roc günde 1 kere olsa bile 100 kişi roc'a girdiği zaman gelme şansının çok az olduğunu düşüneceği için çok kişi roc'a gelmeyebilir gelse bile anca aktifliği roc spawn zamanı görürüz
    -Ip limit 5 bile olsa sun için bota koyan yene koyar zaten bota koyanlar 30 char sokmuyor sun için 5 makul bi sayı sun farm için bence
    -Fgw lerden elde etmek konusunda size katılıyorum

• quote:

quote:

quote:

ip limit ile alakası yok dediklerimin malesef.Şöyle diyeyim ip limit 5 olsun ben 5 charlada sun kasabilirim yada 4 bot ile sun 1 tanesiyle eğlence yaparım ip limit 2 de olsa sun kasarım 1 olsada çünkü sun silah serverın en iyi silahlarından olacağı için iyi bi yerde olmak istediğimiz için (ki doğal istememiz) sun kasmaya yönelicek insanlar.Eğer sizin düşünceniz yapılsa Roc tan alsak sunu kesebilip kesemeyeceğimiz belli değil ayrıca kesersek düşecek mi oda belli değil oranına bağlı düşmedi diyelim serverda sun olsun diye paso roc spawnlamanında orjinalliği bozduğu görüşündeyim.Dediğinizin 3 üde gelse fgw + roc + rate ler o zamanda sun un bi anlamı kalmayabilir ki anlamı olsa bile sun isteyen biri için ip limit 5 bile olsa 5 charıda bota koyup başka şeylerle uğraşmak daha mantıklı gelir.Çünkü yok roc kesicezde yok düşücekte yok bana mı gelicek yok 8 li pt den başkasına mı gidicek vs vs riskli iş fgw dede cooldown ı yüzünden 1 kere gider geri kalanında botta olur.Back to 90's serverındada sun drop u bulunuyor moblarda joblarda aksiyon yok paso botta herkes sun rate de x2 mi ne olmuştu en son yene bottaydı yene anca gm eventlerinde milleti etkin görüyordum.Sonradan servera job + uniq coin + choko ile alınabilen moonlar eklendi o zaman joblarda aktiflik görmeye başladım.Hocam tabi bunlar görüş ayrılığı server açılsında ne olursa olsun sonradan düzeltilir elbet bu kadar bekliceğimize sorunluda olsa oynamak istiyorum ben açıkcası.Şu yazdıklarımı özetlemek gerekirse

-Roc günde 1 kere olsa bile 100 kişi roc'a girdiği zaman gelme şansının çok az olduğunu düşüneceği için çok kişi roc'a gelmeyebilir gelse bile anca aktifliği roc spawn zamanı görürüz
    -Ip limit 5 bile olsa sun için bota koyan yene koyar zaten bota koyanlar 30 char sokmuyor sun için 5 makul bi sayı sun farm için bence
    -Fgw lerden elde etmek konusunda size katılıyorum

-bence de haklısın fgw tecrübem pek yok ama ögrenirim olsun

-drop olarak sun kalkarsa joba fgw ye eklenirse evet güzel olur

-ip limit te 5 fazla 2 olabilir . kimse burda internet kafe lafını acmasın cok saçma .. internet kafede kaç kişi oynayacak en fazla

-bot ağırlıklı olmazsa server tutabilir bence online sayısının %75 i bot olmaz hem

• ha birde holy spell %50 olacak heralde
  • Arkadaşlar halen çalışıyoruz, ama legend olayına bi çözüm bulacağız gibi.

-İp sınırı getirsek bile çalışan bir proxy bulup yine sınırsız giriş yapabiliyorlar. Biz yinede ip sınırı getiririz, max 3 karakter girilebilir.
    -Server bot ağırlıklı olmaması için zaten sun drobu olmayacak yerden düşmeyecek. Onun için bu kadar çalışıyoruz zaten
    -Fgw'ye ekleriz, rateler biraz yüksek olur en azından aktivite olur hem oyunun orjinalliği kaybolmaz.
    -Roc'ada ekleyebiliriz legendi, o zaman yine orjinalliği bozulmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Arkadaşlar halen çalışıyoruz, ama legend olayına bi çözüm bulacağız gibi.

-İp sınırı getirsek bile çalışan bir proxy bulup yine sınırsız giriş yapabiliyorlar. Biz yinede ip sınırı getiririz, max 3 karakter girilebilir.
    -Server bot ağırlıklı olmaması için zaten sun drobu olmayacak yerden düşmeyecek. Onun için bu kadar çalışıyoruz zaten
    -Fgw'ye ekleriz, rateler biraz yüksek olur en azından aktivite olur hem oyunun orjinalliği kaybolmaz.

Herşeye eyvallah bro çok güzel düşünmüşsün :)

Not:100 Capdeki Legend itemler Roc'dan düşüyordu :))

• quote:

quote:

100 levelda legend item varmıydı yav? Roc seti olmasın mı o, silah yoktu bildiğim kadarıyla

• quote:

quote:

quote:

100 levelda legend item varmıydı yav? Roc seti olmasın mı o, silah yoktu bildiğim kadarıyla

Senin Legendden kastın silahmı bro ? Roc setine Legend set diyorsun sanıyordum pardon :D

• Silah yahu
  • bence sun silah zerre miktarda olsun örn sw da 1-2 kişide olacak kadar

alchemy rate de normal olsun örn max +10

coin işi biraz sakat sanki uniqe kavgası çok çıkar
  • Coin işi iptal, sun sadece fgwde alınacak.
  • evet max + konsun

yeteneğe baglansın oyun şansa degil

sunlar için max +8 mesela moon için 10 sos için 12 normal için 16 falan :D
  • ha birde fgw deki moblardan mı düşecek sun yoksa hotandaki bir npc ye o görevi koyup kartları biriktirip istediğimiz silahımı alcaz mesela silah görevle acc ve diger iç item lerde moblardan düşebilir ?? fikir makinasıyım
  • birde allah aşkına şu rate'leri yüksek tutun, emek server'ı dedikleri tamamen eziyet, emek verecek olsam normal sro oynarım dimi ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

birde allah aşkına şu rate'leri yüksek tutun, emek server'ı dedikleri tamamen eziyet, emek verecek olsam normal sro oynarım dimi ama ?

ha birde düşük rate olunca emek olmuyor aga adam atıyor bota öyle kalıyor bot un tek yapmadıgı sey yapay zeka ( ki o da azıcık var ) yani pvp,strateji falan bir de alchemy gerisi bot e sen ne yaptın
  • açılsın artık şuuu

not : kesinlikle legend olmasın kafam almıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nahrime94 -- 25 Ocak 2013; 4:46:20 >
  • Ayrıntılar yarın ekleniyo arkadaşlar
  • quote:

Ayrıntılar yarın ekleniyo arkadaşlar

Teşekkürler
  • Beklemedeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.